Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
żółwikgeodeta 

Wiek: 45
Posty: 4
Skąd: kolbuszowa/kraków
Wysłany: 2010-02-16, 18:40    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Hej ja wam powiem tak gralem na hohnerach ale jak kupilem sobie seydelka 1847 róznica da mnie jest kolosalna ikurcze zywotnosc jak to brzmi tych harmonijek tak ze ja pozostaje juz wiem napewno przy seydelku a fajny przypadek mialem z big sixem kupilem big sixa i kurcze gdzie nie wchodzilem do sklepu to ta puszka mi piszczala z pierwszego sklepu wyszedlem myslalem ze to pewnie nie o mnie chodzi piszczy to niech piszczy ale wchodze do nastepnego i ta sama sytuacja wyciagnaem wszystko co mialem i sie okazalo ze to moj big six tak daje czadu czasamii sie zdarzaja takie sytuacje ale powracajac do grania to naprawde dla seydelek rewelacja
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-02-16, 20:31    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Żółwik, mała prośba: bądź uprzejmy jakoś edytować swoje wypowiedzi. Brak znaków diakrytycznych to pół biedy, ale pisanie jednym ciągiem bez podziału na zdania i bez jakielkowiek interpunkcji to już zwyczajne niechlujstwo. Jednym z punktów regulaminu forum jest dbałość o poprawność językową postów.

Taki styl, jaki zaprezentowałeś powyżej, proponuję pozostawić hip-hopowcom, raperom i innym dresiarzom.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-02-16, 21:15    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Potwierdzam, nic nie zrozumiałem z tego posta...

Bartku, też nie wiem, bo nie miałem tego w łapach jeszcze natomiast robi to na mnie wrażenie, jeśli to prawda :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-16, 22:58    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

W propos wypowiedzi Młynka pozwolę sobie strawestować wypowiedź profesora Kalembki, który mawiał, że prezentując własny punkt widzenia, potrafimy zawęzić tok myślenia do tylko jednego punktu.

A zatem wniosek z tego taki, że nawet Fisza i Emade moglibyśmy wrzucić do worka z hiphopowcami, dresiarzami itd... a co by na to powiedział Alfred Hirsch, harmonijkowy mistrz stroju dimnished?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-02-17, 22:54    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

gmx - nie obchodzi mnie Fisz i Emade, ani zdanie Alfreda Hirscha. Obchodzi mnie czystość i poprawność NASZEGO języka ojczystego. Post Żółwika stoi w sprzeczności z zasadami prawidlowej polszczyzny oraz z REGULAMINEM FORUM. Stąd moja prośba do Żółwika, raczej grzeczna, jak mi się wydaje. Więc proszę, odpuść sobie filozofowanie i dorabianie jakieś dziwacznej ideologii, bo nie ma do czego.

I proponuję skończyć offtop. Jak chcesz udowadniać wyższość niepoprawnej polszczyzny nad poprawną, tudzież rozbierać tę pierwszą na czynniki pierwsze i odnajdywać w niej ósme dno trzeciego dna wielokrotnie zlożonej metafory, to sobie załóż nowy temat w zupełnie innym dziale. [b]Ten jest o SUZUKI MANJI M-20!!! [/b]
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-02-18, 16:46    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Bijcie się.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-18, 21:03    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Moja wypowiedź nie odnosiła się bezpośrednio do Żółwika i jego stylu pisania.
Wyraziłem tylko swój pogląd na temat posługiwania się polszczyzną przez dresiarzy i hip hopowców. Przecież nie każdy dresiarz to hiphopowiec i vice versa i nie wszyscy oni są na bakier z zasadami poprawnej pisowni. Twoja opinia na ten temat nie stoi w sprzeczności z zasadami forum, ale się z nią nie zgodziłem - nie ma w tym ideologii, potrójnej metafory czy filozofii.
Ze swojej strony kończę ten wątek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2010-02-19, 06:40    Odp: Wydzielone z Suzuki Manji M-20

Panowie, jak już nie piszecie na temat, to kliknijcie dwa razy i ustawcie PE na kilka dni... Niech tu będzie jakiś porządek

Pozdrawiam, Piotrek

Pe 2d
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi