Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-07-22, 14:24    Planowane zmiany na forum.

Po pierwsze będziemy mieli wreszcie portal, co zaowocuje nową wersją harppedi, wieloma dodatkami a także (co najważniejsze) systemem newsów - będą wybory na newserów :D
Po drugie zmiana serwera - to już mniej przyjemne
Dla mnie ze względu na robotę
Dla was ze względu na to, że forum będzie przez jakiś czas nieaktywne.

Zmiana wyglądu forum: Styl jest w trakcie robót, więc jest nieukończony (surowy), ale już ogólny jego zarys można oglądać zmieniając styl z xabbBlue na BlueSite (na stronie głównej jest przycisk, który dokonuje zmiany stylu),
Pozdrawiam,
K. M
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-07-22, 21:09    Odp: Planowane zmiany na forum.

Aha i mniej więcej tak układają się terminy: między 1 a 9 sierpnia będzie przeprowadzka na nowy serwer (najprawdopodobniej), a później tworzenie Harppedi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2007-07-22, 22:46    Odp: Planowane zmiany na forum.

a propo newserów to pamiętaj że ja sie zgłaszałem ;) w sumie zapał mi już troche minoł ale chciałbym sie na coś przydać nie robiąc tego za pieniądze ;)

pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-07-23, 08:12    Odp: Planowane zmiany na forum.

Spoko: jak będzie nowa Harppedia będziesz Newserem na okres próbny, a jak się nadasz to tak długo jak tylko zechcesz :) ,
Pozdrwiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-28, 13:50    Odp: Planowane zmiany na forum.

Może nie planowane, ale zmiany:

Nastąpiła zmiana w strukturze forum, część działów poznikała (została wcielona w inne) z tego względu, że... było ich za dużo, forum stawało się nieczytelne, a co za tym idzie robił się bałagan, bo nowi użytkownicy (starzy również) nie wiedzieli gdzie umieszczać swoje zapytania. Oczywiście jest to jeszcze dalekie od ideału, ale większa reorganizacja wymaga mnóstwa czasu (trzeba przejrzeć tematy, poprzenosić, pokasować) i zarazem chęci.

Jeśli macie jakieś sugestie, to zapraszam do dyskusji.

Drodzy moderatorzy:
Korzystajcie ze swoich uprawnień -> przenoście/kasujcie tematy, dodawajcie tagi jeśli potrzeba itd.
Ja staram się robić co w mojej mocy, ale jak jest za dużo pracy, to się w końcu odechciewa.

Pozdrawiam,
Rzeszot
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-08-28, 22:21    Odp: Planowane zmiany na forum.

chodziło mi o to ,że był sam tekst ,i po najechaniu łapką podświetlały się tematy. Teraz jest jak było ,są ramki itd. może to u mnie chwilowo tak było.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-28, 22:28    Odp: Planowane zmiany na forum.

U mnie jest w porządku, może to chwilowe problemy z przeglądarką.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu