Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Nosferatu 

Wiek: 30
Posty: 1
Skąd: Hell
Wysłany: 2009-01-14, 17:21    [Pytanie] Pytanie przewijające się miliardy razy.

Witam. :)
Wiem, że część z Was, szanowni urzytkownicy, potraktujecie mój topic jako spam, ponieważ pytania tego typu są zadawane bardzo często i zapewne nudzi Was już udzielanie rad na tej płaszczyźnie. Ale jako i ja kiedyś musiałem zacząć, tak i dzień ten nastał, więc:

Dopiero zaczynam przygodnę z harmonijką, i chciałbym kupić możliwe najlepszy sprzęt w przedziale do 50 zł, głównie do bluesa. Byłbym wdzięczny za Wasze sugestje i pomoc, w dobraniu firmy, modelu oraz tonacjii.

Z góry dziękuje, i pozdrawiam - Nosferatu. :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-01-14, 18:03    Odp: [Pytanie] Pytanie przewijające się miliardy razy.

O tym pisaliśmy już naprawdę tysiące razy. Do 50 zł - Hering Free Blues w tonacji C na początek będzie w sam raz.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sovan 


Wiek: 34
Posty: 50
Skąd: D.G.
Wysłany: 2009-01-15, 23:32    Odp: [Pytanie] Pytanie przewijające się miliardy razy.

Jakbyś wykombinował jeszcze 20zł to masz Hohner Special 20 lub Suzuki Harpmaster. Oczywiście w C. Dobre do nauki.
_________________
"Podczas wojny, która zmieniła świat, nikt nie walczył sam"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-01-16, 00:11    Odp: [Pytanie] Pytanie przewijające się miliardy razy.

Dobrze, chyba dalsza dyskusja nie ma już sensu, przeprowadziliśmy takich wiele. Zamykam, zapraszam do lektury forum :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi