Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-02, 20:03    [Bluesman] Mike Greene

Cześć, co wiecie o tym artyście? Ja tylko tyle, że we wtorek gra w moim mieście, bo właśnie koncertuje sobie po Polsce. Zagra w duecie z Leszkiem Cichońskim. To jego myspace - jak dla mnie, fajnie gra: http://www.myspace.com/mikejaygreene
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-07-02, 21:52    Odp: [Bluesman] Mike Greene

Jeżeli masz okazję wybrać się na koncert Mike'a Greene, to leć śmiało! Kilka ładnych la temu grał z zespołem Buldog Gravy w Toruniu na Blues Meetingu. Takiego odlotu nei przeżyłem od tamtej pory. Wtedy grał z całym zespołem, który nie tylko zachwycał stroną wizualną, ale zmienił koncert w spektakl. 2 zestawy perkusyjne, jeden z części od traktora, patelni i innych dziwactw, a obsługiwana metalowymi prętami, drugi zaś z walizek i pudła na kapelusze. Gitara (drugiego wioślarza) grana nie tylko slidem, ale i elektrycznym wkrętakiem do śrub, harmonijkarz robiący na piecu sprzężenia o regulowanej wysokości dźwięku, czy uderzanie łańcuchami o podłogę w rytm... Zabawy w przeciąganie kabla też były ciekawe. Do tego Mike świetnie gra slidem, a jego wokal hipnotyzuje. Lecieć śmiało! Mam plakaty z autografami muzyków, a harpiarz pokazał mi największą tajemnice sukcesu: tup, tup, tup...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu