Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Xevius123

Posty: 3
Wysłany: 2009-03-18, 16:04    Problem z dwoma kanałami

Czesc.Jestem tu od niedawna.Kilka dni temu dostalem Special20 w tonacji A.Przy 2 kanalem mam problem z wdechem ale to chyba normalne.Dziwi mnie jednak,że praktycznie ten sam problem mam z 3 kanalem;gra tak przytlumiono,ledwo cos slychac.(Wdech i wydech)To moze byc jakas wada fabryczna?Jak to naprawic?

PS.jesli chcecie audio o wrzuce ale za jakies dwie godziny bo zaraz ide.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-03-18, 17:56    Odp: Problem z dwoma kanałami

Mam special20 właśnie w A i też miałem to samo, ale poprostu trzeba było zasysać tak jak na dwójce i było gites :)
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Xevius123

Posty: 3
Wysłany: 2009-03-19, 13:55    Odp: Problem z dwoma kanałami

Mam nadzieje ze bedzie dzialal jak sie naucze w niego dmuchac :hihi: A nie moza go jakos nastroic?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-03-19, 18:22    Odp: Problem z dwoma kanałami

Sprobuj wciągać tak jak dwójkę i jesli uda ci się wydobić dobry dźwięk to potrzeba chwili praktyki. Zaś jeśli to nie pomoże to może jest jakiś problem ze stroikiem, albo coś takiego ale w tej sprawie udzielać się nie będę, bo doświadczenia z tym jeszcez nie miałem :P A każdym razie możliwe, że masz to co ja czyli musisz ciągnąć podobnie jak drugi kanał. Powodzenia!
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-03-20, 16:42    Odp: Problem z dwoma kanałami

W pierwszej kolejności przyjżyj się technice. Tam jest najwięcej problemów zazwyczaj. Potem, jeżeli żadne czary z jamą gębową nie podziałają rozkręć harmoszkę i przejedź cienką kartką pod "felernym" stroikiem. Pomasuj go trochę i powinno już być cacy.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Xevius123

Posty: 3
Wysłany: 2009-03-20, 21:57    Odp: Problem z dwoma kanałami

Poglaskalem oba stroiki.Graja juz znacznie lepiej.Jescze troche techniki z mojej strony i mysle, ze powinny grac prawidlowo.Dzieki wszystkim za dobre rady :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu