Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
slewik 

Posty: 8
Wysłany: 2009-09-13, 20:23    [Pytanie] Hering Free Blues - czy jest inaczej wygladajaca? Lub inna harmonijka o podobnych cechach, lecz ladniejsza?

Wlasnie przymierzam sie do kupna 1 harmonijki ;] na poczatku myslalem o blues bandzie slbo silverze ale po przeczytyaniu wielu opini ztwierdzilem ze wole wydac 15 zl wiecej i miec duzo lepszej jakosci sprzet ;p tyle ze jak zobaczylem jak wyglada Hering Free Blues to sie zalamalem. Przypomina taka "zabawkowa". Oczywiscie wyglad jest malo wazny ale wiecie... jesli da sie kupic za taka sama cene inna harmonijke o takiej samej jakosci ale za to ladna, to ja chetnei skorzystam z tej opcji :) albo moze da sie dostac Hering Free Blues-a ktora wyglada lepiej niz ta:
http://s2.alejka.pl/i2/p/...228db84_0_b.jpg

oczywiscie pod uwage biore tylko tonacje C, jako ze to moja 1 harmonijka ;]
prosze o odpowiedz :pada: ! z gory dziekuje ;];]
@btw. jesli nei bedzie innej tak jednoczesnie dobrej i taniej opcji to kupia ta brzydka ale za to jak oplacalna do kupienia harmonijke ;) :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-09-13, 20:27    Odp: [Pytanie] Hering Free Blues - czy jest inaczej wygladajaca? Lub inna harmonijka o podobnych cechach, lecz ladniejsza?

Ona tylko na zdjęciu wyszła jak taka zabawkowa, miałem ją w rękach, to bardzo ładna harmonijka i wygląda profesjonalnie :) Nie daj się zwieść kiepskiej fotografii. Bierz tą :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-09-13, 20:34    Odp: [Pytanie] Hering Free Blues - czy jest inaczej wygladajaca? Lub inna harmonijka o podobnych cechach, lecz ladniejsza?

Poza tym, jak masz harmonijkę w dłoniach, to naprawdę nikt jej nie widzi :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gvintoo 


Wiek: 36
Posty: 66
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-09-14, 09:07    Odp: [Pytanie] Hering Free Blues - czy jest inaczej wygladajaca? Lub inna harmonijka o podobnych cechach, lecz ladniejsza?

Mam dwie takie i sobie chwalę. Co do wyglądu, cóż. Na zdjęciach mi się nie podobała, ale każdy sklep bawi się zdjęciami by nasycenie ładniej wyglądało. W tej kategorii cenowej nic lepszego nie dostaniesz. A jakby co, mogę wrzucić pod koniec tygodnia zdjęcia swoich (teraz jestem w podróży)
_________________
nie chodzi o to by czuć smutek, tylko o to, by inni go poczuli, a tobie rzucali drobne na piwo
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
djszopen 


Wiek: 30
Posty: 67
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Buk (Wlkp)
Wysłany: 2009-09-14, 21:03    Odp: [Pytanie] Hering Free Blues - czy jest inaczej wygladajaca? Lub inna harmonijka o podobnych cechach, lecz ladniejsza?

[b]slewik[/b], ta harmonijka naprawdę w realu wcale nie wygląda na zabawkową. Ja bym powiedział że ma poprostu "inny" (co nie znaczy gorszy) wygląd ze względu na czerwony korpus. Ale nawet jeśli Ci sie średnio podoba - nie zrażaj się zbytnio, to dobrej klasy instrument!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu