Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-02-06, 07:39    Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Witam!
Może Was to zainteresuje i się przyłączycie, choć nie wydaje mi się, żeby to cokolwiek dało.

Festiwal Im. Ryśka Riedla prawdopodobnie zostanie odwołany lub przeniesiony gdzieindziej na conajmniej 3 lata z powodu remontu kanalizacji na terenie ośrodka Paprocany, gdzie zawsze był. Totalna bzdura, bo tam kanalizacji potrzebuje 1 bar i 1 sklep praktycznie... a prezydent z tego powodu chce uniemożliwić zorganizowanie festiwalu.
Plotki się potwierdziły - jak powiedział organizator. Nie chcę nikogo oskarżać ani mówić po nazwisku ale myślę, że ktoś kto wygrywał zawsze przetargi na organizacje tej imprezy przestał bulić łapówy komu trzeba, w związku z czym powiedziano mu "nara".

Festiwal nie będzie miał tego klimatu w innym miejscu.. a jeżeli już, to ciężko będzie go zorganizować tak, żeby był równie niesamowity. To jezioro, ten las, te górki, jak znajdzie się identyczne miejsce... to może...

http://festiwalpaprocany.glt.pl

Tutaj jest pewien rodzaj petycji. Ale i tak się obawiam, że wszystko przegrane, bo przecież trzeba rure do jakiegoś pojedynczego kibla doprowadzić...

Więcej ścisłych informacji jest na oficjalnej stronie festiwalu:

http://festiwaltyski.pl/
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-02-06, 08:58    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Pierd...^@@&^$%#@*&^$...olone władze...
Przepraszam za bluzg, ale...sami rozumiecie... ;/
NIe byłem tam anie raz, lecz chciałem jechać pierwszy raz i poczuć klimat, poczuć obecność Ryśka... To Polska właśnie... ;/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-02-06, 10:05    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

kurrde, szkoda, ja tam miałem jeden busik z Rudy Śląskiej i zawsze można bylo jechac a tak to klapa ;/, nawet sie kumpli nie odwiedzi :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-02-09, 11:11    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

A ja tam chciałem zabrać dziewczynę, na której mi zależy.... nie jestem z nią ale bardzo ją lubię i pomyślałem, że skoro lubi Dżem to sprawiłbym jej ogromną radość a tu... klapa. Może będzie gdzieindziej ten festiwal ale to nie będzie to samo, wierzcie mi. Byłem, widziałem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
tintirintin 

Wiek: 30
Posty: 10
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2009-02-09, 16:57    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Też sie właśnie o tym dowiedziałam ;( To już nie bedzie to samo. Nie wyobrażam sobie festiwalu w innym miejscu zresztą chyba jak każdy. :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-03-01, 09:50    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

DOBRA WIADOMOŚĆ!

Festiwal odbędzie się, tyle że w Chorzowie, w parku kultury i rozrywki. W sumie to też takie bluesowe miejsce, zwłaszcza Leśniczówka. No i Rysiek zmarł w szpitalu w Chorzowie, można to uznać za pielgrzymkę dla wielkich fanów :)
Szkoda, że nie w paprocanach ale park Chorzowski to rewelacyjny pomysł. Mam nadzieję, że potem wróci do Tychów.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kaamil 

Wiek: 31
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-01, 13:55    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

pewne na 100%? :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-03-01, 14:56    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Też o tym słyszałem - tzw Pola Marsowe?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kaamil 

Wiek: 31
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-01, 19:21    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

http://festiwaltyski.pl/festiwal_2009.php?id=96
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Geralt 

Wiek: 35
Posty: 85
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-03-01, 22:36    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Zjawię się tam, możliwe że z Mbox'em i naszymi Paniami Ewelinami :D
_________________
[you], co się patrzysz? Cukierka albo nowego harpa Ci obiecałem ??:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-03-02, 19:37    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Pewne, umowa podpisana :D
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
tintirintin 

Wiek: 30
Posty: 10
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2009-03-28, 10:08    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

W sumie to na początku ten pomysł w ogóle mi sie nie podobał ale teraz nawet się bardzo ciesze ,bo do chorzowskiego mam 15 min piechota z domu:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-06-13, 17:14    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Moze odswieze temat. Wybiera sie ktos w tym roku?
Dlaczego na stronce nic nie ma ile kosztuje ta cala impreza ? A moze to jest za darmo?
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-06-19, 09:15    Odp: Ku Przestrodze, festiwal im. Ryśka Riedla chyba odwołany

Zwykle było jakieś 35zł ale w tym roku nie mam żadnych informacji na ten temat. Dopóki się nie dowiem - nie jadę. Nie mam daleko ale nie chcę stać za płotem patrząc na cieniutki portfel i tabliczkę z ceną.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu