Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-12-03, 22:37    [Problem] Muzyczny kryzys

Mam mały problem - ostatnio wziąłem hamronijkę do gęby... pierwszy raz od 1 sierpnia. I nagle dowiaduje się że nie umiem grać... technicznie bez zarzutów - jazdy na rowerze się nie zapomina ale czuje że straciłem "flow"... Cholera, czuję doskwierającą pustkę... obawiam się że niepotrafiłbym nawet jakos kreatywnie zaimprowizować co kiedyś nie bylo większym problemem.

Problem w tym że nie bardzo wiem jak się wziąc za "odkurzanie" i gdzie je zacząć...
Miał ktoś podobny przypadek?

Brzmi smiesznie ale jest prawdziwe :| .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-03, 22:41    Odp: [Problem] Muzyczny kryzys

Jeśli grasz bluesa to przypomnij sobie troszkę porażek ze swojego życia. Przypomnienie sobie np. jak ostatni raz widzisz w swoim życiu swoją dziewczynę albo... jak odbierasz smsa, że ma kogoś innego i nie wraca do Polski.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-12-04, 00:09    Odp: [Problem] Muzyczny kryzys

Jeżeli grasz jakąkolwiek muzykę, to po prostu się rozluźnij i najlepiej nie myśl o niczym. I nie oczekuj nic po swojej grze, a możesz mile się zaskoczyć ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-12-04, 10:53    Odp: [Problem] Muzyczny kryzys

Nie przejmuj się, każdy tak ma że przychodzą dni bez nastroju na granie, wtedy nawet jak wychodzi dobrze technicznie, to ta muzyka, tak jak określiłeś, nie "płynie". Musisz po prostu poczekać, aż znowu będziesz miał natchnienie.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-12-07, 18:40    Odp: [Problem] Muzyczny kryzys

Dobra, chwilowo sie za siebie wziąłem. Na razie próbuje ze słuchu rozpisać Elegang Luther pana Milteau.... jak starczy mi cierpliwości to wrzuce do tabów pod kontrole.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu