Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Egwin

Posty: 1
Wysłany: 2010-03-10, 21:26    Pro Harp MS, dziwne bzyczenie na kanale 6.

Witam, jestem zupełnym początkującym jeśli chodzi o harmonijkę. Gram od miesiąca i jak do tej pory używałem Hohnera model BluesBand. Nie miałem z nim żadnych problemów. Kilka dni temu postanowiłem przerzucić się na lepszą harmoszkę i zakupiłem Pro Harpa. Okazuje się, że harmonijka dziwnie "bzyczy" na 6 kanale. Rozkręciłem ją i trochę poluzowałem śrubki trzymające płytki i "bzyczenie" jest znacznie mniej słyszalne, ale nadal mam wrażenie że nie jest to w 100% czysty dźwięk. Czy coś takiego może być spowodowane tym że harmonijka jest nowa?? Czy jest to wada fabryczna??
Harmonijkę kupiłem przez Allego (mój błąd), ale nie spodziewałem się że przy modelu za taką cenę mogą wystąpić takie problemy.
Da się to naprawić czy powinienem instrument reklamować??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-03-10, 21:43    Odp: Pro Harp MS, dziwne bzyczenie na kanale 6.

Najprościej będzie jak to nagrasz, bo trudno to zidentyfikować. Większość jakichś usterkowych brzmień jest rozpoznawalna jako konkretne zjawisko, nagraj, wyślij to najprawdopodobniej ocenimy co to może być. Pozdrawiam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu