Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pawelek 


Wiek: 33
Posty: 77
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: pom. zach.
Wysłany: 2007-04-19, 20:10    Może kupi ktoś ten unikat ;]

http://allegro.pl/item186...cago_1893_.html


hmmm mowiąc lekko, gość jest raczej niekumaty. Ale może znajdzie się jakis kolekcjoner na tą wielokrotnie nagradzaną 100 letnią sztuke za 300zl :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-04-21, 20:23    Odp: Może kupi ktoś ten unikat ;]

Harmonijki oktawowe sa naprawde drogie, dlatego nie dziwie sie, ze koles krzyczy za nia 3 stowki. Do tego mimo wszystko to jest zabytek (wzrost wartosci), przy okazji w bardzo dobrym stanie.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pawelek 


Wiek: 33
Posty: 77
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: pom. zach.
Wysłany: 2007-04-21, 22:57    Odp: Może kupi ktoś ten unikat ;]

YYY, ja bardziej zwróciłem uwagę na duży napis UNIKAT i wymienione jakies medale co sa wytłoczone na pokrywach. Pan ów poprostu według mnie myśli, ze jest posiadaczem 100 letniej harmoszki wielokrotnie nagradzanej [ czytaj: nagradzana konkretna sztuka;]], gdyż inaczej nie dawałby duza czcionką takich pierdół jak te wytłoczone medale, a pozatym sprzedaje inne starocie, wiec pewnie wykopał ją gdzies albo na bazarze kupił i myśli że interes zrobił.
Ha, nie ma to jak dobra analiza
_________________
lanss, lanss

http://www.lastfm.pl/user/harpp/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-04-22, 12:01    Odp: Może kupi ktoś ten unikat ;]

A chyba, ze tak. Jednak mimo wszystko, harp wyglada na stary. Zgdonie ze stara maksyma: "Kazda przekupa swoj towar chwali". Widach facet nie domysla sie, ze to sa nagrody dla modelu (badz ogolnie Hohnera jako firmy).
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu