Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
serdujah 

Wiek: 38
Posty: 11
Skąd: Węgorzewo
Wysłany: 2009-09-22, 09:25    Rozpisywanie tabulatur

powiedzcie mi, czy Wy też mieliście problem z rozłożeniem jakiejś melodii ze słuchu na początku?? bo ja próbuję, próbuję i jakoś nawet najprostszej melodii nie potrafię rozpisać, może nie mam słuchu w ogóle, czy coś. jak to jest?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-09-22, 16:22    Odp: Rozpisywanie tabulatur

Wszystko na początku wydaje się trudne, ale gry trochępoćwiczymy, to wtedy jest łatwe :) Mało ludzi rodzi sięze słuchem absolutnym, dużo osób to wyćwiczony słuch, więc ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... ;)
Pozdrawiam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jamochuon 


Wiek: 32
Posty: 7
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2009-09-22, 18:09    Odp: Rozpisywanie tabulatur

Heh, jak zaczynałem przygodę z muzyką też nic mi nie wychodziło... Pograłem trochę na gitarze, chciałem pewnego razu nauczyć się piosenki, do której nie mogłem znaleźć taba, więc postanowiłem spróbować rozgryźć ją ze słuchu... Była prosta, więc udało się, choć spędziłem nad tym mnóstwo czasu. Teraz potrafię już co nieco poznać na słuch. Podstawa- dużo kontaktu z muzyką, chęci i dużo uporu ;)
_________________
In the beginning, back in 1955, man didn't know 'bout a rock'n'roll show 'n all that jive. The white men had the schmaltz, the black men had the blues. No one knew what they was gonna do!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lukson0824

Posty: 6
Wysłany: 2009-11-06, 22:46    Odp: Rozpisywanie tabulatur

Chciałem spytać czy potrafilibyście rozpisać końcowy utwór który gra ten facet na pewno go już słyszeliście http://www.youtube.com/wa...feature=related
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu