Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-23, 14:10    [Warsztaty] Kraków,14.03.2009, Harris Piano Jazz Bar

Witam!
Serdecznie zapraszam na warsztaty, które odbędą się w sobotę 14.03. w klubie Harris Piano Jazz Bar (Rynek Główny 28) w godzinach:

10.00-12.00 grupa początkująca
12.30 - 14.30 grupa zaawansowana (grupa dedykowana jest dla osób, które potrafią już wykonywać podciągi).

Tym razem postanowiłem zmienić nieco formułę zajęć dla grupy zaawansowanej.
Przez pierwsze pół godziny planuję poprowadzić krótki "wykład" dotyczący techniki i idei gry. Przez kolejne pół godziny chciałbym, abyśmy poimprowizowali, a później omówili najmocniejsze i najsłabsze punkty gry każdego z warsztatowiczów.
Całą drugą godzinę warsztatów planuję natomiast poświęcić na omawianie tematów zaproponowanych przez Was. W związku z tym bardzo proszę, aby każdy zastanowił nad zagadnieniami, które najbardziej chciałby w trakcie warsztatów poruszyć; sformułował pytania, na które odpowiedź najbardziej chciałby uzyskać.

Mam nadzieję,że te warsztaty będą Super-Interaktywne :viva:


Do uczestnictwa w warsztatach niezbędna jest 10-kanałowa harmonijka diatoniczna w tonacji C-dur.
Przydadzą się również przybory do notowania.

Koszt uczestnictwa wynosi 30zł.

Wszystkich zaiteresowanych proszę o mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa.

pozdrawiam
Łukasz Wiśniewski
wisnia.hca@poczta.fm
www.myspace.com/tastyharp
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-02-23, 15:32    Odp: [Warsztaty] Kraków,14.03.2009, Harris Piano Jazz Bar

Prze mi siępodoba:D do kiedy można się zapisywać?:D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-23, 21:07    Odp: [Warsztaty] Kraków,14.03.2009, Harris Piano Jazz Bar

Można się zapisywać do ostatniej chwili, aczkolwiek byłoby mi wygodnie znać ostateczną ilość uczestników na kilka dni przed warsztatami.

pozdrawiam
wiśnia
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
suchi 


Wiek: 33
Posty: 151
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-23, 22:03    Odp: [Warsztaty] Kraków,14.03.2009, Harris Piano Jazz Bar

Nareszcie warsztaty :D
_________________
"Blues to muzyka w której większe emocje grają uczucia niż kalkulacje"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu