Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-07-22, 10:12    [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Witam!
Czas na głosowanie dobiegł końca, pora zatem na ogłoszenie wyników :harp:

I MIEJSCE - [b]Pulatom[/b] - 22 punkty
II MIEJSCE - [b]gofator[/b] - 14 punktów
III MIEJSCE - [b]djszopen[/b] - 11 punktów

Pozostałe miejsca:

IV - [b]aeroarte[/b] - 10 punktów
V - [b]Szczotker[/b] oraz [b]aansaa[/b] - po 9 punktów

Gratuluję wszystkim laureatom i zapraszam do komentowania prac!
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-07-22, 10:22    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Gratuluję :)
Chciałem zgłosić jeden pomysł, który przyszedł nam do głowy z aeroarte.
W zasadzie chodzi o to, że ci, którzy nie dostali punktów nie wiedzą ani trochę na jakim są poziomie, więc udział niewiele im daje. Fajnie by było jakby wiedzieli jakie mają szanse w stosunku do innych.
Pomysł jest taki, żeby oceniać wszystkich startujących w skali od 1 do 10.
Wtedy nie będzie wątpliwości, że wszystkie nagrania zostały odsłuchane przez wszystkich oceniających :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-07-22, 10:29    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

[b]minigunmen[/b], dobrze się składa, ponieważ planowana jest zmiana systemu oceniania już od nowej serii HB, czyli od następnej Bitwy. Jeszcze nie wiadomo, czy będzie to skala od 0 do 3, 5 czy 10, w każdym razie zniknie coś takiego jak "pula punktów do przyznania" i będzie można wyrazić uznanie każdemu uczestnikowi bez obaw, że zabraknie na to punktów :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-07-24, 00:34    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Dzięki za moje pierwsze HB, za forumowiczow, którzy oddali na mnie głos i gratuluję laureatom :)

[ Dodano: 2009-07-24, 12:24 ]
Mam dłuźszą chwilę, więc moźna trochę rozbudować:

Pulatom - naprawdę na poziomie, choć te wysokie dżwięki jakoś tak dziwnie brzmią, być moźe to wina mikrofonu, być moźe to tylko moje przeslyszenia :) Ale poza tym fajnie :)

gofator - według mnie najbardziej stylowe nagranie i ogólnie najbardziej mi się podobało :) 1:22 chwilowe zgubienie rytmu, ale tylko chwile, poza tym super ;) Wydaję mi się, źe zbyt skromnie zagrałeś... ;)

aeroarte - fajnie, równieź stylowo, lecz czasem wypadłeś z dżwięku i fałsz lekki (wysoki dżwięki) i chyba przy wysokich raz nieczysto zagrane, a poza tym fajne i podoba mi się :)

minigunmen - chyba podkład Ci nie podpasował, tak trochę bez ikry...

Smyrdek - podkład niezmieniony i do tego dodany harp w C...

Szczotker - zajefajny "zjazd" z wysokich dżwięków, I like It ;) fajne akentowanie akordami :)

Pozdrawiam pokojowo i harmonicznie :)

PS: To jest tylko moje zdanie i być moźe się mylę, lecz o to chodzi, żeby oceniać, więc zrobiłem to i nie miałem na celu nikomu dowalić etc. :)
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-07-24, 15:27    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

aansaa: dokładnie, jednak blues jest bardziej mój

Podobały mi się nagrania, które wylądowały na podium i obok, wysoki poziom :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gofator 


Wiek: 40
Posty: 166
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: Otmuchów
Wysłany: 2009-07-29, 08:48    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Serdecznie gratuluję zwycięzcy, Pulatom już drugi raz stajesz na podium. Nadszedł czas być poważnie zastanowił się nad swoim zachowaniem :D :D żart. Oczywiście serdecznie Ci gratuluję.
Dziękuję także współuczestnikom za rywalizację i ciekawe kompozycje.
Chciałbym powiedzieć kilka słów o Waszych nagraniach. Wybaczcie jeśli kogoś urażę, nie to jest moim celem, ale piszę po prostu o swoich odczuciach podczas słuchania.

Minigunmen- chyba faktycznie Ci podkład nie pasował. Gra jest niezbyt równa takie odnoszę wrażenie (mały chaos).
Szczotker- fajne brzmienie także w wysokim rejestrze, podoba mi się bardzo. Wg mnie brakuje grania pod zmieniające się akordy. Troszkę bym to jeszcze poukładał.
Sweety- powtarzasz dużo razy ten sam motyw. Także musisz dostosować swoją grę pod progresję akordową
Smyrdek- Brzmienie słodkie (1847) natomiast sama gra nierówna chaotyczna i nie w tej pozycji co powinna być (powinieneś grać w V pozycji, jednak prościej było by poprosić kogoś o zmianę tonacji podkładu lub zmianę harpa jeśli masz na A).
Allen_Cobary- bardzo fajnie wyszło rytmicznie, jednak miejscami dźwięki nie pasowały do reszty.
Djszopen- podobało mi się bardzo, miejscami odczułem nie ten dźwięk co powinien być. Całość złożyła się w poukładaną kompozycję. Tremolando nawet fajnie pasowało- co jest czasem trudne do opanowania. I Szacunek za podciągnięcie 10 o cały ton (blue third) i dobre wplecenie jej w grę.
Pulatom- fajna improwizacja na oktawach (jak Ty to robisz chłopie?) wyszło tak jak chciałeś, hipnotyzująco. Jedyne co mi nie spasowało to wysoki rejestr, dźwięki były w porządku, ale ja po prostu nie lubię wysokiego rejestru. Dobra robota
Aanssa- Widzisz, pomogła teoria o progresji akordowej. Twoja gra przez to stałą się ciekawa a cała kompozycja ułożyła się w mniej haotycznie. Wzbogaciłbym jeszcze Twoją grę mocnym vibrato, na dłużej brzmiących kanałach.
MessiHarp- faktycznie słaba jakość nagrania. Ale z tego co udało się wysłuchać trzymasz się rytmu, ale wzbogaciłbym grę w więcej różnych zagrywek i trzymał się progresji akordowej. Mogłeś dodać jeszcze vibrato na dłużej granych kanałach.
Aeroarte- rytm równy, ciekawie skomponowane. Jednak coś jest nie tak gdzieś czegoś brakuje
I Ja- starałem się trzymać progresji akordowej. Korzystałem z wielu znanych mi riffów, które połączyłem razem i wyszło to co wyszło. Miejscami źle jak słychać a miejscami sam siebie zaskoczyłem.
_________________
Hooray, Hooray, These Women Is Killin' Me
Zanim założysz nowy temat zaglądnij tutaj ->
http://forum.harmoszka.co...cych-vt2606.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-08-02, 20:51    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Dziękuję za punkty i gratuluję wszystkim uczestnikom! Sorry że tak późno piszę, ale ostatnio nie za bardzo mam kiedy :/ . Bardzo ucieszyła mnie wysoka frekwencja w tej edycji, poziom był też wysoki. Przy okazji zakończenia tej serii HB chciałbym wysunąć jeszcze jedną propozycję zmian w całej procedurze, a chodzi mi dokładnie o dokonywanie zgłoszeń. Czy nie było by lepiej gdyby prace zamiast być publikowane na forum w postaci linków w temacie ze zgłoszeniami były wysyłane do jakiejś osoby odpowiedzialnej, która po upłynięciu terminu składania zgłoszeń otwierałaby temat z głosowaniem w którym były by prace (w temacie ze zgłoszeniami dawałoby się tylko informacje o wysłaniu pliku i jakiej używaliśmy harmonijki, w jakiej tonacji/pozycji)? Można by je opblikować albo w postaci linków do jakiegoś niekasującego plików serwera (chociażby Odsiebie.com), albo każdy wysyłałby od razu link ale publikowany byłby on dopiero przy otwarciu głosowania. Wydaje mi się że to rozwiązanie byłoby dobre gdyż po pierwsze na zaznajomienie się z pracą każdego uczestnika byłoby tyle samo czasu (jak ktoś daje pracę na początku to jest "widoczny" przez 3 tygodnie, a jak pod koniec zgłoszeń to tylko tydzień). Poza tym wrzucanie plików na jeden dobry serwer przez osobę która by ich stale pilnowała zniwelowałoby możliwość zakłóceń w głosowaniu lub nawet pominięciu któregoś uczestnika z powodu niedziałającego linka (jak to było w tej edycji z Jarunem któremu Speedyshare usunęło plik). Po prostu jakby link nawalił to wrzuciłoby się plik uczestnika od nowa i tylko wyedytowało post w temacie ze zgłoszeniami zawierający linki. :harp:
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
djszopen 


Wiek: 30
Posty: 67
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Buk (Wlkp)
Wysłany: 2009-08-13, 17:30    Odp: [GP III] HB VI - wyniki i komentarze

Siema. Dawno mnie tu nie było, aż głupio.. Ale ciągle gdzieś byłem poza domkiem. :| No ale już jestem :D Gratuluję wszystkim uzyskanych punktów i miejsc. No i dziękuję wszystkim za punkty. Nie spodziewałem się, że zajmę jakieś miejsce wogóle! Wszystkie prace były naprawde świetne. Przepraszam raz jeszcze że nie głosowałem w tej edycji, obiecuję że następnym razem będę głosował :)
Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu