Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
dreamer44

Posty: 8
Wysłany: 2009-04-21, 21:03    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

No, wreszcie jakaś rozsądna wypowiedź. Ok, koniec tej dysputy z mojej strony chyba że na pw.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2009-04-21, 21:55    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Miałem się nie odzywać, ale hipokryzja Aeroarte przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy. Chłopie, nie przeszkadza Ci, że na forum harmonijkowym znajduje się link do strony zachwalającej narkotyki, natomiast żądasz usunięcia wątku, w którym przeciwko temu zaprotestowałem - argumentując, przy tym, że to nie o harmonijce???? No tak pokrętnej filozofii to już dawno nie spotkałem

Nawiasem mówiąc - temat jest w zakładce "Inne" --> "O forum". Jeżeli w takim dziale nie można zamieścić uwag dotyczących działania forum - do gdzie do k...wy nędzy miałem to zrobić????!!!! To fakt, że dyskusja zeszła trochę na boczny tor, ale to nie powód, żeby zamykać temat!

Przy okazji, skoro już złamałem milczenie - wyjątkowo i tylko raz, ale nie mogę pozwolić na tak bezczelne przeinaczanie faktów - pragnę zwrócić uwagę na mój pierwszy post. Ja tam nie protestowałem przeciwko istnieniu w internecie forum na temat marychy! Oczywiście, oceniam to jednoznacznie negatywnie i mam ku temu swoje powody, ale to moja osobista sprawa. Napisałem wyraźnie, że mam w pompie, co kto robi prywatnie, natomiast zadałem pytanie - co link do tak skandalicznej strony robi na forum harmonijkowym? I to jest tematem tego wątku, a nie to, czy marycha szkodzi bardziej czy mniej - bo w tak oczywistej sprawie dyskutować nie zamierzałem i nie zamierzam. Zwolenników marihuany zapraszam do mnie na Śląsk - pokażę Wam kilku wałęsających się po gliwickim rynku meneli, których kiedyś znałem jako fajnych młodych ludzi (jeden z nich był świetnie zapowiadającym się gitarzystą; razem stawialismy pierwsze kroki w muzyce, ale on był ode mnie dużo lepszy). Dziś są wrakami, wygrzebującymi puszki ze śmietników i żebrzącymi o 50 groszy. Pójdziemy też na grób mojego kolegi z ogólniaka - może nie wielkiego przyjaciela, ale znaliśmy się - pisał świetne teksty i całkiem dobrze śpiewał. Wiecie co ich wszystkich łączy? Razem zaczynali od popalania trawki i zgodnie twierdzili, że to lepsze i mniej szkodliwe od alkoholu. Mógłbym Wam napisać dużo, dużo więcej - ale nie będę Was zanudzał. Wiedzcie jedno - narkotyki to NAJWIĘKSZY SZMAL NA ŚWIECIE. I takie strony, jak między innymi ta, która jest reklamowana na tym forum, mają za zadanie jedno - produkować jak najwięcej konsumentów, żeby cwaniaki bez żadnych hamulców moralnych nabijały sobie kieszenie. Niestety, młodzi ludzie ze względu na naturalny bunt z jednej, a brak krytycznego spojrzenia i doświadczenia życiowego z drugiej strony, są łatwym żerem. Wiem, bo sam też taki byłem. I trudno, wiem, że takie strony bedą w sieci istniały - świata nie zbawię. [b]Ale jako uczestnik forum miałem takie samo prawo zaprotestować przeciwko obecności na nim linka do takiego gówna,[/b] jak Aeroarte ma prawo reklamować swoje korpusy drewniane do harmonijek!

Mam nadzieję, że przynajmniej zastanowicie się nad tym, co napisałem. Tymczasem powracam do swojego milczenia

Mlynek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Ostatnio zmieniony przez Młynek 2009-04-21, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-04-21, 22:39    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Młynek gdybyś tego tematu nie poruszył to ja ,jaki i większość forumowiczów nawet nie zwróciła by uwagi na ten link ,a to Ty spowodowałeś zwiększenie oglądalności strony ,której reklama Cię tak wk..wiła. Zgadzam się z Tobą w pełni na temat tego ,że nie powinno być takiego linku akurat na stronie gdzie wchodzi tylu młodych ludzi ,ale admin to wyjaśnił i czekamy cierpliwie.Wątek trochę przysechł ,ale jak dzisiaj kilkakrotnie wstąpiłem tu ,to ciągle głupia dyskusja , więc rzuciłem taką propozycję ,żeby to uciąć ,a Ty się denerwujesz że żądam usunięcia TWOJEGO tematu . Tematu ,który moim zdaniem przynósł więcej szkody niż pożytku,chociaż Miałeś dobre chęci.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-04-21, 22:41    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Odnośnie prośby o usunięcie wątku - nie możemy tego zrobić. To byłoby zamykanie ludziom ust w najbardziej brutalny i bezsensowny sposób, mimo tego, iż padło tutaj trochę za dużo słów nie w temacie. Offtop się zrobił, po części także z mojej winy, przepraszam więc. Chętnych do dalszej dyskusji na temat narkotyków jako takich zapraszam do tematu w dziale "Muzyce STOP".
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-04-22, 20:39    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Jak dla mnie dyskusja o pierdołę. Co komu ten link przeszkadza? jest, niech będzie. Przecież nikt tam nie musi wchodzić. A to, że tam sobie wisi na dole strony... co z tego?
Przecież to ani nie szkodzi nikomu ani nie pomaga. Po prostu jest. A w rzeczywistym świecie marichuanę równie dostać jak bułki więc nie widzę większego powodu do histerii;-)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-23, 09:40    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Stanowczo popieram usunięcie tego linka o marihuanie. Bez komentarza.
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
drwisz
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-04-23, 22:57    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Tylko niestety, my szare modki nic nie możemy zrobić. INIM ma taką możliwość, ale na początku tematu stwierdził, że taką ma umowę z tamtym serwisem i usunąć nie może. A link w oczy kole...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-04-24, 11:49    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

fajna stronka zarejestrowałem sie :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-04-28, 20:14    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

No właśnie, to jest tylko reklama i nie rozumiem, o co chodzi... Kto jest przeciw nie wejdzie, kto za to i tak pewnie całe Google ma przeszukane na ten temat... MOje zdanie jest takie, że mnie ani to ziębi, ani parzy. Umowa się skończy, jedni będą zadowoleni, innym to będzie latać. ;p

[ Dodano: 2009-04-28, 19:17 ]
BTW: Od dłuższego czasu był taki, tylko pod inną nazwą, link na dole, ale wtedy ich było więcej, to nikt nie zwracał uwagi. :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Eruil 


Posty: 1
Skąd: z trawki
Wysłany: 2009-08-12, 10:08    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Witam.

Mój nick to [b]Eruil[/b] administrator forum internetowego www.trawka.com.pl

Teraz zacznie się ciekawie nie? :D

Nie miałem pojęcia że taka dyskusja się tu toczy.
Pozwolicie że coś wyjaśnię i odpowiem na parę pytań.


[quote="Młynek"]Równie dobrze można umieścić linki do forum na temat np. technologii okradania mieszkań, albo gwałtu zbiorowego... I też będą jedynie informować, nie namawiać. [/quote]

Tylko niedorozwinięta i upośledzona psychicznie osoba nie potrafiła by dostrzec różnicy pomiędzy gwałtem zbiorowym a zapaleniem skręta.


[quote="Młynek"]Żałuję, że tak późno to zauważyłem i że przez tyle czasu w bezpośrednim sąsiedztwie moich wypowiedzi znajdowało sie [b]zło[/b]. Tak, zło! Kilku moich kolegów z czasów szkoły średniej narkotykami zniszczyło sobie życie, jeden się wykończył. [b]Oni wszyscy zaczynali od niewinnego popalania trawki, rzekomo mniej szkodliwej od zwykłych papierosów![/b][/quote]

Koś ty, Rydzyk? :D
Zło? Co dla ciebie jest złem bo nie rozumiem?
Twoi koledzy z czasów szkoły średniej tak? Po poziomie twojej wypowiedzi od razu widać że do szkoły średniej to ty masz jeszcze parę lat.


[quote="kuba"]legalizacja? Nie bądź śmieszny KamiluM. Czy wiesz ile teraz kosztuje Cię terapia uzależnień innych ludzi (no może jeszcze nie Ciebie bo nie płacisz podatków)? A czy potrafisz sobie wyobrazić jakie to będą kwoty po zalegalizowaniu trawy? Czy potrafisz wyliczyć ile rodzin się rozpadnie z tego powodu, ile dzieci wyląduje w placówkach opiekuńczych? Takie pytania mogę zadawać bez końca... Owszem, państwo legalizując zioła zyskałoby środki na tego typu wydatki, ale czy to jest to w co powinniśmy inwestować? Czy może szkoły, kultura, nowe technologie, służba zdrowia z prawdziwego zdarzenia, administracja, itd, itp.?
pzdr.[/quote]

Dobrze że ty zarabiający i płacący podatki wiesz ile to by kosztowało nasze społeczeństwo.
Skoro potrafisz przewidzieć przyszłość i wiesz co się stanie czemu jeszcze 6 w lotka nie trafiłeś?
Po tym co piszesz, widać że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz, i tak naprawdę gówno wiesz o uzależnieniach, używkach oraz całym społeczeństwie a mimo to smiesz obraża innych.
Słyszałeś kiedyś o Holandii? Zdelegalizowali trawkę i można ją tam kupić i zapalić w specjalnych barach. Legalna trawę mają już długo i mimo to maja najniższe spożycie marihuany w europie, zajebista służbę zdrowia i poziom edukacji, oraz masę środków na informowanie ludzie i zapobieganie uzależnieniom.
Lepiej w końcu zapobiega czemuś, niż naprawia tego skutki prawda?


[quote="kamilteau"]Wypicie piwa to jeszcze nie pijaństwo. Wiele osób je pije i nic złego im się nie dzieje, pod warunkiem, że robią to rozsądnie. A coś takiego jak "rozsądne palenie trawy" raczej nie istnieje :] [/quote]
Skoro wypicie piwa to nie pijaństwo, to zapalenie skręta raz na jakiś czas to nie narkomaństwo. Wiele osób pali i nic im się nie dzieje. Wedle badań WHO (Światowej organizacji) marihuana jest zarówno mniej szkodliwa, jak i mniej uzależniająca od papierosów i alkoholu.
Co masz na myśli poprzez "rozsądne palenie trawy"? Myślisz że osoby lubiące zapali, siedzą non stop i się trzęsą jak nie zapalą?
Ja jakoś nie mam z tym problemów. Paliłem trawkę jak ty jeszcze w przedszkolu byłeś, a mimo to nie mam żadnego problemu z niepaleniem. Jak sobie wyhoduje roślinę, to palę, jak się skończy sadze inną i czekam 3 miechy. Gorzej jest z fajkami które palę od 5 lat, i mimo iż próbowałem już 2 razy nie udało mi się rzucić (do 3 razy sztuka, w końcu się uda :D )


[quote="kamilteau"]Nie zaprzeczysz chyba, że używki zmieniają zachowanie człowieka i często powodują utratę kontroli nad własnym postępowaniem. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że agresywnie zachowa się osoba "pod wpływem" niż "czysta". I nie jest to generalizowanie, takie są fakty.[/quote]

Czy ty w ogóle słowo znaczy słowo używka?

[quote][b]Używka [/b]- substancja z powodu swego składu chemicznego działająca na centralny układ nerwowy: kawa, tytoń, herbata, afrodyzjaki itp. Mogą być nimi również napoje alkoholowe, narkotyki i inne substancje psychoaktywne, zmieniające (w mniejszym lub większym stopniu) stan świadomości człowieka. Większość używek uzależnia po pewnym czasie osobę zażywającą je.
Źródło: [b]wikipedia[/b][/quote]

Jak widzisz jedne używki są ok., jedne nie. Jedne mimo iż są bardziej szkodliwe i powodują ogromne straty społeczne są legalne, inne mniej szkodliwe a mimo to państwo tego nie widzi i każe osobę która zapali na 3 lata więzienia, a osoba która pije na umór chodzi wolna.
Poza tym, trawka jest najbardziej "uspokajającą" używką, więc nawet gdybyś chciał by agresywny, to no cóż… Po prostu się nie da!


[quote="kamilteau"]Masz rację, i jakoś nie chcę mieć z tą "kulturą" za dużo do czynienia. Jeżeli raz przesadzisz z alkoholem - odchorujesz jeden, dwa dni i jesteś jak nowy. Po przesadzeniu z trawą czy innymi prochami może to skończyć się różnie (nie chodzi nawet o trawę, ale o coś, po co sięgniemy kiedyś po niej). [/quote]

Odchorujesz 2 dni i jesteś zdrowy tak? Jak zapalisz skręta wieczorem (1, 2, 3 czy na ile masz ochotę – tak jak z wódką zresztą) nie masz w ogóle kaca na drugi dzień. Od razu jesteś jak nowy. Nie my i nie porównuj prochów typu amfetamina do trawki, bo to kompletnie różne rzeczy. To tak ja byś porównywał piwo do spirytusu.
Twierdzisz że po trawie musisz sięgną po coś więcej tak?
A po piwie nie sięgniesz do wódki?
Zakażmy piwa w Polsce, bo przez piwo ludzie sięgają po wódkę!
Zakażmy papierosów, bo przez nie niektórzy sięgają po marihuanę!
Powiedz nam jeszcze czemu [quote="kamilteau"] ciężko już słuchać bzdur, że rzekomo trawa jest mniej szkodliwa od papierosów czy alkoholu[/quote]

Rozumiem, że przeprowadziłeś szereg naukowych badań prowadzony przez wiele lat i udało ci się znałeś konkretny dowód iż uważasz to za bzdurę?
Czekam na twoje badania, a na razie polecam zapozna się z tymi już przeprowadzonymi, przez największe i światowe organizacje:

[i]Światowa Organizacja Zdrowia, [b]WHO [/b](ang. World Health Organization) która w dawno opublikowanym raporcie twierdzi że konopie nie są szkodliwe.[/i]

oraz

[i]Lista szkodliwości zdrowotnej i społecznej narkotyków opublikowana w "The Lancet"
"The Lancet" to renomowane czasopismo Brytyjskie, niekwestionowane źródło badań uznawanych na forum światowym.[/i]

Zajrzyj i przeczytaj zanim zaczniesz pisać takie bzdury i obrażać innych.

[b]Badania i Raporty - LINK[/b]

Pewnie ci się nie chce, bo trochę czytania i lepiej wmawia innym bzdury niż pozna prawdę.
Na wszelki wypadek skruch ci to co tam jest opisane w kilku zdaniach.

Badania przeprowadzane były tak, że zebrano kilkunasto specjalistów w każdej dziedzinie (lekarz, psychiatra, prawnik, opiekun społeczny, przedstawiciel, specjalistę od uzależnień prawa itp.). Wszystkie najważniejsze dziedziny życiowe aby sprawdzić i porównać wszystkie najpopularniejsze narkotyki. Po kilku latach opublikowali listę szkodliwości narkotyków biorą pod uwagę WSZYSTKIE czynniki (szkodliwość dla zdrowia, życia, otoczenia, rodziny, agresja, i wiele więcej)
Zaczynają od tych najbardziej szkodliwych, a kończąc na najmniej:

[i]1. Heroina
2. Kokaina
3. Barbiturany
4. 'uliczny' Metadon
5. Alkohol
6. Ketamina
7. Benzodiazepiny
8. Amfetamina
9. Tytoń
10. Buprenorfina
11. Marihuana
12. Substancje wziewne
13. Inhibitory MAO-A
14. LSD
15. Nie znaleziono [??]
16. Steroidy
17. GHB (tabletka gwałtu)
18. Ecstasy
19. Popers
20. Khat[/i]

Co powiesz na to? Skoro twierdzisz inaczej, to pewnie masz swoje powody czyli jak większość społeczeństwa, po prostu wiesz i tyle. Wolisz karać kogoś niewiedzą nawet za co tylko dla tego że jesteś za leniwy żeby pomyśle i poczytać. Żyjemy w 21 wieku, społeczeństwo rozwinęło się na tyle, że w przeciwieństwie do kiedyś, mamy badania, mamy dowody i potrafimy spojrzeć troszkę szerzej na świat. Mimo to dalej są tacy ludzie, którzy nie wiedzą o tym NIC i twierdzą ze wiedzą że to jest złe.


[quote="kamilteau"]Znam ludzi, którym używki zrobiły kupę z mózgu, ale mniejsza o to. Działają one mniej więcej tak, że zwiększają nasza odwagę i rozszerzają przyjęte przez nas granice postępowania (wydaje nam się, że stać nas na więcej). Problem pojawia się, gdy posuniemy się o krok za daleko, a tą granicę ciężko wyczuć...
[/quote]

Ponownie - o jakie narkotyki ci chodzi? Mówimy o trawce a to akurat w przypadku tego co piszesz to kompletna bzdura. Kupę z mózgu to zrobiły tobie media, więc zanim zaczniesz wyraża swoje zdanie dorośnij a nie zachowuje się jak dziecko.

Jeszcze ktoś chce coś powiedzieć?
Proszę tylko aby dzieci które nie mają pojęcia o temacie nie udzielały się.
Chętnie podejmę rozmowę na temat legalności konopi, z każdym kto twierdzi inaczej.

W kwestii wyjaśnienia dodam że na forum trawka, zajmujemy się uprawą konopi. Dla tych co nie wiedzą – konopia = marihuana. Świetnie się przy tym bawimy, i to nasze hobby.
Problem w tym, że nas – zamykają za to do więzienia na kilka lat.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2009-08-12, 10:33    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

[quote="Eruil"]Tylko niedorozwinięta i upośledzona psychicznie osoba nie potrafiła by dostrzec różnicy...[/quote]

[quote="Eruil"]Koś ty, Rydzyk? :D
Zło? Co dla ciebie jest złem bo nie rozumiem?
Twoi koledzy z czasów szkoły średniej tak? Po poziomie twojej wypowiedzi od razu widać że do szkoły średniej to ty masz jeszcze parę lat.[/quote]

[quote="Eruil"]Po tym co piszesz, widać że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz, i tak naprawdę gówno wiesz o uzależnieniach, używkach oraz całym społeczeństwie a mimo to smiesz obraża innych.[/quote]

[quote="Eruil"]Pewnie ci się nie chce, bo trochę czytania i lepiej wmawia innym bzdury niż pozna prawdę.
Na wszelki wypadek skruch ci to co tam jest opisane w kilku zdaniach.[/quote]

[quote="Eruil"]Wolisz karać kogoś niewiedzą nawet za co tylko dla tego że jesteś za leniwy żeby pomyśle i poczytać. [/quote]

[quote="Eruil"]Kupę z mózgu to zrobiły tobie media, więc zanim zaczniesz wyraża swoje zdanie dorośnij a nie zachowuje się jak dziecko.[/quote]

[quote="Eruil"]Proszę tylko aby dzieci które nie mają pojęcia o temacie nie udzielały się.[/quote]

Dziękuję, Eruil, z całego serca. Nikt lepiej od samego Ciebie nie udowodnił , że marihuana jednak szkodzi. Więcej zdrówka życzę - nie wiem, jak z fizycznym, ale z emocjonalnym to u Ciebie kiepsko, oj kiepsko...

A, i jeszcze jedno: czytaj ze zrozumieniem. Tematem tego wątku nie była dyskusja o marihuanie jako takiej - ten motyw pojawił się jako offtop. Ja zaprotestowałem przeciwko umieszczeniu na naszym forum reklamy innego forum. Moim (i nie tylko moim) zdaniem - reklamy niewłaściwej.

Jak byś nie zauważył - to forum harmonijkarzy. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii - to bądź łaskaw wrócić na swoje, gdzie ja Ci się nie wpieprzam. Bo po tej ilości inwektyw pod naszym adresem nie liczysz chyba na to, że ktokolwiek będzie miał ochotę z Tobą dyskutować?


Młynek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Ostatnio zmieniony przez Młynek 2009-08-12, 11:12, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-08-12, 10:35    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Wywalcie wątek, bo się robi burdel.

Nakłananie i nawet najmniejsze sugestie w strone posiadania i używania narkotyków to nakłanianie do przestępstwa, za to jest 2 do 5 lat.
Na forum też.

Chcecie siedzieć, krzyż na drogę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-08-12, 10:56    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

[quote="Eruil"]Tylko niedorozwinięta i upośledzona psychicznie osoba nie potrafiła by dostrzec różnicy pomiędzy gwałtem zbiorowym a zapaleniem skręta.[/quote]No może nie odrazu gwałt zbiorowy... Taki czyn moglibyśmy porównać do cięższych narkotyków. Jeśli porównujemy używki z seksem to np. reklama forum o trawce jest "tylko" odpowiednikiem forum, na którym piętnastolatki oferują swoje usługi w zamian za 50 pln [i oczywiście jest to nadal tylko forum informacyjne]. Co z tego, że nielegalne? Powinni zalegalizować! Przecież ani państwo, ani społeczeństwo na tym nie traci, a osoby zaangażowane wręcz zyskują!

Człowieku ogarnij się, zajrzyj w swoją zieloną główkę - są rzeczy o których poprostu nie powinno się mówić, a jak ktoś będzie nimi zainteresowany to sam się dowie. Niektórych rzeczy poprostu się nie reklamuje.

Taki poinformowany jesteś to pewnie wiesz też, że legalizacja narkotyków jest bardzo opłacalna dla państwa, ale najmniej opłacalna dla... tak tak... producentów. Więc możesz być pewien, że oni będą robić wszystko, aby ziółka nadal były sprzedawane bez VAT`u za to z ogromną prowizją dla producenta.
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-08-12, 12:02    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Miałem tego nie komentować, ale jednak kilka słów napiszę...
[quote]Teraz zacznie się ciekawie nie? :D [/quote]
Ciekawie? Jeżeli agresywne wypowiedzi i osobiste wycieczki uważasz za ciekawe, to szkoda słów...

[quote]Nie miałem pojęcia że taka dyskusja się tu toczy. [/quote]
Toczyła się prawie 4 miesiące temu, do dziś było wszystko "pozamiatane". Wybacz, ale spóźniłeś się trochę i teraz tylko rozgrzebujesz stare śmieci :]

Co do Twoich wypowiedzi - po takim "wejściu" nie licz na konstruktywną dyskusję. Jeżeli nie zauważyłeś, to sam obrażasz innych i to Ty w tej chwili robisz zamieszanie nie tym CO piszesz, ale tym JAK piszesz. Rozmówcę się szanuje, nawet gdy ma odmienne poglądy, a i odrobina dobrych manier nie zaszkodzi. Jeżeli takie wypowiedzi się powtórzą (Nie chodzi mi o obronę palenia trawki - o tym mów sobie, co chcesz. Chodzi mi tylko i wyłącznie o stosunek do innych userów), będziemy zmuszeni podjąć pewne kroki. Resztę wyjaśnił krótko i treściwie [b]Młynek[/b], więc nie będę za nim powtarzać.

[b]minigunmen[/b], wątku nie wywalę. To nie wątek robi burdel, tylko co niektóre wypowiedzi.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-12, 13:12    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

[quote]Słyszałeś kiedyś o Holandii?[/quote]

No proste, że tak. Holandia - państwo w Europie, którego stolicą jest Amsterdam, znany z dzielnicy Czerwonych Latarni. Dominującym środkiem transportu są tam rowery.

[quote] Zdelegalizowali trawkę i można ją tam kupić i zapalić w specjalnych barach. Legalna trawę mają już długo i mimo to maja najniższe spożycie marihuany w europie, zajebista służbę zdrowia i poziom edukacji, oraz masę środków na informowanie ludzie i zapobieganie uzależnieniom. [/quote]

A co ma służba zdrowia do legalizacji marihuany? To samo co ma poziom edukacji do trawki? Dzieci palą i lepiej się dzięki temu uczą? Lekarze palą i wpadają na genialne pomysły niczym dr House? To chyba jakiś żart ;]

Europa piszemy z wielkiej litery ;]

Kolejną sprawa: "najmniejsze spożycie w Europie", a jakie było przed legalizacją?

Słyszałeś o takim powiedzeniu: "zakazany owoc najlepiej smakuje"? W Polsce to przysłowie się nie sprawdza, niezależnie czy "owoc" będzie legalny, czy nie to spożycie będzie takie samo. Przy legalizacji będzie ono większe, bo towar będzie łatwiej dostępny.

[quote]Poza tym, trawka jest najbardziej "uspokajającą" używką, więc nawet gdybyś chciał by agresywny, to no cóż… Po prostu się nie da! [/quote]

Tia... A rano jesteś zj***** na maksa ;] Widywałem już swoich kolegów w złym stanie, po "czystym" towarze.
Zresztą... "uspokojenie" wcale nie jest dobre. To "uspokojenie" przeważnie zmienia się w głupawkę, która może przynieść naprawdę wielkie szkody.

[quote]Jak sobie wyhoduje roślinę, to palę, jak się skończy sadze inną i czekam 3 miechy.[/quote]

A wiesz, że to nielegalne?

[quote]Kupę z mózgu to zrobiły tobie media, więc zanim zaczniesz wyraża swoje zdanie dorośnij a nie zachowuje się jak dziecko.[/quote]

Takie jak Gazeta Wybiórcza i inne lewackie media.

Proponuję, żebyś podał jakieś SENSOWNE argumenty na legalizację, a nie "bo ludzie lubią palić", "bo WHO twierdzi, że trawa jest zdrowsza od papierosów", "bo trawka mniej uzależnia" itd., bo prawdę mówiąc nie przekonuje mnie to, szczególnie bzdury podawane przez WHO i argumenty oparte na "widzi mi się" garstki osób.

Staraj się pracować nad interpunkcją i stylistyką, bo dajesz kolejny argument przeciw legalizacji ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-08-12, 13:37    Odp: Uprawa marihuany na forum?????

Mimo iż sam podpisuje się pod tym co napisał Eruil temat zamykam i przenosze do Archiwum, gdyż główny wątek stracił na ważności. Debate można kontynuować [url="http://www.harmoszka.com/topics33/narkotyki-vt302.htm"]tutaj[/url].
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi