Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-02-03, 17:38    Kujawsko-Pomorskie

J/W, za wszelkie informacje z góry dzięki. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-02-05, 10:34    Odp: Kujawsko-Pomorskie

Ja czekam na jakieś warsztaty w kujawsko-pomorskim.
Ostatnie były w listopadzie w Toruniu, prowadzone przez Barta Łęczyckiego, niestety nie udało mi się na nich być. :( Kolejne miały być w grudniu, również w Toruniu, a miał prowadzić Krzysztow Gąszewski - nie odbyły się ze względu na za małą liczbę osób, a przeniesione miały być na luty 2009, lecz z tego co się dowiedziałem nikt nic na ten miesiąc nie planuje.

[ Dodano: 2009-02-16, 18:18 ]
Dzisiaj będzie "Okolice jazzu, jam session z udziałem Piotra Biskupskiego" w Węgliszku o 21:00. Ktoś się wybiera?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-04-02, 09:45    Odp: Kujawsko-Pomorskie

Gdzieś w okolicach sierpnia powinien ruszyć festiwal Harmonica Bridge Bydgoszcz/Toruń i podczas tego festiwalu zawsze są warsztaty jakieś. Czekam na jakieś informacje o tegorocznym zlocie ale jeszcze nic nie ma.
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-08, 21:56    Odp: Kujawsko-Pomorskie

[quote]20 IV pon. 20.00, Węgliszek,

Hard Times

– wystąpią Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka
i Piotr Grząślewicz – gitara akustyczna, z cyklu Wirtuozi Harmonijki.

Wirtuozi Harmonijki

- w ramach nowego cyklu organizowane przez MOK usłyszą Państwo jednego z czterech najlepszych harmonijkarzy w Polsce. Przed nami: Hard Times – czyli Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka i Piotr Grząślewicz – gitara akustyczna (20 IV pon., 20.00, Węgliszek).

Ł. Wiśniewski jest zdobywcą 1 miejsca na festiwalu Bydgoszcz Harmonica Meeting (2005), wielokrotnie wyróżniany za warsztat instrumentalny na festiwalach w całej Polsce, jak: Krakowski Festiwal Piosenki Studenckiej 2007, Krakowski Przegląd Zespołów Rockowych, Bluesada (Szczecin), Koło Bluesa Festival (Koło). To zdobywca głównej nagrody festiwalu FAMA 2007 w Świnoujściu. Wiśniewski jako ceniony nauczyciel gry na harmonijce organizuje cykliczne warsztaty w krakowskim klubie „Harris Piano Jazz Bar”, prowadził też warsztaty w Sopocie (z B. Łęczyckim) oraz w Szklarskiej Porębie (z R. Badeńskim).

21.00, MOK, Węgliszek – Okolice jazzu, jam session.[/quote]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu