Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-12-30, 21:43    [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Mam zaszczyt zaprosić na koncert formacji [i]Music Projekt[/i]. Zespół powstał jako wynik projektu naukowego, mającego na celu integrację muzyków mających wykształcenie muzyczne i samouków. W programie zarówno blues, pop, irlandzki folk i kilka innych klimatów. Impreza odbędzie się w czwartek 7. stycznia 2010 roku, w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej (TPArt) na ul. Łaziennej 30. Start o godzinie 20, wstęp wolny. Zagrają:

Andrzej Muzaj - gitara
Krystian Kokot - klawisze
Jakub Szczygieł - flażolet
Maciej Draheim - harmonijka ustna

[img]http://img138.imageshack.us/img138/4223/musicprojektkrzywea4.jpg[/img]
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-30, 23:15    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Możliwe, że zawitam ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-08, 06:36    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Niestety nie udało mi się przybyć, żałuję strasznie..
Ale opowiadaj jak było, jak wypadliście, jakie wpadki xD
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-01-08, 15:04    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Mnie też nie. Siłą wyższa - rodzice, wywiadówka etc...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-08, 21:42    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

W końcu udało mi się wrócić na kompa :) . Początkowo, chłopaki się stresowali (wszedłem od 3. numeru), ale po Sweet Home Chicago (już z harpem) się rozbujaliśmy i poszło całkiem fajnie. Niestety, moje "Shape of my heart" nie wyszło tak jak planowałem, ale z reszty jestem zadowolony :) . Po każdym numerze gorące brawa, okrzyki i grupka z tyłu krzycząca: "Elivis!" :D . Publika nie chciała nas puścić ze sceny przez 2 bisy, w końcu właściciel klubu podszedł i gratulował nam, zapraszał na przyszłe granie. Na koniec grupka fotografów zaczęła do nas strzelać jak z karabinów. Gdy dokopię się do zdjęć, to się podzielę :D . Fajna zabawa takie koncertowanie.

PS. Ludzie nie uciekli jak zacząłem śpiewać, a co więcej, chyba im się podobało!:D
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-01-08, 22:15    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

To gratulacje! Daj może jakiś filmik.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-08, 22:19    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Hehe, zazdroszcze konkretnego repertuaru i konkretnego - w sensie stałego i dopracowanego - składu. My to pod tymi względami jesteśmy narazie w głębokiej D :D Choć koncerty w duecie już się zdarzają. Żałuje, że mieszkam tak daleko od wszystkich takich wydarzeń.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-08, 22:24    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Niestety, z tego co wiem kamery nie było, jedynie zdjęcia się uda na dniach załatwić. Repertuar może i był konkretny, ale skład do końca stały i dopracowany nie jest. Jak nazwa wskazuje jest to projekt stworzony "na zaliczenie przedmiotu". Cała idea powstała pod koniec listopada zeszłego roku, a w pełnym składzie odbyły się 2 próby... Ale jak trzeba, to można szybko coś ukręcić.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-08, 23:09    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

No właśnie, w czymś co można nazwać pełnym składem a nas jest dwóch, przy czym ryzykownym posunięciem byłoby żebym pozwolił sobie śpiewać a Majster też nie jest pewien. Ale młodzi jesteśmy, jeszcze coś wymyślimy :D

Gratuluje generalnie koncertu i dobrej publiczności. Zarzuć fotkami :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-08, 23:16    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

[quote="minigunmen"]a nas jest dwóch[/quote]

Jak ma się pomysł to i taka liczba wystarczy :) . A z tym śpiewaniem to nie wróż od razu porażki. Skoro ja się nauczyłem zaśpiewać CZYSTO to i owo, to znaczy, że potrafi zaśpiewać każdy. Niemniej życzę powodzenia!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-09, 12:27    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

No właśnie wydaje mi się że z mojego śpiewania może coś być, bo kiedyś śpiewałem ale miałem przerwe 8 lat od tego czasu to i głos mi się zmienił. Pomysł na to mamy, może dlatego zagraliśmy support Śląskiej Grupie Bluesowej i Markowi Makaronowi :) Z czego bardzo się cieszę ale nie gwiazdorzę i nie osiadamy na laurach :D

Dzięki i nawzajem :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-01-10, 17:18    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

[quote="Maciekdraheim"]Skoro ja się nauczyłem zaśpiewać CZYSTO to i owo, to znaczy, że potrafi zaśpiewać każdy.[/quote]

Każdy oprócz mnie, jestem skrajnym przypadkiem wokalnej beznadziei :P A fotki też chętnie zobaczę, szkoda tylko że filmików żadnych nie ma.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-01-10, 22:36    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Max żałuję, że mnie nie było! Nie masz przypadkiem już terminu kolejnego występu?! :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-14, 21:43    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

W tym składzie raczej kolejnych występów nie będzie, bo to jednokrotny projekt. Ale kto wie, kto wie... A teraz obiecanych kilka zdjęć:

[img]http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07/04.jpg[/img]

[img]http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07/13.jpg[/img]

[img]http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07/18.jpg[/img]

[img]http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07/22.jpg[/img]

[img]http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07/23.jpg[/img]

Więcej fotek na stronie:

http://tpart.pl/archiwum/styczen2010/07.php

Zapraszam!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-14, 22:16    Odp: [Koncert] 7.01.2010 - Music Projekt - Toruńska Piwnica Artystyczna

Fajny klimat tam jest, musiał być niezły koncert. No nic, jeszcze raz mówie, że żałuje, że tak daleko mam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu