Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-01-12, 23:30    [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Witam Serdecznie w imieniu Swoim oraz nowego Administratora forum INIMa (dotąd zajmującego się sprawami technicznymi na forum - zresztą dalej tę funkcję będzie pełnić).

W związku z niedawnymi problemami finansowymi, chcieliśmy się odwdzięczyć i w dniu 2. urodzin forum postanowiliśmy sprezentować wam nowy styl.

Layout wykonany przeze mnie.. oczywiście grafikiem nie jestem więc layout nie jest powalający, ale w końcu jest własny i nowy ;) - i przede wszystkim odświeżony... Wszelkie propozycje i uwagi kierujcie w tym temacie lub (jeśli sprawy techniczne) to prosto do INIMa.

Ale to jeszcze nie koniec nowości ;) ... chciałbym jeszcze dodać, że administracja w składzie Ja oraz INIM szykuje dla was kolejną niespodziankę..

Pozdrawiamy i życzymy Wszystkiego Najlepszego. :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kwas 

Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-01-12, 23:48    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Myślę że zmiana jak najbardziej na plus. Teraz jest chyba bardziej przejrzyście.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-13, 16:06    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Zgadzam się z przedmówcą - bardziej przejrzyście - na plus. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-01-13, 17:47    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Tylko może ten "słitaśny błękit" na coś trochę wyraźniejszego zamienić. Będzie jeszcze czytelniej.
Mimo tego szkolne 4 mogę nowemu layoutowi przyznać.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Miki_2008 


Posty: 51
Wysłany: 2009-01-13, 20:41    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Gratulacje, bardzo fajnie się teraz forum prezentuje :)
_________________
Chociaż kiepsko gram i tak love moją harmonijkę :D
Moje Blowin in the wind na YouTube
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-01-13, 22:17    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Przydało by się trochę więcej kontrastu, trochę blade to wszystko... A reszta jest chyba kwestią przyzwyczajenia ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-01-13, 23:11    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Zgadzam się, super aczkolwiek zbyt blade :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jakotaki
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-14, 12:45    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

ja też tak myślę, jest dobrze, ale trochę nieczytelne, bo zbyt jasne, razi w oczy :/
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-01-14, 17:50    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Szczerze to bardziej mi się podobało gdy za pomoc wystawiało się punkty a nie stawiało piwo... To jakieś takie dziecinne mi się wydaje, pasujące bardziej do forów dla niedojrzałych nastolatków...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-14, 17:54    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Z tymi piwami to fakt... :)
A co do kolorystyki, to przecież w ustawieniach profilu można zmienić styl forum i tu moje pytanie: Nie da rady, aby dodać tam kilka stylów (kolorystyk)? :)
Ci, co wolą obecne kolory mogliby mieć swoje kolry, a inni mieliby inne kolory... ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-01-14, 19:30    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Over, to chwilowe, będą punkty.
aansaa, jeśli stworzyć kilka nowych styli różniących się tylko kolorystyką to zaraz sie pojawią głosy 'dlaczego nie ma *takiej kolorystyki*, skoro jest niebieski, zielony, żółty [...], pomarańczowy?', 'dlaczego ten czerwony jest tak ciemny, nie moze być trochę jaśniejszy?'.

Jakotaki napisał/a:
ja też tak myślę, jest dobrze, ale trochę nieczytelne, bo zbyt jasne, razi w oczy

Zbyt jasny? Nawet Google.pl ma jaśniejszą stronę i nikt się nie czepia.

Admin w SB stwierdził, że starego stylu z powrotem wgrywac nie bedziemy. Powód jest prosty: styl ma mnóstwo błędów.
Postanowlismy ze - zgodnie z propozycja z shouta - przyciemnimy lekko czcionkę.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2009-01-14, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
BluesBoy 


Wiek: 113
Posty: 1
Skąd: żory
Wysłany: 2009-01-14, 19:44    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Ja starego stylu nie widziałem ale ten jak najbardziej mi się podoba :D
_________________
eee... no tego... blues rządzi :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karzeł 

Wiek: 33
Posty: 94
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Piła
Wysłany: 2009-01-14, 19:58    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

polska natura
jak się nie obrócisz, dupa zawsze z tyłu. Bierzcie co dają i bez gadania...
_________________
http://img522.imageshack....ge=karzeid1.jpg
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-14, 20:55    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Mówta co chceta, ale mi się podoba... ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-18, 16:50    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Witajcie!

Nie pisałem jeszcze o nowym stylu forum, więc myślę, że przyszła na to właśnie pora.

Dobrze wiemy, że niezbyt szczęśliwie rozpoczęły się przygotowania do wprowadzenia zmian (sprawa finansowania itd.), ale na szczęście tamten kryzys został zażegnany i możemy cieszyć się naszym harmonijkowym serwisem już drugi rok.

Przez te lata sporo się działo. Forum działało pomimo ciężkich początków (brak użytkowników) i pomimo tych trudności działa do tej pory. Mogę być dumny z faktu, że zostałem wyznaczony przez adminów, jako jeden z pierwszych, którzy rozpoczynali pisanie postów w kilku kategoriach, które w przeciągu pół roku zwiększały swoją ilość i zwiększały rozmiar bazy danych naszego serwera.
Założę się, że dzięki temu forum wiele osób chwyciło za harmonijkę i pomimo trudów, i niepowodzeń, za radami członków harmonijkowego półświatka, rozwijali swoje umiejętności i dążyli do sukcesu.

Niewątpliwie przełomowym punktem w historii było powstanie Harmonijkowych Bitew. To z pewnością najważniejszy element, który tworzy tą społeczność i trzyma ją na harmonijkowym forum. To właśnie HB nas rozwijają, nie jakaś tam teoria... to tylko poruszenie zagadnienia... dopiero kiedy dmuchniemy za radami w harmonijkę, wiemy co jest dobre, a co złe. Dzieląc się swoją "twórczością" lub twórczością raz, że zdobywamy doświadczenia, a dwa wiemy co poprawić wczytując się w komentarze użytkowników.
Z tego miejsca zachęcam do brania udziału w Harmonijkowych Bitwach i pokazania swoich umiejętności. (wiem, wiem, ja nie biorę w nich udziału, ale to dlatego, że często nie mam czasu).
Pamiętam jak dziś pierwsze edycje HB. Nie będę ukrywał, że wiele nagrań, to była "kocia muzyka", ale w tej chwili większość z tych co "fałszowali", zdobywają całkiem pokaźną ilość punktów na HB :) i to za czystą, ładną, przyjemną grę.

No to może tyle jak na razie wspomnień i pouczeń, przejdźmy do konkretów :)

Nowy styl, myślę, jest dobry. Wszystko jest przejrzyste. Może rzeczywiście ciut za jasno, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Widzę, że admini dostarczają nam nowych ciekawostek na forum, takie jak GoogleMaps. Zachęcam do korzystania z nich, bo dzięki temu możemy zobaczyć, że zjawisko "harmonijki" ogarnęło już prawie całą Polskę :)

Tyle może z mojej demagogii i gadania.

Z harmonijkowymi pozdrowieniami,
Łukasz "Rzeszot" Rzeszotek
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-01-18, 19:39    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Ja bym chciał tutaj podziękować bardzo Rzeszotowi za ciągłą pomoc przy tworzeniu 'Harmoszki po angielsku' :) . Niech każdy wie, że jeśli ktoś korzysta z angielskiej wersji forum to wyłącznie dzięki Łukaszowi!

EDIT//
A jak już sobie tak dziękujemy... Wielkie podziękowania dla Kamila i Maćka, dzięki którym na forum cały czas jest porządek, a tak wazne - jak Rzeszot wcześniej wspomniał - dla naszego serwisu Harmonijkowe bitwy wciąż istnieją.
Serdeczne dzięki kieruje też do Goveana, dzięki któremu forum ma w ogole jakąś grafikę :D .
No i oczywiście podziekowania też dla wszystkich userów za to ze tworzą naszą stronę :) .
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-01-18, 20:52    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

Skoro już tak wszyscy wygłaszamy przemowy...
No to ja też chciałbym podziękować wszystkim za wszelkie rady, których mi na tym forum udzielono, a także za zaufanie, którym mnie obdarzono mianując mnie moderatorem - pomocnikiem. Dzięki Harmoszce poznałem wielu ludzi zakręconych na punkcie harmonijki, których nigdy bym nie poznał ćwicząc w domu "odizolowany" od świata. Granie na toruńskiej Starówce, Harenda Blues Session - nie byłoby mnie tam, gdyby nie forum i jego userzy :)
Dziękuję jeszcze raz i zapraszam wszystkich do czynnego udziału w dyskusjach na forum i wymianie doświadczeń.

Pozdrawiam :harp:
Kamil Zawalich vel kamilteau
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2009-01-18, 21:18    Odp: [Forum] Drugie urodziny forum, czyli czas prezentów ;)

No to może ja też. Zastanawiam się dlaczego pomimo napisania na forum grubo ponad 200 postów, mam tylko 2 punkty! Wielu użytkowników którzy mają kilka krotnie mniej napisanych wiadomości częściej są nagradzani za pomoc. I przypominając sobie wiele z moich postów- ja po prostu zadawałem więcej pytań. Gdyby nie było forum to moje możliwości zdobycia tej całej wiedzy znacznie by się skurczyły. Na książki nie mam kasy (potrzebuje pieniądze np. na harmonijki ;) ) z każdym pytaniem pisać od razu do jakiegoś profesjonalisty to też średniawy pomysł bo Oni jednak mają swoje zajęcia, a to co jest napisane na innych serwisach nie było dla mnie zrozumiałe. Ośmielę się stwierdzić, że gdyby nie forum, a ściślej, jego użytkownicy (w ten czas najwięcej pomagał mi chyba Maciek) nie wiedziałbym czym jest II pozycja. Ale o ile teoria i te wszystkie info to pół biedy to praktyka jest nie zastąpiona. Tak jak pisał Rzeszot, HB są bardzo pomocne i tak jak pisał Kamil, bez forum nie wiedziałbym o Toruńskich warsztatach. Na HB biorę udział rzadko bo staram się zrobić większy postęp z udziału na udział (wyjątek: moje ostatnie nagranie. Nie wyszło...) ale dzięki użytkownikom wiem, że w ogóle jakiś postęp robię. Samemu to trudniej ocenić. Dzięki za wszystko! ;)

pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu