Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-04-03, 13:36    [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

[b]Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów harmonijki ustnej na

MEGA - WARSZTATY HARMONIJKOWE w Białymstoku
26-28 czerwca 2009[/b]

[b]Prowadzący:
- Bartek Łęczycki
- Tomek Kamiński[/b]
- w miarę zapisów liczba prowadzących będzie wzrastała (grupy max 12-osobowe)

Wstępny program zajęć:

26 czerwca (piątek), 27 czerwca (sobota)
11 – 12 – spotkanie organizacyjne
12 – 16 – ćwiczenia w grupach max 12 osobowych
17 – 19 – otwarte wykłady (teoria, historia, sprzęt, pokazy filmów o harmonijce, projekcje koncertów mistrzów harmonijki)
19 – 20 – indywidualne konsultacje
20 – do późnej nocy – JAM SESSION z zespołem

28 czerwca – niedziela
12 – 16 – ćwiczenia w grupach
16 – 19 indywidualne konsultacje
20 – Jam Session


Zapraszamy wszystkich
– grupy ćwiczeniowe od zupełnie początkujących po zaawansowanych

[b]KOSZT WARSZTATÓW 80 zł (za trzy dni)
+ noclegi (około 30-50zł za dobę) - noclegi w odległości około 500 metrów od warsztatowego klubu[/b]

Zapisy i informacje pod numerem telefonu 501 503 378 (Tomek Kamiński)
lub GG 1111009

Zapisy ryszyły!

[color=blue]Pozwoliłem sobie przenieść ogłoszenie do przeznaczonego na nie działu. Pozdrawiam, kamilteau[/color]
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 13:10    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Zdaje się że to będą nie tylko MEGA warsztaty ale również INTERNATIONAL :)
Zapowiedzieli się już harmonijkarze z Rosji i Niemiec.
Myślę że będą to najważniejsze warsztaty w tym roku w północnej Polsce.
Naprawdę polecam i do zobaczenia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 13:23    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja zamierzam się pojawić. Mam nadzieję, że kilka osób z forum przyjedzie :)
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 15:09    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Myślę że program tej imprezy będzie naprawdę interesujący.
Zdaje się że również firma Seydel wesprze nas nieco. Ale o tym napisze Organizator - Tomek Kamiński w stosownym czasie :)
Pozdrawiam serdecznie!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-05-12, 15:26    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja przyjadę na 95%.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 16:49    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Świetnie!
Tylko mała prośba do Ciebie Aeroarte, weź swoje customizowane harmonijki (jeśli nie sprawi Ci to kłopotu). Wiele osób jest nimi mocno zainteresowanych!
Zapowiedziane są również warsztaty z customizacji które ma poprowadzic harmonijkarz i pracownik firmy Seydel -Bertram Bechter!
Pozdrowienia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-05-12, 16:56    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja też zamierzam się pojawić, jak szczęście dopisze to się spotkamy :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mortis 

Wiek: 32
Posty: 44
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2009-05-12, 22:13    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja już się zapisałem...
Ale jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i na ostatnim rezonansie wykryli, że mam coś jeszcze tam... 1 czerwca trafiam do szpitala na diagnostykę... jak mnie nie zoperują to się zjawię... :)
_________________
"Po gitarzyście możesz spodziewać się wszyskiego,
Ale dopiero przy harmonijkarzu zaczniesz się bać..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-05-13, 12:45    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Że też mam egzaminy 25 i 30 czerwca :/ .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-05-13, 14:53    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

ehehe ty masz egzaminy a ja bede mial jeszcze do 25 lipca semestr a potem ze 2-3 tygodnie sesje :P P

wez tu studiuj w niemczech no...
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-15, 10:11    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Już mam potwierdzenie że na warsztatach będzie również Bertram Bechter z firmy SEYDEL, który przekaże kilka tajników customizacji oraz jak ćwiczyć na harmonijce z pomocą komputera.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-06-07, 21:30    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

No może też się dołączę , z wielką przyjemnością bym to zrobił ale jeszcze się nie zdecydowałem . Dziś się dopiero dowiedziałem o tym i fajnie by było być . Chyba jednak przyjadę , jeszcze to przemyślę :P Pozdrawiam !!!
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-06-12, 15:38    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

No to się ostatecznie zapisałem ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-06-12, 18:40    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

[b]Jarun[/b], jak przyjedziesz ,to dostaniesz w prezencie drewniany korpus do LEEOSCARA
Jest już podobno 30 osób i może być oprócz nauki fajna impreza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-06-13, 19:35    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

aeroarte Ja już się zgłosiłem wcześniej żeby nie było że dla drewnianego korpusu jadę :) Drewniany korpus do L.O. Łaał :) Już nie mogę się doczekać warsztatów :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-06-13, 19:37    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Świetnie, będę mógł wreszcie postawić [b]Jarunowi[/b] zaległego browara z Torunia :P
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-06-13, 22:07    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Czytałem ,że chciałbyś taki mieć -mówisz i masz ,a kto jedzie jeszcze z forum??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-06-13, 22:16    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Przybędzie zwarta i gotowa grupa z Olsztyna, czyli ja i petrolhead ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-06-24, 13:37    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja dopisałem swoją skromną osobę
:)

[ Dodano: 2009-06-29, 06:47 ]
I po warsztatach :( Niech żałują Ci co ich nie było. Dla mnie osobiście był to duuuży zastrzyk wiedzy :) Pozdrowienia dla wszystkich uczestników oraz Organizatorów :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-06-29, 18:58    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

No właśnie, już po warsztatach. Można by się o nich długo rozpisywać, ale... po co? ;) Pisanie/czytanie o czymś takim niewiele oddaje, tam trzeba być. Powiem tylko tyle, że sam się dowiedziałem wielu rzeczy, o których wcześniej nie miałem pojęcia, a i parę mitów zostało przy tej okazji obalonych (między innymi mit drugiego kanału). A rozwijające były nie tylko warsztaty z naszymi Mistrzami, ale także wspólne granie w przerwach czy uczestnictwo (czynne lub bierne) w jam session.
http://www.youtube.com/watch?v=pE14HPRbvpk - tutaj "Amazing Grace" w wykonaniu warsztatowiczów oraz nauczycieli: Bartka, Romka, Tomka i Bertrama. Mnie też tam trochę widać :P Szykuje się chyba jednak obszerniejsza relacja, bowiem Slawa - "kolega po fachu" z Rosji - skrzętnie zbierał wszystkie materiały i mówił, że zamierza się nimi z nami podzielić.
Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy mieli swój wkład w organizację tego przedsięwzięcia.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-06-29, 20:15    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja także chciałbym wszystkim podziękować za bardzo miło spędzony czas :) Było rewelacyjnie !!! Pozdrawiam !
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-06-29, 21:44    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Ja o 20 szykowałem się do jamu ,ale już niestety nie było z kim . dzięki organizatorom dzięki nowym znajomym za wspólnie spędzony czas. Teraz tylko ćwiczyć ./ Ale 12 złotych już zarobiliśmy/ ! było super!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-06-29, 22:23    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Na warsztatach można było się dużo nauczyć, miło spędzić czas, ale przede wszystkim poznać wspaniałą ekipę i podzielić się doświadczeniami. Koszty imprezy wyszły nieduże, bo za 3 dni pobytu wraz z kosztem warsztatów i dojazdem musiałem wyłożyć niecałe 2 stówy. Była mowa o powtórzeniu akcji na jesieni i jeżeli tylko będzie okazja, to się chętnie pojawię.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-06-30, 10:10    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Sporządziłem notatki z wykładu Bartka na temat bendingu :) Nagrywałem komórą ale przepisałem oprawiłem grafiką i jest :) Gdyby ktoś z uczestników reflektował to wiadomo :D mogę podesłać
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-06-30, 16:48    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

[b]cabandeyro[/b], ja bym chętnie chciał, jakby coś to ślij na maila. :)
I prośba do innych 'warsztatowiczów', jeśli macie również notatki i inne, to prosiłbym również słąć :)
Pozdrawiam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
bora 

Wiek: 59
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-30, 17:57    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

czesc Zostawiliscie u mnie kurtki. [color=#0900ff]****** (utajnienie numeru)[/color] Robert
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-06-30, 18:11    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

O, moja kurtka się znalazła. Dzięki jeszcze raz za nocleg i całą resztę, Robert. Za kurtki także :D
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-06-30, 18:50    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

aansaa a Ty byłeś na warsztatach? bo nie kojarzę :)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-07-01, 11:31    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Właśnie nie ;( (odległość, brak kasy etc...)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jacaldo 

Posty: 20
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-07-01, 14:55    Odp: [Warsztaty] Warsztaty w Białymstoku 26-28 czerwiec

Niech żałują ci ,których nie bylo :D Fajna atmosfera, pozytywne towarzystwo. Miejmy nadzieje ,że odbędą sie warsztaty na jesieni.Jarun do zobaczenia w blues clubie:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu