Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-03-23, 23:05    Podziękowania...

Nie chciałbym aby mój post zabrzmiał patetycznie i pretensjonalnie ale winien jestem podziękowania i wielki szacun dla twórców tego forum. Dlaczego? - Już odpowiadam....
Otóż jakieś 14, 15 lat temu chłopcem nastoletnim będąc po raz pierwszy dmuchnąłem w harmoszkę - początkowo z wielkim zapałem, potem z mniejszym... Przez te wszystkie lata harmoszka gdzieś tam towarzyszyła mi, stanowiąc jednakże margines mojej muzycznej aktywności...
I oto razu pewnego, całkiem niedawno trafiłem na to forum, szukając czegoś na temat... akordeonów. Wrodzona ciekawość nakazała mi poczytać trochę, w wyniku tej przypadkowej wizyty stałem się członkiem społeczności forumowiczów, a niepozorny instrumencik na nowo zawrócił mi w głowie i staje się dla mnie coraz ważniejszy.
I za to właśnie te dzięki i ten szacun dla twórców i współtwórców forum HARMOSZKA :harp:
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-03-23, 23:25    Odp: Podziękowania...

Co prawda , to prawda - gdyby nie forum , to czulbym sie nieco samotny , bo nie ma tak kontaktu na codzien z harmonijkarzami jak tutaj :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jerriko 


Wiek: 41
Posty: 90
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-03-23, 23:52    Odp: Podziękowania...

Pewnie, że tak. Nie ma to jak wymienić poglądy z kimś kto zna się na rzeczy. A co najważniejsze, że często i gęsto pomagają prawdziwi profesjonaliści, ot chociażby Bart Łęczycki...
_________________
Robota nie bar, ale musisz chodzić codziennie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
HarpPatryk 

Wiek: 28
Posty: 53
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Hajnówka
Wysłany: 2009-03-24, 08:46    Odp: Podziękowania...

Dokładnie tak, ja jestem młody mam 14 lat i to czuje się tu bardzo dobrze mimo mojego wieku. Inni pomagają [color=#0000ff]im[/color], my pomagamy [color=#0036ff]im[/color].
_________________
[you], pamiętaj!
Niech Harmoszka zawsze będzie z tobą, wtedy Muzyka Cię nie opuści...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu