Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-06-22, 10:30    HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[center] [size=18]
Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej
HARMONICA BRIDGE 2009

Bydgoszcz – Toruń / Toruń - Bydgoszcz[/size][/center]

[center]Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej BYDGOSZCZ-TORUŃ HARMONICA BRIDGE, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Bydgoszczy i Dom Muz w Toruniu, na stałe wpisał się w ogólnopolski harmonogram wydarzeń muzycznych, związanych z szeroko wykorzystywaną harmonijką. Jeszcze w 2001 roku, kiedy w Bydgoszczy odbył się I Mityng Harmonijkowy, nikt nie spodziewał się, że po kilku latach harmonijka ustna, instrument mały rozmiarami, lecz wielki, jeśli chodzi o możliwości muzyczne, połączy dwa największe miasta regionu kujawsko-pomorskiego: Bydgoszcz i Toruń i tak dobrze wpisze się w widoczny renesans harmonijki ustnej.[/center]

TEGOROCZNY PROGRAM:

27 sierpnia (czwartek)

godz. 15.00 KA Węgliszek -warsztaty harmonijkowe,prowadzi Rick Epping (USA)

godz. 17.00 Stary Rynek Giles King & Mark Olbrich (Anglia/PL), Brendan Power (Nowa Zelandia) , Jack Cannon Blues Band (Węgry)

godz. 21.00 KA Węgliszek , Rick Epping (USA), Wojciech Waglewski- Bartek Łęczycki (PL)

godz. 23.30 KA Węgliszek - jam session




28 sierpnia (piątek)

godz. 12.00 KA Węgliszek - warsztaty harmonijkowe, prowadzi Brendan Power (Nowa Zelandia)

godz.17.00 Stary Rynek Tinus Koorn (Holandia), Karol SzymanowskiTrio (PL), Szulerzy (PL)

godz. 20.30 Ostromecko - Pałac Nowy - Harmonijkowy spektakl słowno-muzyczny „Moja mama Janis” (PL)



29 sierpnia (sobota)

godz. 10.00 Harmonijkowy Tramwaj Retro- koncert podróżujący

godz. 13.00 KA Węgliszek, ogólnopolski konkurs gry na harmonijce ustnej

godz. 15.00 KA Węgliszek , warsztaty harmonijkowe , prowadzi : Beata Kossowska (PL), Jens Bunge (Niemcy)

godz. 17.00 Stary Rynek,Boogie Boys (PL), Beata Kossowska Trio (PL/Niemcy) , Ireneusz Dudek z Shakin’ Dudi ( PL)

godz. 22.00 KA Węgliszek, Jens Bunge i Uli Wagner (Niemcy)

godz. 23.30, KA Węgliszek ,jam session




30 sierpnia (niedziela)

godz. 14.00 Zespół Pałacowo - Parkowy w Ostromecku , HARMONIJKOWY PIKNIK

Andrzej Kozłowski , Dzieci Bluesa, Why Ducky, Orkiestra Symfoniczna Marka Czekały, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Ponadto: plenerowe stoiska z lokalnymi i tradycyjnymi produktami

godz. 20.00 Pałacowa sala koncertowa, Zygmunt Zgraja i Antoni Brożek – koncert - Harmonijka klasycznie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-06-22, 18:53    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

a konkurs?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-06-22, 20:47    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

MUSZĘ być ;) Ktoś się jeszcze wybiera z forum?? :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-06-22, 22:46    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Ja uwazam , ze jak ktos moze a nie pojedzie opusci fajna impreze. Ja jak bym byl w Polsce to na bank bym pojechal , ale teraz u mnie srodek semestru wiec nijak...
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-06-22, 22:53    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[quote="Chainsaw"]a konkurs?[/quote]

Ten zgodnie z programem jest w sobotę o 13. Co do imprezy, jak wolne uda się dostać, to może też się zjawię :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-06-23, 15:37    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

panowie mi chodziło o standardy na konkurs, kto oceni9a itp bo jade
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-18, 09:16    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

A co z warsztatami prowadzonymi nie po polsku? Np. po niemiecku słowa nie zrozumiem :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2009-07-18, 09:27    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Ja będe niemalże na pewno, blisko mam i wakacje :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-07-21, 19:17    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Bomba IDĘ :D Co Wy na to aby się skrzyknąć w jednym miejscu? albo na jam session albo na koncert? Ja na bank idę na warsztaty.

[ Dodano: 2009-07-27, 11:13 ]
Razem z Aansaą organizujemy grupę z forum na festiwal. Na bank spotykamy się 30 sierpnia o 12 w Ostromecku i może dzień wcześniej na warsztaty z Kossowską. Kto chce się wbić to kontaktować się ze mną ;) Robię za łącznika :D
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-30, 10:25    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[quote="Trojden"].

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2009-07-27, 11:13[/i] ][/size]
dzień wcześniej na warsztaty z Kossowską. [/quote]

Idziesz tylko na warsztaty z Kossowską?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-07-30, 12:02    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Coś Ty ... :D Idę na wszystkie warsztaty, piknik i może jam session ...

[ Dodano: 2009-07-30, 12:03 ]
Wypatruj gościa z czarno-czerwonym kaskiem ;)

[ Dodano: 2009-08-21, 18:10 ]
UWAGA!

Osoby chętne na festiwal proszone są o PILNY kontakt ze mną i zgłoszenie chęci udziału do niedzieli wieczór 23-09-2009. Po tym terminie, kto się do mnie zgłosi SAM BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA SWOJE ZAKWATEROWANIE NA CZAS FESTIWALU. Żeby nie było, że nie uprzedzałem. Chyba, że ktoś ma swoje lokum to może się do nas doczepić za dnia ;)

Pozdrawiam harmonicznie

Mieszko "Trojden" S.
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wojtas5000

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-22, 12:32    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Ja będę w sobotę i w niedzielę :)

Wypatrujcie koszulki z napisem "HARMONICA: SMALL BUT GREAT"

aktualny program imprezy znajduje na oficjalnej stronie:

http://www.festiwal.mok.bydgoszcz.pl/program.htm

Nieco różni się względem tego, co podał w czerwcu kolega Frycol (Kossowska prowadzi warsztaty, ale w Ostromecku)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-08-25, 09:20    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Mała modyfikacja planu na festiwal :D Grupa będzie nocować na dziko pod namiotami przy "rzeszce". Do tej pory zgłosili się następujący użytkownicy:

[b]Aansaa[/b]
[b]Rolf[/b]
[b]Kamiltau[/b]
[b]Surykatkie[/b]
[b]MaciekDraheim[/b]

Kto jeszcze chętny to zapraszam. Rezerwacje planowanych noclegów są odwołane więc jeszcze można się zgłaszać.

Pozdrawiam Harmonicznie
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-08-25, 11:10    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Zapowiada się dobrze :)
Szkoda tylko, że między Węgliszkiem a Ostromeckiem taki kawał drogi, bo w sobotę o 13 jest konkurs w Bydgoszczy, a o 15 już zaczynają się warsztaty w Ostromecku..
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-26, 13:14    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Witam serdecznie!
Tak się składa że również się zjawię w Bydgoszczy na festiwalu już w czwartek i zostanę do piątku wieczorem, może nawet do soboty... Mam nadzieje że spotkamy się na jam session w Węgliszku (27.08).
Pozdrowienia chromatyczne!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-08-26, 13:24    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Jako organizator, dopilnuję abyśmy się zjawili na Jam Session ;) Myślę, ze trudno będzie nas NIE zauważyć :D
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-08-29, 22:22    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Ja już niestety wróciłem z Bydgoszczy, ale z opisem wrażeń powstrzymam się do zakończenia festiwalu. Reszta grupy jeszcze tam się bawi i sam jestem ciekaw ich relacji z wydarzeń, w których nie mogłem uczestniczyć ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-08-31, 13:04    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Festiwal HARMONICA BRIDGE 2009 dobiegł końca. No cóż ... duużo jest do opowiadania :) wspomnienia z tej imprezy na zawsze pozostaną w mej pamięci. Poznałem naprawdę wspaniałych ludzi i co mnie najbardziej zdziwiło, równie popierdzielonych jak ja :D W końcu wszyscy jesteśmy harmonijkarzami :P Było naprawdę swobodnie i nikt się nie stresował ... no może na początku trochę ;) ale kiedy pierwszy Rolf wyjął harmonijkę od razu wszystko poszło z górki. Zgodnie całą bandą zdecydowaliśmy, że trzeba to koniecznie powtózyć za rok. A teraz kto nie był a mógł być ten trąba. Poniżej zamieszczam wybrane zdjęcia z festiwalu. Szkoda, że musiałeś jechać wcześniej Kamil ;)

[b]Zdjęcia proszę oglądać od spodu w górę![/b]

Dodatkowo zdjęcia powinni dostarczyć jeszcze Frycol i Faraon, zwłaszcza to grupowe z Brendane'm Powere'm z warsztatów :)

I ogólnie myślę, że festiwal oficjalnie powinien być odnotowany w historii forum Harmoszka.com jako pierwsze grupowe spotkanie forumowiczów :)
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Trojden 2009-09-12, 01:35, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2009-08-31, 14:17    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

A ja chetnie bym sie dowiedzial czegos o samym konkursie, zwyciezcy i ogolnym poziomie uczestnikow.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-08-31, 14:18    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Zgodnie z prośbą Kamila wrzucam paczkę zdjęć. Tylko tyle niestety mam. Właśnie pracuję nad filmikami :) może jeszcze dziś się pojawią.

http://odsiebie.com/pokaz/5194229---e226.html

[ Dodano: 2009-08-31, 14:20 ]
Co do konkursu to poziom był niezwykle zaawansowany a wygrał nasz znajomy - Samuel. Nazwiska nie pamiętam :P Ogólnie zgłosiło się 20 osób ale tylko 6 wzięło udział. Grali naprawdę bardzo dobrze.
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-08-31, 14:24    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Ci co nie byli z nami niech żałują! ;p
Oj, książkę by można było napisać o tym, co tam się działo - sławne cytaty Kamila, gra w skojarzenia, oj duużo tego... :D
I dziękuję Kubie za podtrzymanie mnie przy życiu dnia ostatniego... ;)
Rick, Brendan, koncert Wojtka i Bartka, Michał Kielak, Sławek Wierzcholski i wiele innych, wspaniałych artystów, dzięki którym te dni będą zapamiętane po wsze czasy :)

PS: Mam nadzieję, że Samuel dojdzie do Naszego grona :D ;)

[ Dodano: 2009-08-31, 13:54 ]
Jeśli chodzi o konkurs to nie byliśmy na nim, bo musieliśmy zaraz jechać na warsztaty z Beatą, ale słyszeliśmy w akcji uczestników i naprawdę baardzo wysoki poziom :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-08-31, 16:10    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Dzięki za zdjęcia :) No to teraz, gdy już festiwal za nami, mogę pokusić się o kilka słów własnego podsumowania:

Festiwal to prawdziwa rewelacja - tyle atrakcji i to wszystko za darmo :D Warsztaty z Eppingiem (z których wyszedłem z customizowanym Silver Starem :P ), Powerem, Kossowską; koncerty (m.in. genialny duet Waglewski-Łęczycki), jam session i wszystkie atrakcje, które zorganizowaliśmy sobie sami poza programem festiwalu :) Gdy zobaczyłem niektóre zdjęcia, nie mogłem powstrzymać się od śmiechu - zwłaszcza zdjęcie namiotu, w którym miałem przyjemność spędzić jedną noc :D
Co do konkursu - fajnie, że Samuel wygrał, chłopak ma naprawdę talent i brzmienie. Mam nadzieję, że niedługo zawita na forum i się nam zaprezentuje.
Jeszcze co do samej bandy - świetni ludzie. Jak to któryś stwierdził któryś z nas: "przypuszczałem, że będzie fajnie, ale nie podejrzewałem, że wszyscy będą tak samo porąbani jak ja" :P A wszystkie akcje, które uskutecznialiśmy, powinny zyskać już miano legendy: jazda Matizem w pięciu z bagażami, namiot bez śledzi i rurek, skojarzenia, rozmowy Rolfa z Paniami Sprzedawczyniami i robienie zadymy w każdym miejscu, w którym się pojawiliśmy to tylko niektóre z nich ;D Zamierzam napisać co nieco o samej specyfice harmonijkarza na podstawie wszystkich doświadczeń, zwłaszcza tych najświeższych.

A teraz coś, co pewnie cała ekipa doskonale pamięta:
http://piechu9.wrzuta.pl/..._-_krec_mi_dupa
Przepraszam za publikowanie takich treści, ale w tym wypadku jest to absolutnie uzasadnione. Ten kawałek przerwał jedną z naszych nocnych rozmów, kiedy to nad jeziorko przybyli Rycerze Ortalionu :P Mam nadzieję, że za rok spotkamy się przynajmniej w komplecie :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-08-31, 16:17    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Btw. kamilteau - napisz co z tym silverstarem tam zrobiliście, bo jestem ciekaw :)
Żałuje, że nie byłem ale niestety, kilometry. Szkoda, że na moim zadupiu się nic takiego nie dzieje :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-08-31, 16:32    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Z tym Silver Starem trzeba było zrobić naprawdę sporo, a i tak pomogło to tylko tyle, że wszystkie kanały odzywały się w miarę lekko - o dokładnych podciągach można zapomnieć ;)
No ale do rzeczy:
- zeskrobanie z korpusu odstających grudek plastiku (wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z ich istnienia ;) )
- delikatne wygięcie blach stroikowych w taki sposób, aby przypominały nieco półksiężyc; ma to zwiększyć szczelność, przy środkowych kanałach eliminuje to nieszczelności, a przy brzegach i tak docisną wszystko śruby od mocowania pokryw
- dogięcie stroików w kierunku blach w celu ulepszenia reakcji - tu niestety potrzebny byłby film instruktażowy, jak należy to robić; w każdym razie wymaga to sporządzenia i użycia kilku prostych narzędzi

Jak mówiłem, dało to tyle, że wydobywanie czystych dźwięków stało się łatwiejsze. Z tego, co Epping mówił, z tymi harmonijkami nie da się zrobić nic więcej z powodu materiału, z jakiego są wykonane blachy i stroiki.

Aha, jeszcze jedna rada Mistrza - kiedy nie jest to potrzebne - NIE CZYŚĆCIE SWOICH HARMONIJEK! Brud znajdujący się wewnątrz uszczelnia instrument ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Ostatnio zmieniony przez kamilteau 2009-08-31, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-08-31, 16:33    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

"Kręć mi dupą" :D Dresiki Jordany były bezblędne. Oczywiście jazda na ręcznym i techno na całą parę :D O mało nie wjechali w mój namiot :D

A oto filmiki z Jam Session na Rynku Głównym w Bydgoszczy. Póki co tylko tyle ale będzie więcej ;)

[b]Część pierwsza:[/b]

[veoh]v19004575RZb5Nwrj[/veoh]

[b]Część druga:[/b]

[veoh]v19004720bPx6Np3S[/veoh]
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-09-01, 02:38    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[quote] A teraz kto nie był a mógł być ten trąba[/quote]

wez ludzi nie wk...j takimi tekstami Panie. W maju kopalem sie stopem z Monachium do Gdyni na Blues Festival a teraz nie moglem bo mam j...a sesje i nic nie poradze. Fajnie , ze sie dobrze bawiliscie , super , ekstra ale nie wkurzaj ludzi.

nara.
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-09-01, 07:28    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[b]hoOn[/b], przeczytaj to jeszcze raz.

[code]A teraz kto nie był a mógł być ten trąba[/code]

Prosty wniosek, że nie mogłeś być więc nic do tego nie mam. Nie zamierzam się z Tobą użerać.

Oto kolejne części filimków. Jam Session w Ostromecku a konkretnie w pałacowej łazience. i gwoli ścisłości Hoon, NIE GRALIŚMY NA KLOPACH :P daleko do nich mieliśmy.

[b]Część pierwsza:[/b]

[veoh]v19008617aXYjeNnW[/veoh]

[b]Część druga:[/b]

[veoh]v19008643zNtzzZ7M[/veoh]
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
surykatkie 

Wiek: 33
Posty: 4
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-09-01, 14:50    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

O tym co się działo chyba wszystko już zostało napisane, więc ja tylko podsymuje moje przemyślenia na temat tej imprezy.
Takich dziwnych ludzi chyba jeszcze w życiu nie widziałem. Był to mój pierwszy szerszy kontakt z bracią harmonijkową i ludzie ci choć na pozór wydawali się dziwni i obcy to po bliższym poznaniu okazali się bratnimi duszami. O ile w mojej okolicy uchodze za człowieka dosyć dziwnego to kiedy wróciłem do domu zacząłem zastanawiać się czy w trosce o resztki mojej normalności i przyszłego statusu społecznego nie zrezygnować z tego jak się wydaje przeklętego instrumentu. Po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem jednak, że to nie ja wybrałem harmonijke tylko ona mnie i za rok na pewno przyjade, a tym co będą mogli również to polecam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-09-01, 15:43    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

Jak to ktoś powiedział podczas festiwalu "Jestem nienormalny i jestem z tego dumny" :D

Oto kolejny film.
[b]Występ Rick'a Epping'a podczas warsztatów:[/b]

[veoh]v19010322DnbDkbTf[/veoh]
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambaw 

Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2009-09-01, 18:20    Odp: HARMONICA BRIDGE 2009! Bydgoszcz-Toruń

[quote="Trojden"]Jak to ktoś powiedział podczas festiwalu "Jestem nienormalny i jestem z tego dumny" :D [/quote]

Bo tak naprawdę to wszyscy są nienormalni, ale większość tylko udaje normalnych.

Co do festiwalu to zrobił na mnie duże wrażenie - szczególnie Beata Kossowska z The United Blues Experience - żałuję, że nie kupiłem ich płyty
Co do osób z forum spotkanych na festiwalu to też zrobiły na mnie duże wrażenie :)
Miło było Was poznać

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu