Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-09-28, 00:47    [Harmonijkarz] Roman Badeński - harmonijkarz, nauczyciel

Świetny muzyk i wspaniały nauczyciel gry na harmonijce . Lubie słuchać pana Romka jak gra na koncertach , bo fajnie posługuje się przeróżnymi technikami i super soluje . Warsztaty prowadzi super ( kto był ten wie ) , właściwie pan Roman wprowadził mnie w świat harmonijki ucząc i dając dobre rady jak ćwiczyć i na co mam zwracać uwagę . Uważam że jest nie tylko super muzykiem , ale także wyjątkowym nauczycielem :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-09-12, 19:01    Odp: [Harmonijkarz] Roman Badeński - harmonijkarz, nauczyciel

Widać u niego techniki grania stosowane przez Barta i własne metody nauczania.
Byłem jego uczniem na warsztatach w Chorwacji i potwierdzam w pełni opinię Jaruna.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-09-13, 11:30    Odp: [Harmonijkarz] Roman Badeński - harmonijkarz, nauczyciel

Od siebie mogę dodać, że Romek na warsztatach sprawia wrażenie oazy spokoju, której nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Wynikiem tego jest oczywiście wyżej wspomniana świetna postawa pedagogiczna, pełna cierpliwości i zrozumienia ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2024-01-20, 15:56    Odp: [Harmonijkarz] Roman Badeński - harmonijkarz, nauczyciel

Należało by dodać, że Roman Badeński gra w zespołach Moongang oraz Willie Mae Unit.

Willie Mae Unit




Moongang

_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu