Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ozinho5 

Wiek: 30
Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-19, 19:31    [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

witam jestem tu nowy. mam problem. wyczytalem tutaj na forum ze jak harmonijka jest plastokowa to mozna ja myc pod bierzaca woda z dodatkiem plynu do naczyn (bylo napisane zeby tego uzywac a nie mydla) zrobilem tak wytarlem moja harmonijke i ona zaczela wydawac inne ciezsze dzwieki i trudniej sie na niej gra nie wiecie co moge zrobic zeby przywrocic jej stan fabryczny?? na poczatku fajnie sie na niej gralo ,z gory dziekuje
a i sprawdzalem czy jest nastro jona stroikiem elektronicznym i sa tylko minimalne roznice jest ona w tonacji G-dur
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-02-19, 19:38    Odp: [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

Przepłucz czystą wodą, porządnie ją potem wytrzep i "wydmuchaj" to co tam siedzi w trakcie grania. Woda w harmonijce może nieco posklejać stroiki. Po paru chwilach powinno być OK.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ozinho5 

Wiek: 30
Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-19, 19:40    Odp: [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

juz tak robilem ale zrobie jeszcze raz moze cos zadziala
_________________
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
jak Jim Morrison
lecz z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-02-19, 22:18    Odp: [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

Na pewno dobrze ułożyłeś płytki stroikowe i porządnie je skręciłeś? Może gdzieś się rozszczelniła po złożeniu, spróbuj ją parę razy rozkręcić i skręcić.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-02-19, 22:46    Odp: [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

Wytrzep wodę i odłóż harpa na dobę, powinno wszystko wyparować. Wtedy powinno już być dobrze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-02-21, 13:52    Odp: [Problem] Silver Star po wyczyszczeniu wydaje cichsze dźwięki

U mnie w takim przypadki kilka nie zbyt mocnych uderzeń o kolano załatwia sprawę:P
_________________
Some are born to sing the blues...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu