Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
HallamFoe 

Wiek: 32
Posty: 1
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2010-02-16, 18:25    [Rada] Jaką harmonijkę firmy Hohner z przedziału 80-100zł polecacie?

Szukałem harmonijek firmy Hohner z przedziału 80-100zł i zastanawiam się, którą wybrać? Znalazłem takie modele jak: Special 20, Marine Band, Blues Harp, Big River Harp, Golden Melody, Pro Harp. Na razie posiadam Hohner Blues Band i nie mam za bardzo porównania, ale momentami mam wrażenie jakby mi brakowało tchu, szczególnie przy podciągach?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-16, 19:02    Odp: [Rada] Jaką harmonijkę firmy Hohner z przedziału 80-100zł polecacie?

Special 20. :)
BTW: Takich tematów od groma jest ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-02-16, 20:25    Re: Jaką harmonijkę firmy Hohner z przedziału 80-100zł polecacie?

[quote="HallamFoe"]Szukałem harmonijek firmy Hohner z przedziału 80-100zł i zastanawiam się, którą wybrać? Znalazłem takie modele jak: Special 20, Marine Band, Blues Harp, Big River Harp, Golden Melody, Pro Harp. Na razie posiadam Hohner Blues Band i nie mam za bardzo porównania, ale momentami mam wrażenie jakby mi brakowało tchu, szczególnie przy podciągach?[/quote]
Każdą z przedziału od 80 do 100 zł. :D :D :D

Szczegółowe informacje i różnice pomiędzy poszczególnymi modelami w dziale "sprzęt".
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-02-16, 21:04    Odp: [Rada] Jaką harmonijkę firmy Hohner z przedziału 80-100zł polecacie?

Przeczytaj temat z linka - być może Ci pomoże.
http://forum.harmoszka.co...szka-vt3511.htm

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi