Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 19:19    Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Wydaję mi się, że nie każdy rozumie tego co się wydarzyło i za co Młynek został ukarany ostrzeżeniem. Oto co mam do powiedzenia:

Pojawiały się głosy, że warna otrzymała nie ta osoba, która na to zasługuje. Używanie punktów ostrzeżeń nie sprawia mi przyjemności. Podejrzewam, że moderatorom również. Myślę, że właśnie dlatego używamy ich szczególnie rzadko, częściej zwracamy uwagę pisząć posta lub prywatną wiadomość.

Zauważcie, że pierwszy post, który łamał regulamin (patrz używanie wielkich liter) był autorstwa Młynka. Dopiero później Chainsaw podał link do tego filmiku na youtube, co dało powód Młynkowi do dalszego awanturowania się. Następnie wkroczył kamilteau - zrobił to co zawsze robimy w takich przypadkach, czyli zwykłe upomnienie słowne... I wtedy wszystko się uspokoiło, nikt nie przeklinał (nawet z cenzurą), żadnych krzyków. Tylko Młynek od tego odstępował - krzyczał, używał wielkich liter. Wtedy już ja zareagowałem. Grzecznie - przynajmniej tak mi się wydaje - zaapelowałem o spokój i aby zaprzestać krzyku. Szczerze, nie wiem gdzie Młynek dopatrzył się tam mojej niegrzeczności...

Wtedy dyskusja przeniosła się do nowego tematu. Trzeci, ostatni post Młynka, z tamtego wątku był po prostu chamski. I dopiero wtedy postanowiłem ukarać go za to zachowanie, bo miarka się po prostu przebrała. Był upominany trzy raz, kilkakrotnie złamał regulamin, należało mu się.

Proszę już o zaprzestanie rozmów nie na temat w wątku o Smoleńsku. Jeśli ktoś chce to nadal ciągnąć, proszę tutaj.

Pozdro.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2010-04-13, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 20:56    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

[quote="Chainsaw"] A ty Młynek, powinieneś się zamknąc [/quote]
Wymyśliłem to sobie, panie administratorze? Dlaczego na to wczoraj nie bylo reakcji?

[b]Po raz piąty proszę o usunięcie mojego profilu. Dlaczego nie jest szanowane moje prawo do rezygnacji?[/b] Bo chyba je mam, to nie jest sekta Moon?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 21:39    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

[quote="Młynek"]Wymyśliłem to sobie, panie administratorze? Dlaczego na to wczoraj nie bylo reakcji?[/quote]
Czytasz w ogole co napisałem wcześniej? -_-" Na to zareagował kamilteau. Chainsaw się więcej nie odezwał. -_-"

[quote="Młynek"]Po raz piąty proszę o usunięcie mojego profilu.[/quote]
Nie usunę. Już tłumacze dlaczego.
Usunięcie użytkownika = usunięcie wszystkich danych o użytkowniku z bazy danych (IP, host). Gdybym usunął twój profil, musiałbym już każdej innej osobie, która mnie o to poprosi, bo "skoro mu usunęliście to czemu mi nie?".
Załóżmy, że każdemu usuwam profil. A co jeżeli któraś z tych osób której usunąłem konto złamało na forum prawo? Policja odzywa się do mnie, a ja mówie "Nie mam IP, usunąłem". Odpowiedzialność spada na mnie.
Powiem coś więcej. Ty już złamałeś prawo i to tutaj, na forum choćby używając niecenzuralnych słów czy obrażając Chainsawa mówiąc, że osobą mającą mniej rozumu niż pierwotniak.
Jeszcze powiem więcej. Konto z którego korzystasz jest moją (i Goveana) własnością. Serwis znajduje się na moim serwerze, twój profil znajduje się w mojej bazie.
[quote="Młynek"]Chyba mam prawo do rezygnacji, dlaczego nie jest szanowane?[/quote]
Prawo do rezygnacji z czego? Z korzystania z forum? Proszę bardzo, wyloguj się.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-13, 22:02    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Młynek, daj już spokój.
To staje się dziecinne, uparłeś się na coś i już.
Chyba znamy Cię wszyscy ze zgoła innej strony.
Argumenty, których używasz już dawno zatraciły logikę i stały się tylko wkładaniem patyka w mrowisko, widać pewną celowość.
Jak tak robisz, to już lepiej, żebyś sie wylogował i nie wprowadzał na forum niepotrzebnego zamieszania. Bo mam wrażenie, że rozpętałeś prywatną wojne zapominając, że wojna zwykle ma cel.
A tu cel to trochę zamieszaniem zalatuje.
Traktujesz Inima tak, jakby był przeciwko Twojemu patriotyzmowi.
Miej umiar chłopie.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 22:11    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

INIM, wygadujesz niestworzone rzeczy.

Po pierwsze: Kamilteau odniósł się tylko do faktu zamieszczenia przez Chainsawa linka, nie do słów "Młynek, powinieneś sie zamknąć".

Po drugie: nigdy na tym forum nie użyłem niecenzuralnych słów. "Gówniarz" jest określeniem pejoratywnym, ale nie wulgarnym. Jak mi nie wierzysz, sprawdź w słowniku - ale prawdziwym, np. Kopalińskiego; nie w jakiejś zafajdanej wikipedii. Natomiast k...ę wykropkowałem. Więc pisząc, że użyłem niecenzuralnych słów, po prostu kłamiesz. I to dopiero jest niezgodne z prawem; kwalifikuje się jako pomówienie.

Po trzecie: określenie, że pierwotniak ma więcej rozumu, to według Ciebie "złamanie prawa"? No to bardzo byłbym ciekaw na podstawie jakiego paragrafu z jakiego kodeksu tak twierdzisz. Ciekaw jestem też, jak byś obronił taką tezę przed sądem. Śmich na sali gwarantowany.

Po czwarte: konto sobie może być Twoja własnością. Ale dane osobowe są MOJE. Podałem je dobrowolnie i są dostępne dla wszystkich forumowiczów. I moim prawem jest tę zgodę wycofać. Niniejszym to właśnie czynię. I teraz to Ty złamiesz prawo, jeśli nadal mój profil bedzie widoczny dla innych. Host i IP sobie trzymaj, jak Ci potrzebne - choć nie wiem, po co. Prawa nie łamię, a nawet gdybym łamał, to piszę z zagranicy, se mnie szukajcie po IP, powodzenia. Najlepiej od razu wystąpcie o Europejski Nakaz Aresztowania. W uzasadnieniu nie zapomnijcie podać, że napisałem, iż pierwotniak ma więcej rozumu od pewnego gówniarza [b]Ale nie masz prawa utrzymywać mnie widocznego na forum wbrew mojej woli.[/b]

Generalnie, jak chcesz dyskutować na poziomie prawnym, to najpierw zasięgnij wiedzy. Bo tylko się ośmieszasz. Zaczynam rozumieć, dlaczego przyczepiłeś się do mnie, a nie do tych, którzy wypisywali niemądre rzeczy...

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-04-13, 23:25[/i] ][/size]
[quote="Harry"]Młynek, daj już spokój.
To staje się dziecinne, uparłeś się na coś i już.
Chyba znamy Cię wszyscy ze zgoła innej strony.
Argumenty, których używasz już dawno zatraciły logikę i stały się tylko wkładaniem patyka w mrowisko, widać pewną celowość.
Jak tak robisz, to już lepiej, żebyś sie wylogował i nie wprowadzał na forum niepotrzebnego zamieszania. Bo mam wrażenie, że rozpętałeś prywatną wojne zapominając, że wojna zwykle ma cel.
A tu cel to trochę zamieszaniem zalatuje.
Traktujesz Inima tak, jakby był przeciwko Twojemu patriotyzmowi.
Miej umiar chłopie.[/quote]
Po prostu żądam poszanowania mojej prywatności, nie ma tu słowa o patriotyzmie, mieszasz zupełnie różne tematy. Ten założył INIM, nie ja. I przez pół strony wywołuje do tablicy mnie - a mnie nie wolno odpowiedzieć?

Wylogowanie mnie nie satysfakcjonuje, bo będę nadal widoczny na forum. A tego nie chcę. Na każdym forum można zlikwidować profil, a tu nie, bo sobie INIM coś ubzdurał? Kto tu jest dziecinny?

I ostatnia rzecz - czytanie jakichkolwiek postów, a juz moich w szczególności, naprawdę nie jest obowiązkowe.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 22:38    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Odnośnie pierszego:
[quote="kamilteau"]Panowie, naprawdę proszę o spokój.[/quote]
Jak dla mnie kamilteau najpierw poprosił o spokój a dopiero potem odniósł się do tego linka.

Odnośnie drugiego:
Dla mnie jest to wulgaryzm. Sprawa dyskusyjna.

Odnoście trzeciego:
[quote]Kodeks karny, art. 212. § 1. [b]Kto pomawia inną osobę[/b], grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej [b]o[/b] takie postępowanie lub [b]właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej[/b] lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, [b]podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.[/b][/quote]

Odnoście czwartego:
Jakie masz tam swoje dane osobowe? Czytałeś naszą politykę prywatności?
[quote]1. Aby korzystać z niniejszego serwisu nie jest wymagane podawanie jakichkolwiek danych osobowych.[/quote]
[quote]3. Aby zarejestrować się, wymagane jest wyłącznie podanie nickname oraz adres e-mailowy. Wszelkie inne dane o użytkowniku (np. płeć) są podawane za zgodą Użytkownika.[/quote]
[quote]5. Użytkownik może w każdej chwili może zmienić informacje na Jego temat podawane w serwisie. Aby zmienić nickname konieczny jest kontakt z Administracją.[/quote]

Zostało tylko jedno. Dlaczego Ty się tak tego Chainsawa czepiłeś? Ten temat jest zamknięty. Kamil go pouczył i tyle, mu wystarczyło.

OK, to by było na tyle. Naprawdę nie chce mi się już z Tobą rozmawiać.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2010-04-13, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 22:55    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

[quote="INIM"]Odnośnie pierszego:
[quote="kamilteau"]Panowie, naprawdę proszę o spokój.[/quote]
Jak dla mnie Kamilteau najpierw poprosił o spokój a dopiero potem odniósł się do tego linka.[/quote]
Poprosił o spokój. Nie odniósł się do słów "powinienes się zamknąć", jawnie sprzecznych z regulaminem.

[quote="INIM"]Odnośnie drugiego:
Dla mnie jest to wulgaryzm. Sprawa dyskusyjna.[/quote]
Twoje zdanie nie ma znaczenia, nie jesteś jezykoznawcą. Dyskutować nie ma co - sprawdź w słowniku. Aha, i nie zapomnij donieść do prokuratury na Stanisława Ignacego Witkiewicza za wiersz "Do przyjaciół gówniarzy"

[quote="INIM"] Odnoście trzeciego:
[quote]Kodeks karny, art. 212. § 1. [b]Kto pomawia inną osobę[/b], grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej [b]o[/b] takie postępowanie lub [b]właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej[/b] lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, [b]podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.[/b][/quote].[/quote]
To jeszcze udowodnij, że to sformułowanie jest poniżeniem. Będę miał ubaw. Ale przy okazji sam sobie odpowiedziałeś, pod jaki paragraf sam podpadasz, pomawiając mnie o coś, czego nie zrobiłem.

Zostało ostatnie: tożsamość forumowa. Moja. Niniejszym wycofuję zgodę do jej udostępniania na forum i kontaktuję się tą drogą z administracją z wnioskiem o zlikwidowanie mojego profilu. Proszę o to po raz szósty. Gdybyś spełnił tę prośbę od razu, nie byłoby tej głupiej dyskusji. Po prostu zrób to i będzie po problemie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 23:01    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

[quote="Młynek"]Poprosił o spokój. Nie odniósł się do słów "powinienes się zamknąć", jawnie sprzecznych z regulaminem.[/quote]
Prosił o spokój do wszystkich. Zwrócił się do Ciebie, do Chainsawa i każdego innego, ktory wdarł się w dyskusje.
[quote="Młynek"]A dla mnie nie. Dyskutować nie ma co - sprawdź w słowniku.[/quote]
http://pl.wiktionary.org/wiki/gówniarz
[quote="Młynek"]Zostało ostatnie: tożsamość forumowa. Moja. Niniejszym wycofuję zgodę do jej udostępniania na forum i kontaktuję się tą drogą z administracją z wnioskiem o zlikwidowanie mojego profilu.[/quote]
Nie istnieje takie coś.

Koniec mojej dyskusji z Tobą na ten temat, bo jak widać jest ona bezsensowna i do niczego nie dąży.
Pozdrawiam.
Nie odpisuj już, proszę.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2010-04-13, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 23:07    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Ja też prosiłem, sześć razy i prośby nie spełniasz. Więc ja Twojej też nie mam zamiaru.

Napisałem wyraźnie, zebyś sprawdził w prawdziwym słowniku, który podaje wszystkie konteksty i znaczenia, a nie w wikipedii, która nie jest żadnym oficjalnym źródłem. Wiem, co mówię.

Dyskusja jest bezcelowa. Dlatego zlikwiduj profil (prosba nr 7). Bedziesz miał pewność, że nie odpiszę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-04-13, 23:34    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Widzę, że i ja zostałem w to jeszcze "zamieszany"...

Tak, poprosiłem o spokój, bo spodziewałem się, że taka reakcja wystarczy do tego, by takowy spokój zapanował. Nie chciałem bawić się w wynajdywanie, kto co na kogo powiedział. Uznałem, że szukanie takich "brudów", zwłaszcza w takim temacie jak ten o katastrofie, niczemu nie służy, więc zwyczajnie zaapelowałem o opanowanie nerwów. Miałem jeszcze odnosić się do każdego słowa, które wypowiedziane zostało nie tak, jak powinno? Albo sprawdzać każde słowo pod kontekstem regulaminu? Upomnieć każdego z osobna? Jeżeli tak, to wybaczcie. Chciałem załatwić sprawę jak najłagodniej, widać nie zawsze jest to najlepsze wyjście...

Tyle ode mnie. Pozdrawiam
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 23:46    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Kamil, postąpiłeś najlepiej, jak mogłeś. Jesteś ostatnią osobą, do której miałbym pretensje. Po prostu poczułem się dotknięty sposobem, w jaki potraktował mnie INIM. Sposobem jakże różniącym się od Twoich uwag... Ten sam INIM nie reagował wcześniej. Kiedy pomimo Twojej prośby, jakiś "wybuch" i inni, dalej jątrzyli. Ale INIM przyczepił się do mnie. Więc poprosiłem o usunięcie mojego profilu, bo nie mam przyjemności dalej występować na tym forum. Najzwyklejsza w świecie prośba. Normalna rzecz. Ale INIM najwyraźniej postanowił pokazać "kto tu rządzi" i stąd ta cała głupia dyskusja.

To nie Ty powinieneś przepraszać - ale cóż, tak to już jest. Przyzwoici ludzie biorą na siebie winy nieprzyzwoitych. Samo życie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 23:51    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Że jeszcze masz czelność. Wynocha i nie wracaj.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-15, 21:28    Odp: Co mam do powiedzenia ws. zainstałej sytuacji w temacie "Tragedia w Smoleńsku"

Pisałem w innym temacie, że przeprosiłem Młynka za swoje zachowanie, ale chce aby wątek miał ciagłość i każdy cytający go wiedział o tym...
[b]Młynek[/b], przepraszam, że użyłem tak ostrych słów w poprzednim poście. Tak jak napisałeś w e-mailu, złość jest złym doradcą.
Ciesze się, że nie masz żalu, ja również.
Pozdro.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi