Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-15, 14:11    [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Wybiera się ktoś? Bo ja jutro o piątej wsiadam do pociągu i jadę ^^
http://www.suwalkiblues.com/
Joe Bonamassa tam gra! Nie mogę się doczekać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-07-15, 15:01    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Jutro nic ciekawego w programie nie ma, ale w piątek rano jadę. Większość koncertów jest za darmo, w tym gwóźdź programu, czyli występ Bonamassy, więc warto.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-19, 22:37    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Powiedz mi przyjacielu ;] Czemu nie powiedziałeś, że wybierasz się do Suwałk? Nie mogłeś spojrzeć przed wyjazdem na mój opis na gadu? ;] Jeden telefon i byśmy sobie pobrowarzyli ;]

A ogólnie jak opinie?

Ja jestem naprawdę pod niesłychanie dużym wrażeniem!

[b]Joe[/b] - troszkę pogwiazdorzył, ale zrobił MEGA SHOW i będę je długo wspominał :)
[b]Ten Years After[/b] - od wczoraj ich uwielbiam! Leo jest niesamowitym muzykiem, jeszcze nigdy nie widziałem instrumentalisty, który tak się cieszył z grania. Poza tym zespół pomimo dosyć już posuniętego wieku daje czadu jak mało który młodzieżowy
[b]Wanda Johnson[/b] - Uwielbiam tę kobietę, jest tak niesłychanie charyzmatyczną osobą, niezwykle miła. Wspaniały głos, wspaniała muzyka. (Dziś byłem już 3 raz na jej koncercie i powiem, że ciągle mi mało ;) )
[b]Spoonful of blues[/b] - Norweski blues, nic dodać, nic ująć. Chłopaki dają czadu. Po ubiegłym roku wiedziałem, że nie mogę przegapić ich występu, więc bilety kupiłem zaraz po przybyciu do Suwałk i zaraz po Ten Years After pobiegliśmy do Pubu Warka.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-07-19, 23:05    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Z wyjazdu nic nie wyszło, gdyż w czwartek wycofał się kolega, co spowodowało znaczący wzrost kosztów transportu i jak sobie wszystko przeliczyłem, to mi się raptem odechciało jechać.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-26, 15:31    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Petrolhead, mówisz o kosztach benzyny w samochodzie? A co z pociągiem? Z powodu festiwalu przemierzyliśmy nim prawie 1500 km (w dwie strony).... A było tak fajnie, że jechałbym tam nawet, jakby tyle było w jedną :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-07-26, 16:28    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Tłuc się pociągiem to mi się nie chciało, bo samochód bardzo rozleniwia i w piorunującym tempie zniechęca do podróżowania publicznymi środkami transportu ;) Poza tym jeżdżę na gaz, więc paliwo nie wychodzi dużo drożej od pociągu albo autobusu.
Wzrost kosztów może nie uniemożliwiłby wyjazdu, ale nic nie było zorganizowane (ów kolega miał załatwić noclegi), prognozy pogody były złe, a koncerty chyba miały być pod chmurką i w tamten weekend byłem na 2 imprezach. Wszystkie te okoliczności sprawiły, że odechciało mi się jechać :P
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-26, 17:53    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Bywa i tak :) W każdym razie pole namiotowe kosztowało 5 zł, i nawet prysznic był :D To tak na przyszłość ^^
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-07-26, 17:59    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

5zł to baaardzo tanie pole namiotowe. Z kumplem w Jastarni płaciliśmy po 20zł od łebka. Ale w sumie warto było. Prysznic, kibelki, ławki z parasolkami, ochrona i wysoki płot. Zarobiło się grając na harmonijkach :)

Petrolhead: Tobie się pociągiem nie chce, nam się nad morze z Tychów stopem chciało :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-26, 20:35    Odp: [Festiwal] Suwałki 16.07.2009-18.07.2009

Wniosków z tego jest kilka:
1. Nie należy ufać prognozom pogody. Też słyszałem o złej pogodzie na weekend, dlatego wziąłem sobie płaszcz przeciwdeszczowy. ;]
2. Suwałki są biegunem ciepła, a nie zimna. ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu