Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-10, 11:09    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[quote="WoopeQ"]Moje zdanie o jego prezydenturze nie było najlepsze, ale tak kończyć się nie powinna. [*][/quote]
PROSZĘ, PO PROSTU ZAMILCZ !!!!!!!!!!!!!!

I WSZYSCY INNI, KTÓRZY NAWET W TAKIEJ CHWILI SOBIE NIE ODPUSZCZĄ TEGO TYPU UWAG - JEŚLI MACIE TAK PISAĆ, TO LEPIEJ NIE PISZCIE NIC!!!!!!!

W MIEJSCU, GDZIE PRZED 70 LATY WYMORDOWANO DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW NALEŻĄCYCH DO INTELEKTUALNEJ ELITY, DZIŚ ZGINĘŁA WIĘKSZOŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE (BO NIE TYLKO PARA PREZYDENCKA). A PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA LUDZKA.

JAKIEKOLWIEK UWAGI SĄ PO PROSTU ŁAJDACTWEM, NA KTÓRE BRAK MI SŁÓW.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-11, 12:48    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw to co ja myslę na ten temat ten gosc ujął najlepiej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-11, 21:16    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[quote="Chainsaw"]http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw to co ja myslę na ten temat ten gosc ujął najlepiej[/quote]
Nawet w takiej chwili musisz pajacować? Po prostu brak słów... Pierwotniak ma wiecej rozumu.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-11, 21:39    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Mlynek, myślę, że za bardzo się unosisz. Nie uważam, za dobre tego, że ktoś pokazuje jak mu to wisi, ale agresja też jest bezcelowa. Uważam tylko, że niektóre rzeczy powinno zachować się dla siebie. Tak samo ludzie którzy tak bez sensu 3.14erdolą (wg mnie mogą mieć swoje zdanie, takie też, ale kur... większość ludzi ma inne, jaki cel ma uprzykrzanie im życia? 101% pewności chłosty i brak wyczucia czy dobrego smaku) - powinni zachować swoje uzewnętrznianie zajebistości i trzymać język na łańcuchu.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-11, 22:01    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

sluchaj mlynek nie chce tu nikogo obrazac i naprawde nie prosze sie o ban ale niestety twoja wypowiedz wygląda mi na myslenie zwyczajnej sztuki w stadzie która zrobi co w mediach powiedzą. Zastanów się nad tym co tem człowiek mówi na temat tego wypadku a potem sie ewentualnie oburzaj i wygarniaj innym
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-11, 22:08    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Harry, po prostu są granice nikczemności, których nie mam zamiaru tolerować. Powtórzę, co napisałem powyżej:

W MIEJSCU, GDZIE PRZED 70 LATY WYMORDOWANO DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW NALEŻĄCYCH DO INTELEKTUALNEJ ELITY, WCZORAJ ZGINĘŁA WIĘKSZOŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE (BO NIE TYLKO PARA PREZYDENCKA). A PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA LUDZKA.

I jeżeli jeden gówniarz uważa to za dobrą okazję do popisywania się swoją głupotą, a drugi gówniarz to zamieszcza w miejscu, gdzie inni chcą wyrazić swoje współczucie i ból, to nie zamierzam milczeć. I tak to, co zamiesciłem, to wersja po trzeciej korekcie. Moja pierwotna reakcja była dużo ostrzejsza, ale złagodziłem przed wysłaniem posta. Natomiast z tego, co ostatecznie napisałem, nie cofam ani słowa. I nie cofnę, choćbym miał zostać zbanowany.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-11, 22:17    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

poprostu wyraził rozsądną i trzeżwą opinnię na ten temat tyle mam do powiedzenia. A ty [b]Młynek[/b], powinieneś się zamknąc i nie rżnąc nie wiadomo jakiego bohatera tylko uszanowac zdanie innych. Każdy ma prawo do swojego punktu widzenia na tą sprawę. Mój jest taki a ten gośc po prostu ujął moim zdaniem ten problem najlepiej. I żeby nie było więcej się w tym temacie nie wypowiem. Nie musicie mnie straszyc banem ani niczym takim
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-04-11, 22:29    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Współczuje wszystkim którzy odczuli stratę.

I modle się by wyszło z tego coś dobrego. Poprawa stosunków z Rosją ? Zmiana sceny politycznej?

Ja nie będę tu wypisywał swoich polityczno-religijnych deklaracji przy okazji. Bez flame'u można się obejść.

Panie Młynku... Proszę bez zbytniego unoszenia się. Każdy ma prawo do własnego zdania ( o ile nie łamie prawa wyrażając go) i trzeba to uszanować. I na pewno nie odpowiednim jest nazywanie kogoś gówniarzem (nawet jeśli jest od Pana młodszy i ma inne nawet zgoła odmienne poglądy)

Pozdrawiam
Kamil Mieszkowski
_________________
Some are born to sing the blues...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-11, 22:40    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Kamil, chodzi mi o formę... Chamski, pełen wulgaryzmów dresiarsko-blokerski slang... Naprawdę nie widzisz w tym nic niestosownego???? W takiej chwili???? To z tego powodu nazwałem gówniarza gówniarzem. Nie ma to nic wspólnego z wiekiem ani własnym zdaniem.

Ja też się już wyłączam. Błagam jedynie o odrobinę GODNOŚCI I PRZYZWOITOŚCI w obliczu niewyobrażalnej tragedii. Naprawdę proszę o tak wiele???

P.S. Pracuję w miedzynarodowej firmie. Wczoraj dostałem SMS-y z wyrazami współczucia i solidarności od Czechów, Słowaków, Węgrów, Ukraińców. A tymczasem jeden rodak zamieszcza takie plugastwo, inny to powiela. Po prostu wstyd.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-04-11, 23:35    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Post ten zamieściłem, bo chciałem być razem z innymi w obliczu tej tragedii i dzielić z nimi ból po stracie tylu ludzi. Jeżeli ktoś tego tak nie odczuwa ,to nie powinien tu w ogóle pisać! Założyć sobie inny wątek, lub wypowiadać się na innym forum.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-04-11, 23:38    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Panowie, naprawdę proszę o spokój. [b]Chainsaw[/b], zamieszczenie tego linka w tych okolicznościach, w tym temacie, w ten sposób, jest najzwyczajniej w świecie niesmaczne i nie na miejscu. Myśl sobie co chcesz, ale jeśli chcesz wszcząć dyskusję na ten temat czy wypowiedzieć swoje zdanie, to zrób to chociaż na poziomie. Jeżeli zaś nie, to nie wiem, czemu miałaby służyć ta prowokacja... Też naczytałem się sporo wypowiedzi na zagranicznych forach (chciałem zobaczyć, co mówią o tym ludzie nie tak bardzo w to emocjonalnie zaangażowani), te na niemieckich były drastycznie różne: od współczucia, przez próby wyjaśnienia przyczyn wypadku (do tych pewnie my też jeszcze dojdziemy, ale jeszcze na to za wcześnie), po kompletną brutalność, żeby nie powiedzieć chamstwo. Krytyka w polityce jest na porządku dziennym, ale przecież nikt nie życzy swojemu przeciwnikowi najgorszego. Nawet jeśli teraz przeciwnicy Prezydenta zapłaczą, to musi być to od razu hipokryzja? Nie musimy kogoś popierać, aby go szanować. I to właśnie o szacunek teraz chodzi - nie tylko dla Pary Prezydenckiej, nie tylko dla urzędników państwowych, ale także dla przedstawicieli rodzin Katyńskich, funkcjonariuszy BORu i wszystkich tych, którzy w tym wypadku stracili kogoś ważnego.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-12, 13:39    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[quote="sebach"]Owszem, ale robienie z niego teraz bohatera narodowego, wspaniałego człowieka, męża stanu i przyjaciela sportu to juz hipokryzja. Pięć lat sie ośmieszał irasiadami i borubarami czy perejrami - ale teraz jest najwiekszym przyjacielem sportu.

Media są zaklamane, umarł - potrzeba go pokazać w dobrym świetle to nazmyślają czego sie da... A mogliby własnie w obliczu 'takiej niewyobrażalnej tragedii' dać sobie spokój z tą całą szopką, smutnymi filmami, podkładami na pianinie z muzyką pogrzebową itd.

Mnie osobiscie to razi, razi moje uczucia estetyczne, bo to jest po prostu kiczowate do granic możliwości, a z czegoś takiego nie powinno sie robić kiczowatego widowiska[/quote]
Wspaniałym człowiekiem i mężem stanu był zawsze. To właśnie media robiły wszystko, żeby go ośmieszyć i przedstawić w niekorzystnym świetle. Niestety, jak widać, skutecznie. A jeżeli dostosowanie ramówki do sytuacji nazywasz szopką, to można się tylko nad Tobą litować.

PO RAZ KOLEJNY BŁAGAM O ODROBINĘ POWAGI I GODNOŚCI!!!!!

JAK JUŻ NAPISAŁ AUTOR TEMATU: TA ZAKŁADKA MA SŁUŻYĆ TEMU, ABY WYRAZIĆ SOLIDARNOŚĆ I BÓL, A NIE DYSKUSJOM!!!!!

DO DYSKUSJI ZAŁÓŻCIE SOBIE SWOJE, ODRĘBNE WĄTKI. NAJLEPIEJ NA INNYM FORUM
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2010-04-12, 17:54    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[quote="Młynek"][quote="sebach"]Owszem, ale robienie z niego teraz bohatera narodowego, wspaniałego człowieka, męża stanu i przyjaciela sportu to juz hipokryzja. Pięć lat sie ośmieszał irasiadami i borubarami czy perejrami - ale teraz jest najwiekszym przyjacielem sportu.

Media są zaklamane, umarł - potrzeba go pokazać w dobrym świetle to nazmyślają czego sie da... A mogliby własnie w obliczu 'takiej niewyobrażalnej tragedii' dać sobie spokój z tą całą szopką, smutnymi filmami, podkładami na pianinie z muzyką pogrzebową itd.

Mnie osobiscie to razi, razi moje uczucia estetyczne, bo to jest po prostu kiczowate do granic możliwości, a z czegoś takiego nie powinno sie robić kiczowatego widowiska[/quote]
Wspaniałym człowiekiem i mężem stanu był zawsze. To właśnie media robiły wszystko, żeby go ośmieszyć i przedstawić w niekorzystnym świetle. Niestety, jak widać, skutecznie. A jeżeli dostosowanie ramówki do sytuacji nazywasz szopką, to można się tylko nad Tobą litować.

PO RAZ KOLEJNY BŁAGAM O ODROBINĘ POWAGI I GODNOŚCI!!!!!

JAK JUŻ NAPISAŁ AUTOR TEMATU: TA ZAKŁADKA MA SŁUŻYĆ TEMU, ABY WYRAZIĆ SOLIDARNOŚĆ I BÓL, A NIE DYSKUSJOM!!!!!

DO DYSKUSJI ZAŁÓŻCIE SOBIE SWOJE, ODRĘBNE WĄTKI. NAJLEPIEJ NA INNYM FORUM[/quote]



[b]Młynek[/b] czy ty jesteś z PISu ? No chłopie bez przesady...zachowujesz sie jakby ś.p Kaczyński był alfą i omegą a wszyscy wiemy ze ni był ! Ja rozumiem że w tej sytuacji nie wypada wytykać jego błędów na ale chłopie tylko ty jedyny jak na razie w tej dyskusji nie dostrzegasz [b]ŻADNYCH[/b] jego błędów i wad ! Ja rozumiem że może dla ciebie on był ideałem i w ogóle królem i najlepszym władcą na ale chłopie nie nakłaniaj wszystkich do takiego myślenia o nim....
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-12, 18:15    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Niezależnie od opcji politycznej zmarłego i własnych poglądów wszystkich powinna obowiązywać zasada powściągliwości. O zmarłym zwykło się mówić dobrze albo wcale.

Przykro czytać, jak 17 letni chłopiec zwraca się do osoby starszej, która równie dobrze mogłaby być jego ojcem, w tak impertynencki sposób. "Chłopie" trochę pokory i więcej zadumy. Młynek nikogo nie nakłania do gloryfikowania zmarłego Prezydenta. Tu chodzi po prostu o zasady.


Odnoszę wrażenie, że pewna część młodszej społeczności naszego forum jest na bakier z kurtuazją, a manifestując swoją postawę "anty" naraża się jedynie na śmieszność.

Podzielam pogląd Młynka o przeniesieniu tej dyskusji do innego działu lub jej zamknięcie.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2010-04-12, 18:26    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Żeby była jasność...ja nie neguje tego że to była tragedia bo niewątpliwie była i to straszna... ale [b]Młynek[/b] stara sie wszystkich uciszyć i wprowadzić w chwile zadumy...to był nasz prezydent i jako człowieka i jako prezydenta ja go szanowałem chociaż nie powiem żebym za nim przepadał tyle że no stało sie i chcąc nie chcąc trzeba życ dalej...
[b]gmx[/b], moja wypowiedź bron boże nie miała obrazić [b]Młynka[/b] ! Nie to było moim celem ! Chciałem tylko zwrócić uwagę na zachowanie [b]Młynka[/b] ale jeżeli tak to już sie w tym temacie nie odezwę...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-12, 19:02    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Nie podoba mi się zwracanie uwagi na wiek. To dopiero oznaka niedojrzałości. Tyle w temacie.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2010-04-12, 19:21    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Panowie! Ciszej nad tą trumną!
Poziom i treść tej dyskusji są żenujące.
To nie jest czas, ani miejsce na tego typu polemikę i uwagi względem siebie.
Wątek jak sądzę został założony celem wyrażenia współczucia, kondolencji rodzinom zmarłych i wspomnieniu w zadumie ofiar katastrofy, anie skakaniu sobie do gardeł z powodów politycznych.
Wykażmy wszyscy odrobinę ludzkiego szacunku dla tych, którzy zginęli w Smoleńsku.
...niech odpoczywają w pokoju.
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mat244 

Wiek: 32
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-04-12, 19:36    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Nie możecie choć przez ten tydzień odciąć się od politycznych sporów? [b]Chainsaw[/b] , [b]Młynek[/b] ma trochę racji co do Twojej wypowiedzi (swojej opinii nie wypowiem, bo nie uważam, aby w najbliższym czasie było to stosowne), choć jestem zwolennikiem wolności słowa. Z drugiej strony [b]Młynku[/b], moim zdaniem uporczywie próbując zmusić Chainsawa aby zmienił, bądź chociaż nie wygłaszał swoich poglądów sam pokazujesz się od nienajlepszej strony. Chcę przez to powiedzieć, że tragedia, jakakolwiek by nie była, nie zmusza wszystkich ludzi do tego, by prezydent Kaczyński jawił się w ich oczach jako bohater narodu.

Mimo wszystko zachęcam do pochylenia się nad Lechem Kaczyńskim- człowiekiem. I aby, jako najważniejszej osobie w państwie oddać mu hołd- jakimkolwiek prezydentem by w naszych oczach nie był.

I najważniejsze na koniec- nie zapominajmy o INNYCH ofiarach tej tragedii, które ze względu na swe człowieczeństwo nie powinny zostać zapomniane. Oficjalna, medialna część to jedno, my- jako ludzie- powinniśmy pamiętać, że każdy ma jednakową wartość- niezależnie od piastowanej funkcji.

Niech ta tragedia nas zbliża do siebie, nie twórzmy kolejnych sztucznych barier...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Landerw
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-12, 20:57    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Odpowiem po raz ostatni: nikogo nie próbuję "wprowadzić na siłę w stan zadumy", ani "zmusić do zmiany poglądów". Bo

- PO PIERWSZE: TO [b]JEST[/b] ZAKŁADKA ZADUMY.
- PO DRUGIE: ZOSTAŁA STWORZONA PO TO, ABY MOŻNA BYŁO ZŁOŻYĆ HOŁD ZMARŁYM [b](WSZYSTKIM!) [/b] I WYRAZIC BÓL I WSPÓŁCZUCIE. I PO NIC INNEGO!!!!!

Nie ma tu miejsca na dyskusje nt. stylu prezydentury zmarłego czy linki do chamskiego, pełnego wulgaryzmów wymądrzania się jakiegoś anonimowego pętaka z netu. Nie wiem, jakim trzeba być pozbawionym ludzkich uczuć zwyrodnialcem, żeby tego nie rozumieć. W każdym razie "gówniarstwo" to najdelikatniejsze określenie, jakie mi się nasuwa. I nie ma to nic wspólnego z wiekiem, chodzi o brak elementarnej godności, przyzwoitości, wyczucia sytuacji, empatii. Mój sześcioletni syn lepiej się zachowuje, niż co poniektórzy na tym forum (całe szczęście, że są w mniejszości).

Miejcie poglądy jakie chcecie i dyskutujcie o czym chcecie. Ale proszę, albo nie, ŻĄDAM: NIE W TEJ ZAKŁADCE!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-12, 21:26    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[b]Młynek[/b], uspokój się i nie używaj już caps locka.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-12, 21:32    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Wobec takiego podejścia administratora nie pozostaje mi nic innego, jak poprosić o likwidację mojego profilu. Nie jestem dłużej zainteresowany uczestniczeniem w takim forum. Żegnam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-12, 21:56    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

[b]Młynek[/b], łamiesz regulamin i na to zwróciłem Ci uwagę.
To nie wątek na takie dyskusje. Wrócmy do tematu.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-04-12, 23:08    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Odczuwam wstyd czytając ten temat. Wstyd i zniesmaczenie.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-13, 07:19    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

/ Dodam ponownie i mam nadzieję, że INIM tego nie usunie po raz drugi:
"aeroarte i młynek: dzięki za postawę!"/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-04-13, 14:05    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Czuję się w obowiązku oświadczyć, że szkalowanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a to w sytuacji jeszcze do tego [color=#000000]żałoby narodowej[/color] jest nie tylko karalne, ale i podłe, a takim jest cytowanie bzdurnych, głupawych tekstów.
Tak samo powielanie takowych jest wykroczeniem.
Tak durnowate i nieprzyzwoite wypowiedzi uwłaczają nie tylko osobie wypowiadającej się ale i wszystkim pogrążonym w żałobie, którzy składają hołd poległym w katastrofie.
[b]Słowa: szacunek , patriotyzm, Prezydent[/b] - to dla wypowiadających się na FORUM niektórych smarkaczy (bo tak można nazwać tych co się tu popisują przed innymi ) jest zupełnie nieznane.
Jestem tu bodajże jednym z najstarszych forumowiczów. W latach 80 brałem udział w strajkach o niepodległość naszego kraju i żądam szacunku dla wszystkiego tego o co wałczyłem. A nie robiłem tego wyłącznie dla siebie.
Ja jako obywatel tego kraju czuję się osobiście dotknięty tymi cytatami załączonymi w linku przez jednego z internautów o Nick-u Chainsawaw.
INIM - Ty jako moderator powinieneś usunąć taki link, a nie wdawać się w dyskusję i bronić do tego. W tym przypadku popieram kol. Młynka. Został on sprowokowany do ostrych wypowiedzi i nazwał je po prostu po imieniu.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-13, 15:31    Odp: Tragedia w Smoleńsku - wydzielone

Zauważyłem, że INIM zawsze jest z boku, raczej obserwuje.
I nigdzie nie napisał, że popiera te linki.
Chyba trochę wszyscy przesadzacie.
Również z tą postawą.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi