Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Sovan 


Wiek: 34
Posty: 50
Skąd: D.G.
Wysłany: 2009-02-01, 22:21    Płytki stroikowe do BB

Widzę, że moja pannica stara się grać na moim starym Blues Bandzie :) Harp rozstrojony na maxa i masakra się na nim gra. Nie wiem jak bardzo poważnie ona bierze tą gre na harpie i nie wiem czy opłaca się jej kupować sprzęt za 70zł dobry do nauki ale gdyby się dało to chciałbym dać jej nowe płytki stroikowe do BB bo nie umie go nastroić. Jeśli się nie dokupi to jej kupie nowego BB. Chyba, że są lepsze harpy w tej cenie :P Pomocy. Powiedzcie co zrobić ^^
_________________
"Podczas wojny, która zmieniła świat, nikt nie walczył sam"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-02-02, 17:55    Odp: Płytki stroikowe do BB

Nie wiem czy jest sens kupować płytki do Blues Banda (nawet jeśli takie są w sprzedaży, chociaż wątpie), raczej lepiej było by kupić coś z lepszej półki (chociażby S20) a jeśli z tańszych to Free Bluesa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-02-02, 21:05    Odp: Płytki stroikowe do BB

Oczywiście że się opłaca kupic dziewczynie dobrego harpa , bo to moga byc poczatki harmonijkowej zajawki :) (dobra harmonijka to przyjemniejsza nauka) . Aczkolwiek jeśli się znudzi graniem to może Tobie ją odda abyś z niej korzystał albo zostawi dla siebie na pamiatkę .
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sovan 


Wiek: 34
Posty: 50
Skąd: D.G.
Wysłany: 2009-02-02, 23:04    Odp: Płytki stroikowe do BB

No ja wiem, że do nauki dobry harp to podstawa ale ja właśnie nie wiem jak poważnie ona traktuje tego starego BB. Czy chce się naprawde nauczyć czy może to tylko tak dla zabawy i dłuższa gra ją nie jara.
_________________
"Podczas wojny, która zmieniła świat, nikt nie walczył sam"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-02-02, 23:17    Odp: Płytki stroikowe do BB

" Póki nie spróbujesz to się nie dowiesz " - Cieżko jest przewidzieć rezultat w tej sytacji . Myślę że sprawiłbyś jej radość takim podarunkiem , a czy będzie grać ? To już przyszłość pokaże :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-03, 00:29    Odp: Płytki stroikowe do BB

[b]Sovan[/b], najwyżej, jak jej się nie spodoba, harp przypadnie Tobie, więc kup coś dobrego :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2009-02-03, 15:28    Odp: Płytki stroikowe do BB

[b]Sovan[/b], kup sobie dobrego harpa, a ona będzie go od Ciebie pożyczać i już nie będzie się męczyć na BB tylko na Twoim harpie i zero zmartwień czy ona chce się tym na serio zająć, bo jak coś to Twój harp ^^ Chyba, że się brzydzisz z jednego harpa... 8/ Nawet jeli tak zrobisz to wiadomo, że harp będzie się zużywał szybko i rozstrajał skoro ona się uczy dopiero (ale nie wpadajmy w panikę), ale myślę, że to dobre rozwiązanie bo można poświęcić troszkę harpa dla niej przecież. No chyba że po prostu chcesz jakiś prezent dać po prostu to jej kup Freebluesa lub sobie/jej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sovan 


Wiek: 34
Posty: 50
Skąd: D.G.
Wysłany: 2009-02-05, 14:03    Odp: Płytki stroikowe do BB

Nie brzydzem siem :P Mam HarpMastera za 70zł. Tylko problem polega na tym, że ja zabardzo nie umię stroić harpa i jak się rozstroi to troche zonk. Moge co najwyżej dopilnować wielkości tej szparki między płytką a stroikiem. Co jeśli dojdzie do potrzeby większych operacji na otwartym harpie? :)
_________________
"Podczas wojny, która zmieniła świat, nikt nie walczył sam"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-05, 15:35    Odp: Płytki stroikowe do BB

Jak do tego dojdzie to będzie tragedia. Majątek przepadnie, a Wasz związek pewnie się rozleci z powodu 70 PLN... daj spokój kolego. Idź do sklepu i kup jej prezent. Albo może najpierw ją spytaj czy chce się uczyć.
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2009-02-05, 19:38    Odp: Płytki stroikowe do BB

nie bój się tak o rozstrojenie. Bo harp tak szybko się nie rozstraja, chyba że jest bardzo delikatny. Tak więc na luzie pożyje sporo czasu bez rozstrajania.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu