Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-12, 22:38    Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

Proszę o usunięcie mojego profilu z tego forum. Od dłuższego czasu jestem zniesmaczony beznadziejnym poziomem (a ściślej mówiąc - kompletnym jego brakiem) niektórych forumowiczów, ale dzisiejsze zachowanie INIM-a w wątku "Tragedia w Smoleńsku" przepełniła czarę goryczy. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, których dane mi tu było poznać, za owocne i ciekawe dyskusje. Przepraszam, że robię to tak bezimiennie, ale tych, których szanuję jest wielu, wszystkich nie dam rady wymienić z nicków, a nie chciałbym nikogo pominąć. Na pewno jest Was, wartościowych ludzi, dużo więcej, niż tych, którzy na szacunek nie zasługują - ale moje poczucie godności nie pozwala mi uczestniczyć w forum, na którym administrator nie zwraca uwagi tym, którzy plugawią wątek dotyczący absolutnych imponderabiliów naszego kręgu kulturowego, tylko w niegrzeczny sposób próbuje zrugać tego, kto przeciwko takim wpisom wystąpił. Tak się nie pozwolę traktować nikomu. Trzymajcie się, jak będziecie chcieli się ze mną skontaktować - znajdziecie mnie na blues.com.pl pod nickiem Wojtek Młynarczyk

Pozdrawiam

Młynek

P.S. Ciekaw jestem, czy admin zostawi ten post, czy też usunie wraz ze mną... czas pokaże
Ostatnio zmieniony przez Młynek 2010-04-12, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-12, 23:17    Odp: Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

[quote="Młynek"]tylko w niegrzeczny sposób próbuje zrugać tego, kto przeciwko takim wpisom wystąpił.[/quote]
Naprawdę uważasz, że to Ty byłeś ten miły a ja byłem tym niegrzecznym?

[quote="Młynek"]PROSZĘ, PO PROSTU ZAMILCZ !!!!!!!!!!!!!![/quote]
[quote="Młynek"]Nawet w takiej chwili musisz pajacować? Po prostu brak słów... Pierwotniak ma wiecej rozumu.[/quote]
[quote="Młynek"]I jeżeli jeden gówniarz uważa to za dobrą okazję do popisywania się swoją głupotą, a drugi gówniarz to zamieszcza w miejscu, gdzie inni chcą wyrazić swoje współczucie i ból, to nie zamierzam milczeć.[/quote]
[quote="INIM"]Młynek, uspokój się i nie używaj już caps locka.[/quote]
Powinienem Ci dać już co najmniej dwa ostrzeżenia - jedno za nieprzestrzeganie netykiety, a drugie za niereagowanie na uwagę moderatora - a ja tylko zwróciłem Ci uwagę.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-12, 23:30    Odp: Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi np. Chainsawowi - rozumiem, że zamieszczony przez niego link to wzór netykiety? Tak samo nie widziałem Twoich uwag w odniesieniu do tych, którzy w takim miejscu musieli manifestować swoje polityczne oceny. Moje uwagi były[b] reakcją [/b] na ich prowokacje, a nie odwrotnie. Wyrwałeś moje uwagi z kontekstu, nie przytaczając postów, na które były odpowiedziami. To Twoim zdaniem uczciwe?

Nie mam ochoty dłużej dyskutować. Po raz trzeci dziś proszę o usunięcie mojego profilu, bo nie mam możliwosci zrobić tego samemu. Drukowanymi mam napisać czy jak? Przecież to by było wbrew regulaminowi...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-12, 23:56    Odp: Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

Chainsawowi i innym userom uwagę zwrócił kamilteau. Po jego wypowedzi zapanował względny spokój. Nikt się nie unosił już w swoich postach... Nikt oprócz Ciebie.

[quote="Młynek"]Moje uwagi były reakcją na ich prowokacje[/quote]
Szkoda, że tak agresywnie. Inaczej, być może, nawet bym Ci przyklasnął.

[quote="Młynek"]Wyrwałeś moje uwagi z kontekstu, nie przytaczając postów, na które były odpowiedziami.[/quote]
Nie przytoczyłem, bo są one całkowice bez znaczenia. Zarzuciłeś mi niegrzeczność, a ja podając te cytaty próbuję Ci otworzyć oczy i pokazać, że to Ty byłeś niegrzeczny. Na początku w stosunku do Chainsawa, teraz w stosunku do mnie. Złamałeś regulamin a ja - jako administrator - pouczyłem Cię, że tak nie wypada. Tym bardziej, że okoliczności są jakie są. Zamiast przyznać, że być może mam rację, mówisz "To On! On był był gorszy! Jemu daj ostrzeżenie!".

Zgadzam się, Chainsaw może niepotrzebnie umieścił ten link. Tylko, że on po uwadze Kamila zamilkł. Ty niestety nadal robiłeś to co wcześniej i tym razem ja zareagowałem.

Naprawdę, uspokój się, bo to do niczego nie prowadzi.

[quote="Młynek"]Przecież to by było wbrew regulaminowi...[/quote]
Jakiemu regulaminowi? :x
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-13, 00:27    Odp: Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

No właśnie, "pouczyłeś", jak sam przyznajesz. Tymczasem powinieneś był zwrócić uwagę, a nie pouczać. "Uspokój się" to sobie możesz mówić/pisać do swoich znajomych, jeśli Ci na to pozwalają. Do mnie nie. I na tym definitywnie kończę dyskusję.

Po raz czwarty proszę o skasowanie mojego profilu. Mam zacząć rzucać publicznie k..mi, żeby się doprosić?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-13, 00:29    Odp: Prośba o usunięcie profilu i pożegnanie

Zero argumentów. Przykro mi. :/
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi