Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
towarzyszwasyl

Posty: 6
Wysłany: 2009-12-17, 20:04    [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

mam od wczoraj marinke classica i gram sobie "when the saints go marchin in", ktora wymaga sporo od 5 kanalu. tak wiec czasem sam mi sie przytyka, gdy go juz przedmucham przez jakis czas gra o takim samym tonie jak kanal 6 lub 4.

chcialem dodac jeszcze, ze jak juz nie dziala to tylko na zadeciu, na wdechu juz chodzi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-17, 20:53    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

Może jakiś paproch się wdał??
Rozbierz i cienkim papierem pod stroikiem pojeździj, a jak nie pomoże to nie wiem :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towarzyszwasyl

Posty: 6
Wysłany: 2009-12-17, 21:04    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

tak, juz rozwazalem mozliwosc rozebrania, ale to jest jak kazdy wie to sa gwozdzie. rozbieral juz ktos marinke klasyczna kiedys? prosilbym o rady.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-17, 22:04    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

Wydaje mi się, że gdzieś już było o rozbieraniu tego harpa - poszukaj :)
Pozdrawiam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-12-19, 21:09    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

16 lekcja Adama Gussowa pokazuje jak Marynkę rozebrać. Niestety nie wiadomo jak ten proces odwrócić.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-19, 22:15    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

Wiedzieć wiadomo, choć nie pokazał. Gwożdziki można spokojnie powciskać spowrotem rączką od noża albo czymkolwiek, co się do tego nadaje. Oczywiście z wyczuciem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-12-19, 22:16    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

Niby tak, ale przy wyjmowaniu gwoździ się nieco otworki wyrobią i przy ich ponownym wciśnięciu szczelność już chyba nie będzie taka sama. Ale mogę się mylić.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-20, 13:00    Odp: [Problem] Kanal 5 sie blokuje podczas grania...

Tak, masz rację, wyrabiają się i potem nie trzymają ale jeśli zrobi się to tylko raz to nie będzie tragedii :) Każdy kolejny raz pogarsza sytuację.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu