Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-03-25, 23:28    [Koncert] Od zaraz - Gielda Piosenki Studenckiej, 2 IV 2009

Chcialem zaprosic uzytkownikow z Tournia i okolic na festiwal Gielda Piosenki Studenckiej, ktory odbedzie sie 2. kwietnie br. w Toruniu.

Pisze o tym, bo podczas tego festiwalu zagra moj projekt, czyli debiutujacy na deskach [i]Od Nowy[/i] zespol [i][b]Od Zaraz[/b][/i]!

Zgodnie z regulaminem zagramy 3 numery. Pierwszym z nich beda jazzujace "Kasztany", 2 kompozycje sa nasze (bluesik jak sie patrzy).

Sklad prezentuje sie nastepujaco:

-Iwona Murawska - wokal,
-Maciek Draheim - harmonijki ustne,
-Rafal Krajewski - gitara,
-Jacek Bulatek - pianino.

Wstep na festiwal jest wolny, po czesci konkursowej zagra zespol Lao Che (tu juz trzeba zdobyc wejsciowke, darmowa, choc reglamentowana w siedzibie samorzadu studenckiego).

Zapraszam serdecznie!

PS. Przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura splatala mi psikusa, a Windows nie chce udostepnic mi mozliwosci zmiany ukladu klawiszy.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-26, 23:41    Odp: [Koncert] Od zaraz - Gielda Piosenki Studenckiej, 2 IV 2009

Być może wpadnę, szkoda tylko że w czwartek - środek tygodnia
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-03-26, 23:43    Odp: [Koncert] Od zaraz - Gielda Piosenki Studenckiej, 2 IV 2009

No mi tez to niestety malo pasuje, gdyz w czwartek mam najwiecej zajec (13-20), wiec prawdopodobnie z 2 ostatnich wykladow bede musial sie urwac...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu