Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-02-07, 12:04    Fender Champion 110 na allegro

Może kogoś zainteresuje- uszkodzony


http://allegro.pl/item900...ampion_110.html
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-02-07, 14:57    Odp: Fender Champion 110 na allegro

Warte zainteresowania!
Aczkolwiek usterki mogą być różne.Jeżeli chodzi o ew. naprawę to najbardziej drogim elementem do kupienia mogą być oryginalne trafa sieciowe lub wyjściowe (głośnikowe).Poza tym wymiana elementów dykretnych jak rezystory, "kondy" lub "pr-ki" to pestka.
Nie za bardzo rozumiem co miał na myśli sprzdawca pisząc [u]Wzmacniacz uszkodzony prawdopodobnie , nie włacza się model PR 225 [/u]
p.s. więcej o tym modelu piecyka w postach na : http://forum.harmoszka.co...-110-vt1774.htm
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2010-02-07, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-02-07, 15:06    Odp: Fender Champion 110 na allegro

Może chodziło mu o jakiś moduł? A tak na marginesie, to Champion 110 to tranzystor, nie lampa. Ale podobno jako jeden z nielicznych tranzystorów radzi sobie z harpem. Tak twierdzi Wiśnia, którego trudno posądzić o nieznajomość tematu :) Ja jednak i tak pozostaję przy swoim zdaniu - jeśli nawet może być, to co najwyżej na zasadzie, że "od biedy ujdzie"; dobrej lampy nie zastąpi nic.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-02-07, 15:26    Odp: Fender Champion 110 na allegro

Zgadzam się Młynek co do brzmienia lampiaków, aczkolwiek ostatnio jak byłem na warsztatach w Krakowie to Wiśnia podtrzymywał swoje opinie o tym właśnie "tranzystorze".
A co do opisu wycofalem się tego opisu, o wymianach lamp - tak z rozpędu to napisałem, bo ja wiesz testuję piecyk KITTY HAWK, co kupiłem go poza aukcją, a ponieważ ostatnio na tym byłem skoncentrowany - to tylko lampy mi w głowie.
Mój piecyk generalnie gra nieżle, z czego jestem zadowolony. :) Mam jeszcze co do niego kilka nierozeznanych spraw, ale to póżniej.
Dobrze by było porównać go z jakąś inną "lampą". Opinia zaprzyjażnionego i doświadczonego muzyka też by się przydała.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu