Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-25, 11:59    [Harmonijkarz] Jostein Frosberg

Witam!

Przedstawiam Wam kolejnego Harmonijkarza: Jostein'a Frosberg'a pochodzącego z Norwegii z Notodden.

Jego działalność harmonijkową możecie poznać na: http://www.myspace.com/spoonfulofblues .

Wydaje mi się, że ma bardzo ciekawe brzmienie. Nie przesadza z "bajerami", a gra to co trzeba i właśnie to jest urzekające. Rzadko się spotyka muzyków, którzy nie przesadzają z wykorzystywaniem technik i nie przeholowują z dźwiękami.
Poza tym Jostein jest naprawdę doskonałym kompanem do rozmowy i zabawy.

Polecam twórczość Spoonful of Blues!

Pozdrawiam!
Łukasz
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-25, 19:01    Odp: [Harmonijkarz] Jostein Frosberg

Cześć,
też chciałem założyć o nim temat, bo mnie również urzekło jego granie na Suwałki Blues Festival :) Jednak Ty zapewne słuchałeś go z zespołem, a ja - gdy grali we dwójkę, akustycznie, on i gitarzysta. Trzeba przyznać, że i tak i tak wychodzi mu to granie naprawdę wspaniale, polecam go wszystkim!
[quote]
Nie przesadza z "bajerami", a gra to co trzeba
[/quote]
Dokładnie to samo pomyśleliśmy ja i znajomy harmonijkarz :) Uwagę też zwraca niesamowity kontakt z publicznością, a także to, że gra bardzo czysto. Z koncertu w małej knajpce zrobił prawdziwe przedstawienie - schodził do sceny, by poprzechadzać się między stolikami czy zagrać komuś do ucha, a jak śpiewał nie do mikrofonu, to i tak było go bardzo dobrze słychać :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-25, 22:29    Odp: [Harmonijkarz] Jostein Frosberg

Mnie niestety na "Bluesowym Śniadaniu" nie było, bo akurat jechałem do Suwałk. Ale pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było kupienie biletu na klubowy koncert Spoonful of Blues. Do tego jeszcze stolik pod samą sceną i hulaj dusza, piekła nie ma ;)

Tak przy okazji... Biwakowałeś może na polu namiotowym, jeśli tak, to w której części. Ja byłem tak centralnie w środku pod 3 brzozami. Rozbiliśmy się w 2 małe namioty. Śmiałbym się gdyby się okazało, że byliśmy sąsiadami ;)
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-26, 15:02    Odp: [Harmonijkarz] Jostein Frosberg

No to szkoda, żeśmy się nie zgadali :D W ogóle, harmonijkarze, piszcie, kto gdzie jedzie, bo fajnie było by się spotkać :) A Tobie Rzeszot odpiszę na PW, bo szkoda zaśmiecać forum :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu