Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-20, 15:55    [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

Witam!
Podaję pełen dostępny mi na dzień dzisiejszy spis warsztatów harmonijkowych na rok 2009.
26.03 - Lublin (co 2 miesiące)
29.03 - Otwock (co miesiąc)
16-17.05 - Jaworzno
26-28.06 - Białystok
6-16.08 - Bolesławiec
21-23.08 - Puławy
listopad - Gdynia

Więcej aktualnych informacji oraz kontakt z Organizatorami znajdziecie na
http://www.harmonijka.mud...x.php?r=46&l=pl

Oprócz tego przypominam o AKADEMII BLUESA i o krótkich warsztatach (120min) które będą miały charakter w stylu "100 pytań do prowadzącego" :)

Pozdrawiam i mam nadzieje że do zobaczenia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
HarpPatryk 

Wiek: 28
Posty: 53
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Hajnówka
Wysłany: 2009-03-23, 17:22    Re: POLSKA-PRZEWIDYWANE WARSZTATY na 2009r

[quote]

26-28.06 - Białystok [/quote]



Nie wierzę....

Panie Bartku, jest taka sprawa bo ja mam dopiero 14 lat, mogą mnie tam wpuścić, jest jakaś selekcja...?
_________________
[you], pamiętaj!
Niech Harmoszka zawsze będzie z tobą, wtedy Muzyka Cię nie opuści...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-23, 19:37    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

Może uprzedzę odpowiedź Bartka.

Owszem jest....

Trzeba mieć harmonijkę diatoniczną w stroju Richtera w tonacji C. Pozostali są wyganiani ;P
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-03-23, 19:54    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[quote="Bart Łęczycki"]Trzeba mieć harmonijkę diatoniczną w stroju Richtera w tonacji C.[/quote]Obym do listopada zarobił na coś lepszego niż mój wysłużony Blues Band xD Kurde takie życie jak się kasy nie ma... i już zaczyna być to wkurzające :/
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-24, 13:28    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

HarpPatryk, nic się nie martw!
Rzeszot ma rację!
Warsztaty są dla wszystkich, którzy chcą się uczyć i posiadają sprawną harmonijkę diatoniczną systemu Richtera (zwykła 10-kanałowa) KONIECZNIE w tonacji C-dur.
Przydają się też przybory do notowania, zaś niektóre fragmenty, zagrywki czy tematy muzyczne.
Wszystkie kontakty z Organizatorami są na mojej stronie, więc jak macie pytania organizacyjne to piszcie do nich a w sprawie samych warsztatów - najlepiej do mnie.
Pozdrowienia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-04-03, 13:53    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

Drogi Patryku!
Oczywiście że nie ma selekcji. Na warsztatach zawsze traktujemy się "na równi" bez względu na wiek. Dlatego zapraszam serdecznie na białostockie warsztaty. Jedyne ograniczenie jakie może Cię na warsztatach spotkać - to zapewne prohibicja - ale to z oczywistych względów :)

Jako ciekawostkę mogę zdradzić, że wybiera się do nas kilka osób z Rosji (konkretnie z Moskwy). Nie wiem czy uda im się przyjechać, ale plany są - zobaczcie jakie poświęcenie...

Pozdrawiam
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
The_Stroy 

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-07-03, 15:30    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

Wszystko ładnie pięknie tylko daleko! niech ktos wreszcie zainteresuje sie ta dziurą jaka jest podkarpacie!!!! Czy naprawdę w moim województwie nie dło by sie skołować jakichś warszatów?
_________________
Eee tam...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
tojo 

Wiek: 51
Posty: 3
Skąd: szczecin
Wysłany: 2009-07-12, 13:11    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

hej...
czy sa gdzies w sieci dostepne filmy z poprzednich warsztatow??

pzdr.. tomek
_________________
pzdr... tomek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lecho

Posty: 3
Wysłany: 2009-08-25, 13:39    Re: POLSKA-PRZEWIDYWANE WARSZTATY na 2009r

[quote="Bart Łęczycki"]Witam!
Podaję pełen dostępny mi na dzień dzisiejszy spis warsztatów harmonijkowych na rok 2009.
26.03 - Lublin (co 2 miesiące)
[/quote]

Witam. Czy to, że jest napisane Lublin - co 2 miesiące oznacza, że będą jeszcze warsztaty w tym roku w Lublinie?

Pozdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-08-25, 17:00    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[quote="tojo"]hej...
czy sa gdzies w sieci dostepne filmy z poprzednich warsztatow??

pzdr.. tomek[/quote]

np [u]tu[/u]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Satko 


Wiek: 61
Posty: 41
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-10-23, 11:40    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[quote="Landerw"][quote="Bart Łęczycki"]Trzeba mieć harmonijkę diatoniczną w stroju Richtera w tonacji C.[/quote]Obym do listopada zarobił na coś lepszego niż mój wysłużony Blues Band xD Kurde takie życie jak się kasy nie ma... i już zaczyna być to wkurzające :/ [/quote]

landrew Poniewaz brac harmonijkowa musi trzymac sie razem wybierz sobie harmonijke w C u Romka Badeńskiego ja ją Tobie zasponsoruję.
Dzisiaj jeszcze zadzwonię do Romka i go uprzedzę.
Musisz jednak do mnie zamailować na saturnin.zukowski@wp.pl i podac mi swoje dane.
Satko
_________________
Harmonijka !!!??? Cały Świat !!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
aeroarte
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-23, 12:33    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

Hej Satko!
Musze Ci coś powiedzieć/napisać publicznie na forum.
Rzadko, niezwykle rzadko można spotkać tak pozytywnych, bezinteresownych i wrażliwych ludzi jak TY, wiem o czym piszę bo znamy się nie od dziś.

Cieszę się że w maju na wodzie spędzimy trochę więcej czasu w zacnym gronie harmonijkarzy, gitarzystów oraz sympatycznych osób towarzyszących.

Pozdrawiam Cię serdecznie!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-10-29, 17:21    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[b]Satko [/b]

Masz u mnie na serio wielki szacun :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-10-29, 19:24    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[b]Satko[/b], poprostu jestem w szoku max po tym co napisałeś... :what: Tak się akurat składa, że od marca (czyli od daty pisania tamtego postu) dorobiłem się trochę "floty" i problem jest już nieaktualny (praca zarobkowa w wakacje robi cuda - cięzko było, ale teraz troche wolności przynajmniej), więc nie będę Cię narażać, Ale mimo wszystko jestem w szoku, że wyszedłeś z taką inicjatywą! Jeśli spotkamy się kiedyś na warsztatach to ode mnie wielkie piwo masz :)
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-10-30, 17:43    Odp: [Warsztaty] Polska - przewidywane warsztaty na 2009 r

[b]Satko[/b], eee TEN satko z harmonijka caly swiat??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu