Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Damian Domański 

Wiek: 37
Posty: 55
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 2010-02-08, 20:08    Krótka improwizacja

Trochę krótkie, ale co tam ;) druga próba improwizacji (pierwsza na HB), pierwszy raz na harpie A hohner MB, ciężko się przełamać żeby zacząć grać to co się chce a nie wyuczone melodyjki :)

http://w445.wrzuta.pl/aud...cja_na_harpie_a

Ciągle wydaje mi się że albo mam [b]za mało[/b] wiedzy albo [b]za mało[/b] skilla żeby coś fajnego zaimprowizować, no ale z drugiej strony kiedyś trzeba zacząć :) kto ma wrażliwe uszka niech lepiej linka nie odpala ;)
_________________
http://drumla.republika.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-02-08, 20:14    Odp: Krótka improwizacja

No, widze, że moje pitolenie na temat rytmu itp na dworcu nie poszło na marne, oby tak dalej, to ma klimat, feeling itp, gościu... Trzymasz się skali, grasz rytmicznie, dobrze brzmieniowo... Zdaje się, że takie nieoficjalne warsztaty to dobra rzecz :D
Bardzo dobrze. Jeśli czegoś brakuje to tylko praktyki i odwagi. Niemniej to nagranie jest bardzo dobre.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Bania


Posty: 14
Wysłany: 2010-02-15, 00:36    Odp: Krótka improwizacja

Niezłe , na prawde czuć w tym bluesa .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-03-17, 14:31    Odp: Krótka improwizacja

Fajne brzmienie. Mam tylko prośbę o nagrywanie na oba kanały bo cały czas odtykałem prawe ucho... :)
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu