Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-08-15, 23:01    [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Witam!
Bardzo bym się chciał nauczyc grać na harmonijce lecz niestety samoukiem nie jestem. Potrzebny jest mi ktoś do "wskazania drogi". Moja nauka skończyła się na "oh susanna" i technice tongue blocking. Potrzebuję kogoś kto by mi pomógł ze wszelkimi efektami. Czy jest na forum zarejestrowana jakaś osoba z Radomia lub okolic?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2007-08-16, 09:44    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Ja jestem z Przysuchy (ok. 30 km od Radomia), ale wątpię, żebym mógł Ci pomóc, gdyż moje umiejętności harmonijkowe są naprawdę nikłe :D
Pozdro:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-09-17, 17:55    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Czytając twoje posty można sie dowiedziec że troche teorii znasz a ja 0. Jezeli na harmonijce grasz tak jak znasz teorie to już jest okej wg mnie. Bardzo chetne bym się do CIebie kiedyś wybrał na rowerze ale zimne dni się zbliżają więc napewno nie w najbliższym czasie. Więc Jeżeli bede miał z czymś problemy to sie do Ciebie odezwe ;) (no chyba ze nie masz ochoty kogos doszkalać, nie chce sie narzucać).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2007-09-19, 16:52    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

binek napisał/a:
Czytając twoje posty można sie dowiedziec że troche teorii znasz a ja 0. Jezeli na harmonijce grasz tak jak znasz teorie to już jest okej wg mnie.

No niestety tak dobrze nie ma :D Teorię znam, gdyż od jakiegoś czasu gram na gitarze.
binek napisał/a:
Bardzo chetne bym się do CIebie kiedyś wybrał na rowerze ale zimne dni się zbliżają więc napewno nie w najbliższym czasie. Więc Jeżeli bede miał z czymś problemy to sie do Ciebie odezwe ;)

Zapraszam :D Ewentualnie, od czego jest gg :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
konte 

Wiek: 32
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: 2008-01-09, 17:20    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Podłączę się do tematu :) szukam kogoś z Łodzi kto pomógłby mi zdziałać cokolwiek. Od razu zastrzegam, że jestem początkująca i to nawet bardzo :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-01-09, 17:32    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

hmm jak Łodź , to Sieja zaraz odpisze :P jest z Łodzi tylko obawaim sie ze przez neigo mozesz do kocnca zycia grać na SS :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
konte 

Wiek: 32
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: 2008-01-09, 17:52    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

sama mam taką :D a że pierwsza to zapewne sentyment pozostanie :what:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-01-09, 22:35    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Szczypior, nie bądź taki...

Konte graj ile wlezie, czytaj to i owo, oglądaj wideo na youtube (lekcje harmonijkowe), słuchaj harmonijki, i baw się dobrze. Reszta sama przyjdzie.
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
konte 

Wiek: 32
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: 2008-01-10, 16:08    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Póki co ćwiczę wlazł kotek na płotek :hah:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-01-10, 16:47    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

hehe Kuba tylko żartowałem :D :D :D ale to prawda.... :D :D ... trzeba wiedziec kiedy przesiąść sie na "coś lepszego"
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-10, 21:23    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Ej Szczypior jak Ci kopa w dupę zasadzę to Ci gówno zęby wybije. :D Żart. A ja bym sie przesiadł, ale krucho z kasą, a jak już mam coś sobie kupić, bo mam kasę to mi wypada inny wydatek i tyle :D A oczywiście chętnie pomogę koleżance z miłą chęcią :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-01-10, 22:59    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

nie no spoko :P żąrcik ofcourse to był :P zbieraj zbieraj i jak moge doradzić kupuj w A :P
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-11, 17:11    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

No jak w końcu uzbieram to sobie kupię oczywiście Goldenkę w A :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-01-11, 17:14    Odp: [Ogłoszenie] Potrzebny nauczyciel/kumpel do grania

Bardzo dobry wybór, jestem szczęśliwym posiadaczem takiej :D
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu