Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Olek1998 

Wiek: 25
Posty: 7
Skąd: Sława
Wysłany: 2010-04-06, 12:00    [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego ??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-06, 12:38    Odp: [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Wyrób harmonijkopodobny firmy Swan nie jest dobry dla nikogo z wyjątkiem sprzedawcy - kupuje na kilogramy po jakieś 3 zł sztuka a sprzedaje po 12...
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-04-06, 12:50    Odp: [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Każda harmonijka w cenie poniżej pewnego poziomu jest niewiele warta jako instrument. Nawet dobry tuner zrobi z niej, co najwyżej średniaka. Ale opłata za coś takiego będzie wyższa niż średniej jakości harmonijka. A samodzielne zrobienie z byle czego harmonijki jest dosyć trudne, szczególnie dla osoby bez doświadczenia i talentu ślusarskiego w rękach (wiem, bo z nudów się w to bawiłem co prawda na harmonijce typu „LIDL”). Mimo, że harmonijka jest instrumentem tanim, taki instrument, na którym można pograć musi kosztować trochę więcej niż kilkanaście złotych.

Młynek dobrze prawi.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Olek1998 

Wiek: 25
Posty: 7
Skąd: Sława
Wysłany: 2010-04-06, 13:19    Odp: [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Dzięki :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2010-04-06, 22:32    Odp: [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Panowie a co powiecie o Hohner Silver Star ? Myśle że jest lepsza od Swan'a ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-04-06, 22:43    Odp: [Pytanie] Czy harmonijka firmy Swan Harmonica jest dobra dla początkującego?

Silver Star ma już swoje miejsce w dziale SPRZĘT. Tam jest o nim wszystko, co możliwe.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu