Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
wariet

Posty: 1
Wysłany: 2009-12-03, 13:59    Harmonijka na prezent za 90zł

Witam,
Chciałbym się podpytac ekspertów z tej dziedziny o harmonijke, otóż chce bratu zrobić prezent i kupić właśnie taki sprzęt, gra juz wmiare dobrze zakres. czy sa moze takie hramonijki wmiare uniwersalne. zakres pieniezny do 90zl



z góry thx
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-12-03, 16:13    Odp: Harmonijka na prezent za 90zł

A brat gra już czy dopiero zaczyna? Jeśli gra to co ma? A w takim przedziale cenowym to: special20, marine band, blues harp, golden melody z Hohnera; harpmaster z Suzuki; za troszkę wyższą cenę dostaniesz taniego Seydla; hmm jeszcze może coś z Tombo by się znalazło, ale tutaj akurat pewien nie jestem co jest za ile i gdzie można dostać :P W takiej cenie z Hohnerów masz największy wybór (niestety :P bo czasem warto dopłacić na harmonijkę innej firmy, które są trochę droższe - ale to już sprawa gustu). Pozatym w dziale o sprzęcie masz informacje o wielu modelach - specyfikacja i cena, więc tam też poszukaj :)
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-12-03, 19:49    Odp: Harmonijka na prezent za 90zł

Ja powiem jeszcze, ze fajna jest Big River Harp, o której kolega zapomniał dodać :D (jest sprzedawana także pod nazwą Alabama Blues). Bardzo przyjemnie trzyma się ją w ręku dzięki fajnie wgiętym pokrywom :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-12-03, 21:28    Odp: Harmonijka na prezent za 90zł

Mój prezent na "Gwiazdkę" w zeszłym roku - to był komplet ( 7 sztuk ) BluesBand-a f-my Hohner (za 150 PLN )
ale po 5 miesiącach jedna padła, :(
Potem mi wymienili w ramach gwarancji na nowy komplet. :)
Ale nie polecam tego Harpa - bo jest za słaby. :sad:
Teraz mam sprzęt miodzio - "1847". :pada:
I tak od prezentu zaczęło się granie. :harp:
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-03, 21:54    Odp: Harmonijka na prezent za 90zł

Jak do 90zł to ja może zrobię listę:

Big River harp
Pro Harp
Marine Band
Special20
Hering Vintage
Hering Black Blues
Hohner Golden Melody

i jest tego masa w tych cenach.. ale nie znamy ważnej rzeczy, która zapewne przydałaby Ci się przy szukaniu harmonijki. Jaką brat ma harmonijkę, w jakiej tonacji i jaką chciałby tonację... bo może nie chce takiej samej. Trudne pytanie bez tych informacji.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
swojak

Posty: 2
Wysłany: 2010-01-01, 12:50    Odp: Harmonijka na prezent za 90zł

Witam, też jestem nowy. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że jestem zaskoczony ilością ludzi i postów dotyczących harmoszki. Nie spodziewałem się tego. Bardzo dziękuję forumowiczom, którzy zadali sobie bardzo dużo trudu, by poinformować takich jak ja o WSZYSTKIM co dotyczy harmonijki. Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu