Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-07-04, 16:05    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Aeroarte jeszcze raz dzięki za drewniany grzebień , jak będę miał większą chwile czasu to wrzucę fotki jak teraz wygląda L.O. :)
Jacaldo do zobaczenia w Blues Clubie :) !
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
vlad_ko 

Posty: 6
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Brześć
Wysłany: 2009-07-10, 20:13    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Wszyscy, ktorych poznalem na warsztatach w Bialymstoku zrobili na mnie mile wrazeni.
Oqromnie DZIENKUE. tim. kturzy zorqanizowali to spotkanie.
Bialorus-Brzesc-Vlad
Rosja - Moskwa-Viacheslav
Anastasia
Alena
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Erwin Błaszczuk 

Wiek: 50
Posty: 7
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-07-10, 22:27    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

vlad_ko ja również się cieszę że was wszystkich poznałem. Mam nadzieje wszystkich was spotkać na jesiennej edycji. Szczególnie pozdrawiam grupę "akademik" :) Za niezapomniane chwile -wszystkich tych co leżeli i grali na łóżkach i tego co wylegiwał się na podłodze jak również załogę hotelową, miejscowych i organizatorów pozdrawiam serdecznie i dziękuję. A i jeszcze jedna sprawa -Bertram Bechter - kiedy czytałem że przyjedzie jeden z szefów firmy SEYDEL myślałem że przyjedzie jakiś sztywny gość w garniturze jak bardzo się myliłem wszyscy wiemy. Nie spotkałem jeszcze tak otwartej i serdecznej osoby która działała na najwyższych obrotach, i nie chodzi mi tu o działania marketingowe promujące swoją firmę , ktoś miał problem z harmonijką hohner , suzuki...dla niego nie było sprawy rozbierał, stroił ,naprawiał, tłumaczył do samego końca warsztatów .Gość ma u mnie dużego plusa!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-12, 13:53    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Właśnie przeglądałem na stronie Tomka Kamińskiego relację z dokumentacją fotograficzną tych pierwszych w Polsce międzynarodowych warsztatów harmonijkowych.
http://www.harmonijka.com/?warsztaty,88

Polecam również zdjęcia na samym dole :)
Zdaje się że pod koniec listopada 2009 będzie powtórka!!!

Pozdrowienia chromatyczne!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-07-17, 14:41    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Dzięki za zdjęcia. Gdyby ktoś jeszcze jakieś posiadał - niech da znać i się podzieli :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu