Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-03-05, 00:12    III Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowo-Bluesowe w Częstochowie, 24- 27 czerwca 2010

Witam!

Jest możliwość, aby w ramach III Ogólnopolskich Warsztatów Jazzowo- Bluesowych w Częstochowie utworzyć klasę harmonijki, której wykładowcą miałby zostać prof. Bartosz Łęczycki (który dzisiaj otrzymał telefon w tej sprawie).

Warsztaty w tym roku odbywają się w dniach 24- 27 czerwca (tj. od czwartku do niedzieli, 4 dni). [b]Link[/b] <---- do strony poprzedniej edycji warsztatów. Wykładowcami będą muzycy tak znani jak m. in. Piotr Żaczek, Wojciech Pilichowski, Marek Raduli, Leszek Cichoński, Jacek Królik czy w nowo utworzonej klasie wokalnej p. Elżbieta Zapendowska.

Utworzenie klasy harmonijki ustnej możliwe jest tylko pod jednym warunkiem: jeżeli chęć uczestnictwa w warsztatach wyrazi co najmniej 10 osób. Koszt samej nauki wynosić będzie ok. 200 zł. W zeszłym roku doba noclegu w internacie szkoły muzycznej wynosiła 20 zł, natomiast całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)- 24 zł. Przewidywany minimalny poziom warsztatów to [u]średniozaawansowany[/u] (tak, aby tok nauki był jeszcze intensywniejszy).

Program warsztatów to 4 dni po 5 godzin (2,5 godziny rano + 2,5 godziny popołudniu) oraz codzienne jam sessions w klubie [b]ASK[/b] (al. NMP 61) trwające do późnych godzin nocnych, w którym wezmą udział zarówno kadra nauczycielska jak i warsztatowicze.

Wstępne zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: jakubkonieczko@gmail.com do czwartku 11 marca.

Pozdrawiam i liczę na to, że się spotkamy! :)

Łukasz
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2010-03-05, 21:01    Odp: III Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowo-Bluesowe w Częstochowie, 24- 27 czerwca 2010

Zawitam (o ile nie będzie czegopś niespodziewanego z sesją...)
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-03-12, 00:20    Odp: III Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowo-Bluesowe w Częstochowie, 24- 27 czerwca 2010

Szczęśliwy jestem mogąc poinformować, że udało się otworzyć klasę harmonijki. Do czerwca jeszcze daleko, miejsc powinno starczyć dla wszystkich, więc każdy może się zastanowić czy warto przyjechać.

A według mnie jak najbardziej warto. :)

[ Dodano: 2010-04-03, 17:46 ]
Ruszyła strona warsztatów z aktualnymi informacjami:

http://www.jazz-blues.pl/
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu