Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-03, 21:19    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Ja też się piszę na harmoszkowego biforka i apeluję - gromadźmy się licznie!
Będziemy tarzać się w jajecznicy i śpiewać XVI-wieczne pieśni religijne i opowiadać jak spędziliśmy święta wielkanocne (w parach albo grupowo będziemy opowiadać- to jeszcze do ustalenia). I ten... siadać sobie na kolanach na jakimś koncercie, czy coś.
Wielkie joł świąteczne :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-03, 22:11    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

A jak ktoś nie ma kolan? ;)
(Chyba, że koleżanki Maćka mnie poratują, ale o tym piszcie do Nich) :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-04-03, 22:57    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

"A na świecie zbożny pobyt,
Po żywocie rajski przebyt
Słysz modlitwę, jąż nosimy"

Damian, nie martw się, kolan Ci u nas dostatek!

Co do kolesia, który zwoła wszystkich - zgłaszam się na ochotnika :) Przyjadę pociągiem z Katowic, więc po 17.00 powinienem być we Włocławku, powiedzmy więc, że zbiórka 17.30 na PKP. Pisze się ktoś? :D Najlepiej dajcie znać tutaj na forum, a jak nie, to dzwońcie: 515 468 772, lub (już na koncercie) wypatrujcie dużych ilości kręconych włosów przewiązanych czerwoną opaską :) A jak zobaczycie Elvisa, to znaczy, że to Maciek Draheim. Aansaa z kolei to typowy hipis, więc też charakterystycznie wygląda... a myślę, że będziemy trzymać się razem :) Heh, zamiast cieszyć się świętami, to ja tylko czekam na poniedziałek :P Do zobaczenia i dajcie znać, kto się pisze na zlot!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nepronen


Posty: 33
Wysłany: 2010-04-04, 11:32    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

No to ja sie zglaszam, jak dojade na czas oczywiscie. I wtedy napewno gitara jeszcze bedzie ;)
Jakby co kontakt do mnie mozna znalezc pod www.maciejobuchowski.pl
_________________
www.maciejobuchowski.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2010-04-04, 12:25    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Ja też sie zgłaszam :) A tak swoją drogą: ma ktoś adres tego klubu, bo na ich stronie nie znalazłem adresu ani mapki? Ile to od dworca PKP jest?
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-04, 12:34    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

To jest rzut beretem od PKP, w jakimś centrum handlowym o nazwie Wzorcownia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-04-04, 14:06    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

[quote="nepronen"]No to ja sie zglaszam, jak dojade na czas oczywiscie. I wtedy napewno gitara jeszcze bedzie ;)
Jakby co kontakt do mnie mozna znalezc pod www.maciejobuchowski.pl[/quote]

Gitara mile widziana :) A jakby ktoś nie dojechał na czas - właśnie po to dałem mój numer :) Nie wiem, gdzie i co będziemy robić bracia harmonijkarze (i siostry harmonijkarki), ale dołączyć do nas można zawsze :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2010-04-04, 14:50    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Ja będę we Włocławku o 15:45. Na spotkanie oczywiście się piszę.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-04-06, 11:09    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

No i po koncercie... Piszcie jak wrażenia, bo mi to wczoraj szczęka opadła i cały czas jeszcze nie mogę się otrząsnąć. Jak dla mnie to koncert zasługuje na miano harmonijkowego wydarzenia roku. Serdecznie pozdrawiam wszystkich co byli!

PS. Napiszcie też jak było na afterparty? Niestety nie mogłem zostać bo już od rana siedzę w robocie a i tak kawa litrami i zapałki w oczach...
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2010-04-06, 12:18    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Było poprostu mega! Choć z początku myślałem, że będzie drętwo (wejdzie - zagra - zejdzie) to jednak Howard pokazał klase. Jeżeli chodzi o utwory to różnorodność - troche bluesa, troche klasyki, troche swinga, a troche jaj też było :) Na oklaski zasługuje też Witek (brawo!).

A co do afterparty to jamowanie w parku do 1 w nocy :)
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2010-04-06, 15:26    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Świetny koncert. Howard pokazał, jakie cuda można zrobić z harmonijką, grał różne gatunki muzyki, trochę się powygłupiał. Miał świetny kontakt z publiką. Witek też dał sobie doskonale radę, a nie było to łatwe przy tym, co pokazała gwiazda wieczoru. Na pochwałę zasługuje też nagłośnienie, co niestety regułą na koncertach nie jest.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Marcin Dyjak 


Posty: 16
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: World
Wysłany: 2010-04-06, 19:20    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Koncert we Włocławku był genialny. Warto było zrobic ponad 1000 km zeby usłyszec Howarda. Przy okazji składam podziękowania i gratulacje panu Tomaszowi Bielskiemu za organizacje.
Pozdrawiam :D
_________________
👁️ Marcin Dyjak △
🎶 Wirtuoz Harmonijki Ustnej
💡 Pionier Harmonijek Augmented
🏆 x2 Laureat World Harmonica Festival
🔝 Endorser Harmonijek Kongsheng

https://facebook.com/marcin.dyjak.harmonica/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-04-06, 21:21    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

No koncert znakomity, towarzystwo wyborne, jeszcze gdyby nie "przyjaźnie nastawiony" tubylec w okolicach dworca, to by było zbyt pięknie, by mogło być prawdziwym. No i udało się osobiście poznać parę świetnych osób. W końcu ujrzałem na własne oczy Jedyną i Niepowtarzalną Pannę Gwiezdny-Pył. Już to wystarczyło, bym ruszył się z domu (i jak było zapowiadane, kolano czekało przygotowane).
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Marcin Dyjak 


Posty: 16
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: World
Wysłany: 2010-04-06, 21:39    Odp: [Koncert] Howard Levy we Włocławku! - T.B. Blues Club, 5 kwietnia 2010

Ja też poznałem kilka świetnych osób. Udalo mi się nawet chwile pogadac z Howardem. Fajny gosc, poza tym że gra jak szatan:D Było naprawde genialnie :)
_________________
👁️ Marcin Dyjak △
🎶 Wirtuoz Harmonijki Ustnej
💡 Pionier Harmonijek Augmented
🏆 x2 Laureat World Harmonica Festival
🔝 Endorser Harmonijek Kongsheng

https://facebook.com/marcin.dyjak.harmonica/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu