Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-10-14, 22:20    [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Witam !
Mikrofon Audix FireBall V - Jest to nowy wyrób i jeszcze nie widziałem komentarzy, co do właściwości tego sprzętu - Podaję link do strony na której jest opis producenta. http://www.bratpol.com.pl/?prod=3987&cat=1162. .

Z góry dziękuję za opinię i pozdrawiam
Felix
Ostatnio zmieniony przez Felix 2011-12-29, 14:45, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-10-15, 06:46    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

''nie zmienia się jakość brzmienia. Bez względu na wysokie ciśnienie akustyczne i hałas na scenie, wypuszcza brzmienie czyste, przejrzyste, bez spaczeń i sprzężeń zwrotnych''50Hz-16kHz,''
Nawet jak komuś co gra na harpie o to chodzi ,a przecież nie chodzi o to ,to i tak przy drogi , fragment o sprzeżeniu jest tylko interesujący-moim zdaniem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-10-15, 19:48    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

A wg mnie może to być dobra rzecz. Szczególnie dla muzyków grających country, klasykę, jazz, akustycznego bluesa i inne momenty gdy chce mieć przyjemne czyste brzmienie. Możliwość uchwycenia mikrofonu pozwala na większą mobilność, a także izoluje od sprzężeń, które lubią pojawiać się nawet przy używaniu wokalówek.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-10-15, 19:52    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Mi się wizualnie podoba, trzebaby to posłuchać. Choć nie wiem czy warto dawać aż tak dużo kasy jak dynamiczny shure za 3 stówy w zupełności wystarcza (jeśli nie zależy nikomu na 'naturalnym' przesterze).
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-10-18, 22:18    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Dzięki za opinie.
Z tego wynika, że jednak do gry muzyki folkowej, jazzowej ( czystej brzmieniowo ) musi być inny mikrofon.
Są to mniemam opinie po wglądnięciu do opisu producenta i parametrach w instrukcji.
Aczkolwiek przydałaby się też opinia osoby która miała go w rękach.
Pozdrawiam
Felix
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-10-18, 22:33    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

No nie ,właśnie do czystego brzmienie się nadaje. a to ,że jest mały ,ma potencjometr ,i da się zamknąć w dłoniach ,to jego atut . tu http://www.youtube.com/watch?v=eazZyVoxYM0 ziharmo używa go ,ale w innych filmach gra do niego i niezły jest właśnie do czystego brzmienia ,poza tym jest ładny.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2009-10-19, 18:50    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Rowniez Christelle Berthon bardzo czesto go uzywa...
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
BLACKEDGE 

Wiek: 58
Posty: 72
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-21, 14:35    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Nawet muzycy z "delty" używają Audix FireBall !!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ))



http://www.youtube.com/wa...f4CfLRG2I&hl=pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-11-06, 00:49    Odp: [Opinie] Co sądzicie o mikrofonie Audix FireBall ?

Dzięki za cenne uwagi i spostrzeżenia.
Temat sprzętu to jest "rzeka", zresztą jak wszystko co się wiąże z zagłębianiem tajemnicy.
Pozdro :)

Felix
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu