Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Lopez 


Posty: 7
Skąd: stąd
Wysłany: 2010-01-14, 18:50    Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

cześć! interesuje mnie, w jakiej tonacji grana jest solówka na harmonijce w piosence Tom Petty - MJ's last dance ( 35 sekunda ) dzwięki sam będę potrafił sobię ułożyć ale tonacje to dla mnie czarna magia z góry dziękuję.
i link: http://w707.wrzuta.pl/aud..._with_mary_jane
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-14, 18:53    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

Stawiam na harmonijkę w D.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lopez
Lopez 


Posty: 7
Skąd: stąd
Wysłany: 2010-01-14, 22:07    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

wielkie dzięki! jak to możliwe, że wy odgadujecie te tonacje? ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-14, 22:16    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

Osłuchanie ;) . Potem trzeba wziąć harmonijkę o odgadniętej tonacji do ust i sprawdzić, czy to rzeczywiście ta.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lopez 


Posty: 7
Skąd: stąd
Wysłany: 2010-01-15, 20:08    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

czy do grania jednej piosenki opłaca się kupować dobrą harmoszkę D? (powiedzmy specjal20 albo Golden Melody) czy kupić po prostu Silver Stara?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-15, 20:28    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

Uwierz, że jeżeli chodzi o tonację D, to nie skończy się na jednej piosence :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lopez
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-15, 20:28    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

Jeśli masz zamiar grać przez całe życie tylko jedną piosenkę.. :) Lepiej kup coś lepszego, na bank się przyda.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Ostatnio zmieniony przez minigunmen 2010-01-15, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lopez
Lopez 


Posty: 7
Skąd: stąd
Wysłany: 2010-01-15, 22:24    Odp: Tom Petty - Mary Jane's Last Dance - Jaka tonacja

ok dzięki ;) zrozumiałem i zastosuję się . pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu