Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Grg 

Wiek: 41
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Krasnystaw
Wysłany: 2009-03-08, 11:46    Pan Jezus już się zbliża

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję tabulatury utworu z tematu. Z tego co pamiętam to jest to kawałek zrobiony na nutę religijnej piosenki "Pan Jezus już się zbliża". Z góry Wielkie Dzięki za pomoc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-03-08, 21:10    Odp: Pan Jezus już się zbliża

6 (6) 6 5 4 5 5
6 (6) 6 (5) 5 (4)
(4) (4) 5 (5) 6 (7) (6)
(6) 6 6 (6) (5) 5
6 7 7 (7) (6) 6 5
6 (6) 6 (5) 5 (4)
(4) (4) 5 (5) 6 (7) (6)
(6) 6 6 (5) (4) 4

Polecam grać ze słuchu i jak najprędzej samemu załapać temat - to daje lepszą satysfakcję i choć jest na początku bardzo trudno - rozwija !!! Pozdrawiam :) Ps. Gdybym grał z tabulatur , to bym sam tego nie rozpisał ;)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Grg
Grg 

Wiek: 41
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Krasnystaw
Wysłany: 2009-03-08, 23:24    Odp: Pan Jezus już się zbliża

Wielkie Dzięki Jarun za pomoc. Na harmonijce wydaję różne, bliżej nie określone dźwięki już od tygodnia i narazie koncentruję się najbardziej na próbie wydobycia dźwięku z 1, zamierzonego przeze mnie kanału na raz ;) Wiem że najlepiej grać ze słuchu no ale z tym u mnie niestety kiepsko :sad: Dlatego robię sobie narazie małą kolekcję tabów prostych melodyjek do ćwiczeń bo o czystym zagraniu tego co siedzi u mnie w głowie ;) narazie nie mam jeszcze co marzyć.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-03-09, 21:13    Odp: Pan Jezus już się zbliża

Tak , chyba każdy tak zaczyna :) Ale kiedy przychodzi czas na szukanie odpowiednich dźwięków samemu , to zaczynasz odrzucać taby i jednocześnie zdajesz sobie sprawe że bez nich jest lepiej . Zgodzę się z tobą że jeszcze za szybko na taki poziom - najpierw podstawy , czyli wydobywanie pojedyńczych dźwięków . Fajnie że chwyciłeś po ten instrument , nasza harmonijkowa brać zawsze Ci pomoże :) Pozdrawiam i dziękuję za punkta !
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
DarcusoPL

Posty: 1
Wysłany: 2010-11-06, 19:52    Odp: Pan Jezus już się zbliża

Dzięki wielkie ;) Potrzebowałem do szkoły
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu