Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
asia11_1990

Posty: 2
Wysłany: 2009-10-18, 18:13    Odp: Rozpiska dźwięków

Witam
Ostatnio zdobyłam harmonijkę TRUBADUR, producent Melodia, tonacja A, 16 kanałowa.
Nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski dźwięków i nie wiem czy nadaje się ona na początek, bo dopiero zaczynam naukę grania.
Za pomoc z góry dziękuję;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-10-18, 19:27    Odp: Rozpiska dźwięków

Lepiej jak zdobędziesz harmonijkę 10-kanałową, wtedy wszystkie potrzebne informacje jak i możliwość pytania o nie znajdziesz tutaj, na forum :) na trubadurze możesz się nauczyć grać ale nie będzie to takie proste i od razu tak przyjemne jak w przypadku harmonijki 10-kanałowej :) Jeśli chcesz uzyskać informacje jaką najlepiej, to już jest troszę na ten temat na forum. Powodzenia, pozdrawiam :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-10-18, 19:44    Odp: Rozpiska dźwięków

Z rozpiską na takie cudo może być spory problem, ale możesz bez większych trudności uczynić taką samemu. Wystarczy włączyć jakiś tuner (np. ten: http://www.seventhstring.com/tuner/tuner.html), a ten kiedy będziesz grała dany dźwięk powie Ci, jaka to nuta. No i potem zapisać: kanał 1 na dmuchu A, na wdechu H, i tak dalej, w zależności od wskazań tunera.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Ostatnio zmieniony przez Maciekdraheim 2009-10-18, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-10-18, 19:46    Odp: Rozpiska dźwięków

[quote="Maciekdraheim"] grał [/quote]

grała, Asia, patrz nick Maciek :) Witamy na forum płeć piękną.

[color=#001bff]No niestety, przytłaczająca maskulinizacja sprawiła, że nie zawsze patrzę na nicki. Jednak do błędu się przyznaję i post poprzedni zedytowałem. Przepraszam i pozdrawiam, Maciek Draheim.[/color]
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
asia11_1990

Posty: 2
Wysłany: 2009-10-18, 19:56    Odp: Rozpiska dźwięków

Wielkie dzięki za odpowiedź. Spróbuję coś wykombinować z tą rozpiską. Jak mi nie pójdzie to chyba zakupię 10 kanałową i może będzie lepiej:)

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-10-18, 21:11    Odp: Rozpiska dźwięków

O, co za szczęście, że przybywa płci pięknej ;)
Ale kiedyś chyba płeć piękna częściej się udzielała ;p
Przepraszam za offtop. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu