Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-04-14, 18:25    [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

INIM

Gdzie jest post, który napisałem wczoraj, czyżby Ci coś nie pasowało ? - czy za bardzo prawda zabolała?
Cenzura jak za komuny, czy rządy totalitarne na tym, forum panują? :x
Tak powolutku, pomalutku i cały dział zniknął…
A tak w ogóle, to co to za zwyczaj zamykania tematów, bez możliwości repliki?

Nie takiego poziomu przyzwoitości i kultury spodziewałem się na tym forum, a należę do wielu innych i takich sytuacji nie widziałem nigdzie! :shock:

INIM napisał do MŁYNKA :

" Wynocha i nie wracaj. "

Krytykujesz innych, a sam co robisz?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-14, 18:38    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

"Że jeszcze masz czelność. Wynocha i nie wracaj."


i to ma byc w porzadku ?

I po co ten caly teatr z paragrafami ect...ect...ect.?Nerwy poniosly nieco.....?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-14, 18:57    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Felix napisał/a:
Gdzie jest post, który napisałem wczoraj, czyżby Ci coś nie pasowało ? - czy za bardzo prawda zabolała?

Jeśli mówisz o tym poście to został on wydzielony i przeniesiony do innego tematu, gdyż nie miał on nic związanego z wątkiem o Smoleńsku. Poinformowałem o tym tam.

laik napisał/a:
Nerwy poniosly nieco.....?

Mam nadzieje, że żartujesz. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2011-02-12, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-04-14, 19:32    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Nie jestem ciągle na Harmoszce. Przenoszenie, dzielenie i przekształcanie wypowiedzi, tekstów załączników etc ,etc wszystkich Forumowiczów znosi ciągłość tematu jaki by nie był i wypacza sens całemu tematowi.Jak widzisz i Ja zagubiłem się w tym dziale przez te "grabie cenzorskie". :x
Sparafrazował bym to tak:
„Albo jest się z żoną na dobre i na złe, albo tylko od święta.”
Lepiej popracować nad przenoszeniem i porządkowaniem ciągle pojawiających się tematów np. „jaką harmonijkę mam wybrać" itp. itd. - tudzież modernizacji strony graficznej HARMOSZKI :harp: - bo tu jest większe pole do popisu!

p.s. nie widzę odpowiedzi na mój cytat - to co napisałeś w stosunku do kol. Młynka.
Jestem tym zdegustowany. :(
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-14, 19:57    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Chciałbyś aby jakiś nowy user zajrzał do tematu o Smoleńsku i czytał ten cały kabaret? Dlatego postanowiłem przenieść wszystkie posty, które nie powinny się tam znaleźć, do archiwum.

Felix napisał/a:
Lepiej popracować nad przenoszeniem i porządkowaniem ciągle pojawiających się tematów np. „jaką harmonijkę mam wybrać" itp. itd.

Widziałeś ostatnio taki temat na forum dłużej niż 24 godziny? Wszystko jest sprzątane na bieżąco.

Felix napisał/a:
tudzież modernizacji strony graficznej HARMOSZKI - bo tu jest większe pole do popisu!

Uwierz mi, że prace są zaawansowane. Niestety wielką trudność sprawia mi dostosowanie kodu aby wszystkie najnowsze przeglądarki nie miały problemu z czytaniem forum. Dlatego prace się przeciągają. :/

Felix napisał/a:
p.s. nie widzę odpowiedzi na mój cytat - to co napisałeś w stosunku do kol. Młynka.

Uznałem, że to pytanie retoryczne, ale skoro naprawdę nie domyślasz się to odpowiem.
Młynek swoim chamskim zachowaniem wobec mnie zasłużył sobie na taki tekst ode mnie już wiele postów wcześniej. Szala goryczy się przelała, nazwał mnie nieprzyzwoitym i nie chcę go więcej tutaj widzieć. Mimo to za miesiąc jego banicja się zakończy i będzie mógł wrócić do społeczności forumowej.

Felix napisał/a:
A tak w ogóle, to co to za zwyczaj zamykania tematów, bez możliwości repliki?

Uznałem tamte tematy za wyczerpane. Młynek łącznie trzy razy się żegnał, więc uznałem, że nie ma powodu aby były otwarte. Wszystkie tematy mozna cały czas otwierać zamykać w dowolnym momencie, jeśli chcesz zabrać jeszcze głos w którymś z nich wystarczy mnie o to poprosić w prywatnej wiadomości.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2011-02-12, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-15, 08:49    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Wina zawsze leży po obu stronach... Obie strony zachowały się nieodpowiednio, ale czy to powód aby karać tylko jedną stronę...?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-15, 13:15    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Młynek sam się "ukarał". Przecież to jego wola, żeby się wypisać.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-15, 13:43    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Wiemy dobrze, że bardziej jednak były to emocje niż racjonalne zachowanie - po prostu jest bardziej wrażliwy na te sprawy (inne pokolenie) i przez to tak zareagował...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-15, 16:30    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

INIM napisał/a:
o Smoleńsku i czytał ten cały kabaret

INIM napisał/a:
Młynek swoim chamskim zachowaniem

INIM: nie chce mi się przytaczać reszty Twoich postów i kłótni w których bierzesz udział.

No i ważny moment do poruszenia: Twoja cenzura!
Przekonałem się o tym na własnej skórze ostatnio.
Ty nie usuwasz wyłącznie treści wulgarnych i obraźliwych (a niektóre aż się proszą o to: vide częste wybryki chainsaw) ale usuwasz wypowiedzi, które nie są po Twojej myśli (np. moje wsparcie Młynka i jego postawy wobec Tragedii, z wyraźnym, dwukrotnym zastrzeżeniem co do formy jego wypowiedzi) - Mam nadzieję, że nie spytasz gdzie to jest napisane, żebym nie byl gołosłowny, bo... usunąłeś to dwukrotnie z dwóch wątków.

Forum Harmoszki, jak zakładam, ma być platformą wymiany doświadczeń, wiedzy oraz nawiązywania kontaktów.
Postępowanie INIM wobec Młynka (pomijając wybuch tegoż) i stwierdzenia, że Forum jest INIMa i będzie robił sobie co zechce podważa całą ideę Społeczności i pokazuje, że dla INIMa ma ono jakiś inny cel niż napisane powyżej - jaki? Pozostawiam do rozsądzenia.

Mam nadzieję, że kolejne wypowiedzi nie po myśli INIM'a nie będą znikać z tego forum.

Przykre jest również to (ale mam nadzieję, że Admini wyciągną z tego konstruktywne wnioski. Naprawdę mam nadzieję) jaki pojawia się odbiór Forum w rozmowach z ludźmi w wieku, powiedzmy, 30+, włączając w to naprawdę dobrych harmonijkarzy, którzy uświetniają swoją obecnością to Forum. Przeważa przecież opinia, że kilka wartościowych głosów naprawdę sensownych użytkowników z wiedzą i doświadczeniem (a Młynek zdecydowanie się do nich zalicza - wystarczy spojrzeć ile konkretnych rad udzielił) jest topiona w chłamie gówniarstwa (wiem: to ostre słowa ale inaczej części użytkowników nie da się opisać - bądźmy szczerzy. I ozywiście chodzi mi o niechlubne wyjątki, bo wiele wypowiedzi takich osób jak Pulatom, Kamilteu, Minigunman, Aansy i wielu innych są nie do przecenienia i jestem im za nie wdzięczny). I moim zdaniem rolą Adminów jest umiejętność oddzielenia ziaren od plew.

INIM: pewnie usuniesz ten post (mam nadzieję, że choć kilka osób zdąży go wczesniej przeczytać). Prawda jest taka - gdy znalazłem to forum stałą się dla mnie kopalnią wiedzy, ale ostatnie zachowania tutaj zniesmaczają i odbierają chęć do zaglądania tu.
Podejrzewam, że musisz wybrać, co jest dla Ciebie ważniejsze, inaczej odejdą stąd najwartościowsi ludzie i Twoja Harmoszka stanie się z czasem zwykłym rynsztokiem połączonym z garścią suchych faktów...

Trzymam kciuki za Dobry poziom Forum!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-15, 16:47    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Błagam! Już dwa razy pisałem, że niczego nie usunąłem. Posty, które łamały regulamin (w tym przpadku te nie na temat) wydzieliłem i przeniosłem do archwium o czym poinformowałem w temacie o Smoleńsku.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-15, 18:35    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Może spróbuj jakoś się pogodzić, bo przez to wszystko Forum straciło naprawdę WARTOŚCIOWEGO Użytkownika... :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-15, 19:07    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

aansaa, to znaczy, że twoim zdaniem, mam go przeprosić za to, że dbam o porządek na forum?

aansaa napisał/a:
przez to wszystko Forum straciło naprawdę WARTOŚCIOWEGO Użytkownika...

Straciło? Przecież za miesiąc może z powrotem brać nadal czynny udział w życiu forumowym.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2011-02-12, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-15, 19:23    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Powinniście się nawzajem przeprosić, o!
Niby tak, ale czy będzie chciał...? Oto jest pytanie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-15, 19:24    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

I tu się z Aansa zgodzę - Młynek, to wielka strata. Kopalnia wiedzy i prócz ostatniego zajścia, które mnie osobiście nieco osłabiło - nie tylko z jego strony - świetny kompan na forum, rozmówca, oraz kopalnia wiedzy. I harmonijkarz. No cóż, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Dobrze byloby jednak zażegnać wszelki konflikt uważam. Bo obaj panowie sie unieśliście bez sensu, jakby ktoś komuś był tu wrogiem.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-15, 19:42    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

OK, macie trochę racji. Wysłałem przed chwilą maila do Młynka z przeprosinami za post z "wynocha".

Przepraszam też Was za tę całą szopkę. Usuwam dwa ostatnie ostrzeżenia, po których tak zareagowałem, ponieważ sam nie zachowałem się wówczas w porządku.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-15, 21:51    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Przeprosiny przyjęte, urazy nie chowam. I ja też przepraszam, zarówno INIM-a, wobec którego posunąłem się za daleko, jak i wszystkich innych - i tych, których uraziłem bezpośrednio, i tych, u których wywołałem niesmak. Przyznaję, że przesadziłem. Nie chcę się usprawiedliwiać, pozwólcie tylko, że wyjaśnię, iż po prostu trafiło na mój bardzo czuły punkt. Moi dziadkowie pochodzili ze Lwowa, byli nauczycielami przedwojennego liceum i oficerami AK. Cudem uniknęli wywózki do Katynia, w najlepszym razie na Sybir. Zostali ostrzeżeni w ostatniej chwili i uciekali pieszo do Generalnej Guberni - z dwójką małych dzieci i trzecim w drodze. Musieli tam, we Lwowie, zostawić wszystko co mieli - dom, majątek, pamiatki rodzinne, wszystko. I nigdytam nie wrócili. Dlatego takim wstrząsem była dla mnie nie tylko ta tragedia, ale fakt, że wydarzyła się właśnie tam. Stąd tak gwałtowna reakcja - nie na fakt, że ktoś ma inne zdanie, ale na niestosowność chwili, w której się to dzieje... Ale przyznaję, że przegiąłem, no a potem to się już tylko eskalowało. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągniemy z tej przykrej i niepotrzebnej sytuacji jeden wniosek: [b]więcej szacunku wobec siebie[/b]

pozdrawiam harmonijkowo

Młynek

P.S No i bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc. Przekonałem się, że mam tu więcej przyjaciół, niż myślałem. To miłe. Tylko nie przesadzajcie, proszę, z tą moją wartościowością i wiedzą, bo mi się jeszcze w d...e poprzewraca :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-04-15, 23:00    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

No i na szczęście wszystko udało się naprawić. W takim razie, witamy ponownie na pokładzie!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-04-15, 23:00    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Brawo, Panowie! Wiedziałem, że dwaj faceci zawsze się w końcu dogadają ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-04-15, 23:17    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Witaj Młynek!

Cieszę się że wróciłeś i będziemy mogli podyskutować rzeczowo w tematach przedmiotowych na HARMOSZCE. :)
Dobrze, że podaliście sobie "rękę". Może kiedyś się nawet spotkacie na piwku lub JAM-ie, bo z waszych danych wynika, że mieszkacie w tym samym Grodzie.

Widzisz ja też mam pewną historię rodzinną związaną z losami mojego Ojca i muszę ją kultywować, bo inaczej pamięć o tym mogłaby zaginąć. Moja już dorosła córa - Nie wiem czy tak to odczuwa jak nasze pokolenie. Teraz jest inna młodzież – wychowana w czasach pokoju, w miarę jako-takiego dobrobytu i co ważne w demokracji. :viva:
Mój Ojciec był w niewoli radzieckiej w 39, a potem na odmianę w niemieckiej po wymianie jeńców. Podczas zsyłki za Ural jako żołnierz szeregowy uratował jednemu oficerowi życie. W konsekwencji człowieka nie zabrali do Katynia. A za komuny w latach 50, kiedy miałem dwa latka - siedział pół roku za poglądy. Ja osobiście w jakiś sposób też byłem radykalnie ustosunkowany do ówczesnej władzy PRL -u i np. podczas stanu wojennego strajkowałem w Hucie Katowice, która była spacyfikowana przez wojsko, czołgi, BWP i ZOMO.
W tamtych czasach trzeba było uważać co i do kogo się mówi, bo można było coś ,,chłapnąć” przez nieuwagę i do „paki”.
To tak w skrócie – szczegóły są bardziej ciekawe, ale nie czas i miejsce. Też się rozgadałem!

Tak że młodzieży kochana - szanujcie swoje rodzinne historie i tradycje, z których na pewno nie jedna okaże się bohaterstwem...

Pozdrawiam :papa:
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-15, 23:20    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Jupiiii! :D :D :D Nie powiem, że się nie cieszę :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-16, 08:35    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Młynek - dobrze, że wróciłeś.
INIM - cieszę się, że wziąłeś sobie to wszystko do serca!

... no to gra muzyka :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-17, 12:50    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

W końcu ;)
Brawo!! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-18, 19:50    Odp: [Forum] Uwaga na cenzurę na forum!

Czegos innego nie mozna sie bylo spodziewac po dwoch "chlopach z jajami", brawo Panowie ;) .Jaki swiat jest maly...moi pradziadkowie i dziadkowi urodzili sie i zyli we Stanislawowie na ulicy Platanowej...dzisiaj na IVANOFRANKIWSK 8/ przerobiony Grod Rewery ( Zamojski).
W roku 1959 Babka moja herbu Godziemba z Kucharskich (owczas juz wdowa) musiala uciekac...i historia powtarza sie jak wiele innych...
...takie historie pozostawiaja slady no i moc emocji...........ale nie wolno nam o nich zapomniec - nigdy!!!

Pozdrowienia
Roman :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu