Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Menio 


Wiek: 36
Posty: 7
Skąd: Krosno
Wysłany: 2007-01-14, 11:57    [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

[color=red]Harptabs[/color] to strona którą pewnie wiele osób już zna, ale początkujący mogą o niej nie wiedzieć, więc warto o niej w tym temacie wspomnieć.
Znajdują się tu tabulatury do bardzo wielu utworów znanych i mniej znanych wykonawców, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:)
_________________
Gdzie tak keja, a przy niej ten jacht ? STARY JACHT !!! Gdzie ta koja, wymarzona w snach ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
stozi 

Wiek: 32
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-08-27, 18:14    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

harmonijkę mam 3 tyg nie wiedzialem z kad wziac teksty piosenek pod harmonijke :roll: . przydal mi sie ten link :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 31
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2010-01-30, 12:16    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Czy ktoś wie co się dzieje z tą stronką. Jak na nią wchodzę to wyświetla się takie coś
[quote]Witryna www.harptabs.com została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.[/quote]
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-01-30, 12:18    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Twój antywirus albo firewall (lub inny program do bezpieczeństwa) zablokował tą stronę. Dodaj do wyjątków, bo ona jest bezpieczna tylko programowi się wydaje, że cośnie tak jest :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 31
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2010-01-30, 12:29    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Dzięki wielkie za odpowiedź, chciałem się tylko upewnić czy wszystko z nią jest wporządku.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-01-30, 12:32    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Teraz patrzę i u mnie też to pokazuje. Czyli Firefox blokuje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
konrip

Posty: 1
Wysłany: 2010-11-17, 17:41    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Jako początkujący szukałem sobie tabów, by zacząć grać i dzis odkryłem że strona znów została zablokowana - mimo że wczoraj używałem jej bez problemów. Ktos wie dlaczego?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-11-17, 20:58    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Nie wiem, ale mi ta strona nadal dobrze działa.

Pozdrawiam

Medium
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-11-17, 21:15    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Sama strona wyświetla mi się dobrze, natomiast w niektórych utworach (tabach) siedzą jakieś trojany, np. utw. 15. Yesterday. :(
Mam licencjonowanego Kasperskiego i wynika z tego, że ma rację.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
czorny

Posty: 7
Wysłany: 2010-11-19, 15:13    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

qrcze strona zablokowana :( a ja nie posciągałem wszystkiebgo
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-11-19, 15:31    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

u mnie działa bez problemu
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
IronBone

Posty: 210
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-11-19, 15:43    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

[quote="czorny"]qrcze strona zablokowana :( a ja nie posciągałem wszystkiebgo[/quote]
a może ściągałeś ich wszystkie materiały jakimś skryptem i ci zamknęli dostęp.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
czorny

Posty: 7
Wysłany: 2010-11-20, 13:14    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

takie cos mi wyswietla :
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!













Strona www.harptabs.com została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.










Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
IronBone

Posty: 210
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-11-20, 17:42    Odp: [WWW] Harptabs.com - bardzo pokaźny zbiór tabulatur

Ten wpis o niebezpieczeństwie wyrzuca mi przeglądarka ale tylko jeśli najpierw jakiś tabów szukam w google i potem ze strony google klikam na stronę harptabs - ta informacja jest generowana przez google. Jeśli wpiszę bezpośrednio adres
http://www.harptabs.com/
to wszystko działa bez problemów - bo nie przechodzę przez serwery google.
Z tego co piszą na stronie główniej przenoszą serwis na nowy serwer - może z tym są związane perturbacje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu