Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
vincent2602 


Wiek: 37
Posty: 0
Skąd: Piaski
Wysłany: 2009-11-05, 23:08    [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Jak w temacie szukam sklepu gdzie dostanę następujące modele harmonijek:

Hohner Special 20
Hohner Big River Harp
lub
Seydel Blues Solista

:cool: Peace
Proszę o odpowiedź również PW.

[ Dodano: 2009-11-06, 14:19 ]
Znalazłem i polecam sklep "Gamuz" na Staromiejskiej w Katowicach. :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-06, 15:35    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Kupowałem w Gamuzie, jeden pan mówi straszne bzdury na temat harmonijek więc najlepiej tylko kupić i wyjść. Poza tym w Katowicach jest Rock'n'Roll i Riff, gdzie ponoć harmonijki są ale nie znam adresów. Pozdrawiam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
vincent2602 


Wiek: 37
Posty: 0
Skąd: Piaski
Wysłany: 2009-11-07, 11:52    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Byłem w RiFFie jest koło Akademii Muzycznej, ale tam mieli tylko Lee Oskara i Tombo, które ceny zaczynaly się od 130 zł. Nie byłem w Rock'n'Rollu więc się nie wypowiem, jak odwiedze dam znać. Peace :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
pepper20

Posty: 0
Wysłany: 2009-11-16, 16:47    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Witam.
Jak jesteś jeszcze zainteresowany zakupem harmonijek to wejdź na strone Sklep Metro

Tam masz mase harmonijek niespotykanych w innych sklepach. Dostępnych od ręki lub na zamówienie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-16, 16:55    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

O rany, sporo tam tego i faktycznie różne mniej dostępne rzeczy są.. Ktoś tam kupował już? Bo nie wiem czy można zaufać im w pełni. I z tego co widze to zwykle mają tylko tonację C dostępną....
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
pepper20

Posty: 0
Wysłany: 2009-11-16, 17:03    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Zwróć uwagę ze jak wejdziesz na opis np marine band classic to tam jest menu w którym wybierasz sobie tonację. Sklep jest częścią firmy Interklang. Jest to firma pana Andrzeja Klimeckiego. Jest to cczłowiek pewny. Masa sklepów w Polsce zaopatruje się u niego. Niedługo oferta sklepu będzie maksymalnie rozszerzona o inne instrumenty i ruszy również sprzedaż na allegro.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-16, 17:09    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Aaa, jak słysze Interklang i Klimecki to mogę zaufać. Mam nadzieję, że będą fajne ceny. Wygląda na to, że macie tam wszystko.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-11-18, 10:11    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Harmonijki seydla i hohnera widziałem (kupilem nawet Blues Session w D) na Staromiejskiej w Katowicach.
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-18, 20:22    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

A ja byłem ostatnio też w Gamuzie na Staromiejskiej i taka mała relacja: mają wszystko z seydla, tylko jeśli chodzi o tonacje to tylko "podstawowe", c/d/a.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-11-19, 12:57    Odp: [Kupno] Szukam sklepu w okolicach Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin Czeladź!

Ale to już kwestia domówienia, a jak ja bylem to mieli jakieś chromatyki hohnera i bodajze Pro Harpy.
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu