Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Sheanheavel 


Wiek: 33
Posty: 19
Skąd: RDM
Wysłany: 2009-03-28, 22:56    Skąd ściągnąć ten album

Witam, kolejna prośba z mojej strony. Czy może ktokolwiek wie skąd mogę ściągnąć ten oto album:

http://www.allegro.pl/ite...year_blues.html

Byłbym bardzo wdzięczny. gdyż szukam i szukam a znaleźć nie mogę :medit: , więc może tu znajdę pomocną dłoń:D

Niech harmoszka będzie z wami xD
Pozdrawiam
Shean

A i jeszcze jedno, gdzieś na forum było ale spytam, na jakiej harmonijce grał Williamson???
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-03-28, 23:42    Odp: Skąd ściągnąć ten album

No ten album najprościej ściągnąć z allegro. A 30 zł za 4 CD Sonny Boy'a to naprawdę nie jest wygórowana cena. Więcej pytań o "źródła ściągnięcia", którymi nie jest legalny zakup, proszę nie pytać. Skoro zaś znalazłeś na allegro, to można dostać legalnie.

Co do drugiego pytania. Sonny grał na tym, co wtedy było, czyli na Hohner Marine Band 1896. Jednak w numerze Bye Bye Birdie grał na Hohner Echo Vamper. Jest to wersja Marine Banda z dodatkowymi kanałami z lewej strony, dającymi niższą oktawę. Była wtedy dostępna w Europie (gdyż klipy z YT z Sonnym są w większości ze Starego Kontynentu). W USA występowała jako Hohner Marine Band 365. Z tego co wiem, dostepna była tylko w tonacji C (a raczej niskie C), tak jak ta używana w Bye Bye.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Sheanheavel
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-03-29, 21:01    Odp: Skąd ściągnąć ten album

dokłądnie po co ściągać jak można legalnie kupić i to jeszcze tak tanio... Ja osobiście wole bardziej kupować płytki niż ściągać z neta, bo to fajna sprawa mieć płytke orginalną :D
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sheanheavel 


Wiek: 33
Posty: 19
Skąd: RDM
Wysłany: 2009-03-29, 22:39    Odp: Skąd ściągnąć ten album

Serio, jakbym był pewien co do jakości rzeczy z allegro, nie było by problemu:P Winyl kupiłbym chętniej:P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-03-29, 22:56    Odp: Skąd ściągnąć ten album

No na allegro zawsze jest ryzyko, ale tutaj jest tytuł SS, sporo komentów pozytywnych (niestety też parę negatywów). Może i sprzedawca uczciwy? :)
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu