Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
krzypl

Posty: 2
Wysłany: 2009-02-13, 23:42    brzęczenie na 5 kanale

Witam

Moj problem polega na tym, ze w nowym (bo dwutygodniowym) lee oskarze (G) zaczal brzeczec 5 kanal. Rozkrecalem, czyscilem i nic tam na pewno nie siedzi, wiec nie wiem w czym problem... jakies pomysly?

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-02-14, 08:01    Odp: brzęczenie na 5 kanale

To stroik od wdechu czy wydechu? Jeśli mówisz że żaden paproch go nie blokuje (dla pewności wypróbuj jeszcze metodę z "masowaniem" go od dołu papierkiem) to może być źle wycentrowany, chociaż w takim razie to trochę dziwne że nie zachowywał się tak od początku.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-02-14, 10:13    Odp: brzęczenie na 5 kanale

W sumie nowa jest to dziwne... A próbowałeś popatrzeć przez blaszkę pod światło, jaki jest prześwit dookoła stroika? To najlepszy sposób.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
krzypl

Posty: 2
Wysłany: 2009-02-14, 17:33    Odp: brzęczenie na 5 kanale

5 kanal na wdechu to jest. pod swiatlo juz wczesniej patrzylem i na moje oko to rowniusienko... Istnieje cos takiego jak "wrodzona" wada stroika, ktora objawia sie po jakims czasie?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-02-14, 17:54    Odp: brzęczenie na 5 kanale

Spróbuj jeszcze wziąć jakieś drewniane narzędzie (zapałkę, wykałaczkę czy coś tego typu) i powoli wciskając nim stroik w szczelinę (ale nie za głęboko żeby go nie pogiąć) badać czy w którymś miejscu na swojej drodze o coś nie zahacza, to może być tak małe że nie widać tego gołym okiem. Jeśli chodzi lużno bez najmniejszych zakłóceń to może być jakaś wada samego stroika.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu