Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2009-05-28, 15:13    Jason Ricci & New Blood

Witam,

poszukuje płyt JR&NB Rocket Number 9 oraz Done with the Devil. Chodzi mi tylko i wylacznie nagrania studyjne, a nie koncertowe.

Jesli ktos ma na mp3 lub kupil plyte i chcialby te nagrania udostepnic to ja bardzo chetnie je przyjme :) i moge w podziece oddac kilka talarow.


Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-05-29, 13:34    Odp: Jason Ricci & New Blood

[color=#ff0000]Czy ja tu widzę nakłanianie do kopiowanie legalnych płyt? Baaardzo nieładnie, apeluję, żeby to się nie powtarzało, a najlepiej, jeżeli by powyższy post został usunięty przez autora.[/color]
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-05-29, 15:42    Odp: Jason Ricci & New Blood

Nie przesadzajmy, ja tu nie widzę słowa o przegrywaniu płyt. Może kolega chce po prostu odkupić od kogoś płyty, nie wyskakujmy od razu z oskarżeniami :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-05-29, 17:17    Odp: Jason Ricci & New Blood

a takie pieprzenie w bambus z tymi legalnymi itd. kazdy z was ma na kompie na bank mp3 jakies nielegalne a gra wielkiego swietego...

moje nastawienie jest poki co takie , za jako student nie stac mnie na kupowanie plyt (mam moze z5 w sumie) ale jak pojde do pracy i zaczne zarabiac to bede jak najbardziej kupowal a teraz nie mam siana wiec sciagam z neta , i tyle.

pozdro
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-05-29, 18:52    Odp: Jason Ricci & New Blood

Dobrze dobrze, ale ten temat nie powstał w celu dyskutowania na temat słuszności ściągania z Internetu... Jeżeli ktoś może pomóc koledze w legalny sposób - proszę bardzo, ale offtop uważam za zamknięty :]
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2009-05-30, 10:46    Odp: Jason Ricci & New Blood

A serwer ftp z ktorego swojego czasu fani bluesa sciagali i wrzucali ile wlezie to jak sie nazywa maciej? Rozumiem, ze niektorzy artysci dali swoje pozwolenie, ale zdecydowana wiekszosc jak np. BB King, Kim Wilson czy SRV chyba nie dostali tej szansy.

Zamykajac temat- nie namawiam do zlego, ale tez nie udawajmy swietych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu